nuklearni rat dan posle

snipes

Zainteresovan član
Poruka
369
ajde posto stalno pričamo o tom sukobu rusije i amerije(zapada) zbog nas, baš me zanima sta bi ste radili dan posle u slučaju ovog scenarija?

rusija lansirala nuklearke na ameriku i sve nato zemlje i japan pre nego sto su ovi uspeli da odgovore na napad i poginulo 90 posto stanovnistva SAD i zapadne evorpe.

sta sad?

gledaćemo filmove na ruskom,kineskom,indijskom,bangladeskom?
slusaćemo rusku muziku?
vozićemo ruske automobile,kineske?
 
Одакле ли само долазите....... Разумем ја твоју најбољу намеру али мани се тога......
Није вредно....... Буде ли дошло до тога..... Па, неће скоро никог бити да се запита шта се десило.......;)
 
Одакле ли само долазите....... Разумем ја твоју најбољу намеру али мани се тога......
Није вредно....... Буде ли дошло до тога..... Па, неће скоро никог бити да се запита шта се десило.......;)

pa to se i ja pitam odakle dolazite vi pa onda reko da probam malo da udjem u profil srpskog patriote.;)
znam da nije vredno al eto pričamo zezamo se
 
pa to se i ja pitam odakle dolazite vi pa onda reko da probam malo da udjem u profil srpskog patriote.;)
znam da nije vredno al eto pričamo zezamo se


Хм, да си бар мало схватио пост...... Но нема везе..... Следећи пут кад отвориш неку тему рећи ћу ти....... А сад..... Нема везе.... Патриота јесам..... Наравно, српски не мора да се нагласи......:lol:;)
 
Radijacija bi zahvatila i Srbiju da je ne EU bacena nukleaka. Ali, da se to ne uzme u obzir, vratili bi se u srednji vek.

naravno ne uzima se u obzir, recimo da te bombe nazovemo anti zapadnjačke kumulativne bombe koje ubijaju samo one koje nece sa rusima i sa našim nacionalistima, znači svet postao idealno mesto za naše "patriote".
sta bi radili sutra dan???
 
naravno ne uzima se u obzir, recimo da te bombe nazovemo anti zapadnjačke kumulativne bombe koje ubijaju samo one koje nece sa rusima i sa našim nacionalistima, znači svet postao idealno mesto za naše patriote.
sta bi radili sutra dan???

Pa to znaci ostaju zive crno-crvene drzave. Poceli bi ubrzo ratovi i osvajanje teritorija. Sto donosi bedu i smrt. Onda bi jednoga dana ukapirali da je to lose i poceli bi da napreduju. Ponovila bi se istorija zapada.
 
Хм, да си бар мало схватио пост...... Но нема везе..... Следећи пут кад отвориш неку тему рећи ћу ти....... А сад..... Нема везе.... Патриота јесам..... Наравно, српски не мора да се нагласи......:lol:;)

ne kapiram sta nisam shvatio u tvom postu od malopre, savetujes me da to nije vredno priče:confused: ok kapiram i kazes odakle li dolazimo mi
ako ima neki dublji smisao posalji mi molim te post:D;)
 
Pa to znaci ostaju zive crno-crvene drzave. Poceli bi ubrzo ratovi i osvajanje teritorija. Sto donosi bedu i smrt. Onda bi jednoga dana ukapirali da je to lose i poceli bi da napreduju. Ponovila bi se istorija zapada.

vidis tu ima neke logike mozda je tako i nastala danasnja zapadna civilizacija tako sto su pametni ljudi bezali sa divljeg istoka na zapad gde im je bilo omogućeno da stvaraju i pre svega zive,setimo se tesle:idea:
 
Nema idelane varijante u nuklearnom ratu.
Trenutno jednino je u USA dovoljno velika količina zla i imperijalističkih ciljeva skoncentrisana da bi mogli da "opale". Uostalom to je istorija pokazala, do sada niko sem njih nije ni bacio abombu, Ostale zemlje nemaju u svojim agendama zacrtanu globalizaciju - pokoravanje sveta - stavljanje novog svetskog poretka.
 
ne kapiram sta nisam shvatio u tvom postu od malopre, savetujes me da to nije vredno priče:confused: ok kapiram i kazes odakle li dolazimo mi
ako ima neki dublji smisao posalji mi molim te post:D;)


Нема тај пост неки дубок смисао, већ једноставно ти говори нешто. Иначе то је твоје дал ћеш да схватиш и како, и какве ћеш теме да отвараш. Ја сам ти лепо рекао да разумем твоје намере, желиш да видиш како би се одвијала нека ситуација ''типа шта би било кад би било'', а и сам знаш да је немогућа, бар не у нерко наредно време (200-300. год). Указујем ти на тему, која је са моје стране,а верујем и већине, веома глупа и не води ничему, осим да се неки замајавају. Такве ситуације ''шта мислите када би се десило ово, а притом још и кумулативне бомбе'' су мало наивне, и само вођење разговора на ову тему може само да одведе у спрдачину........ Јер нешто што се не може догодити, а да се расправља о њему и притом додаје политичка конотација, у овом случају типа ''да ли би гледали руске филмове, возили руска кола, бла, бла'', је нешто веома...........
Ето зашто сам питао одакле долазите ви, јер не једном су се постављале сличне теме. Ништа увредљиво, само указујем.
У суштини ко жели нека расправља о овоме, ја не желим, а право да ти кажем и не могу........ Исувише је.........:lol::lol::lol:
 
У опште неће доћи до реализације таквог сценарија. И једни и други имају планере који озбиљно воде рачуна о свему. Ако би озбиљно запретио нуклеарни рат, већина Европских земаља би одмах напустила НАТО. У сваком случају она важније земље, а Скандинавске и земље Бенлукса не би чекале ни један трен. Но ддо тога неће доћи. План је сасвим дргачији. Када НАТО потпуно направи обруч око Еусије, онда ће да покуша да изазове грађански рат у само Русји. Ако у томе успе, онда ће их окупирати уз помоћ , шатро миротворавца.
 
Nema idelane varijante u nuklearnom ratu.
Trenutno jednino je u USA dovoljno velika količina zla i imperijalističkih ciljeva skoncentrisana da bi mogli da "opale". Uostalom to je istorija pokazala, do sada niko sem njih nije ni bacio abombu, Ostale zemlje nemaju u svojim agendama zacrtanu globalizaciju - pokoravanje sveta - stavljanje novog svetskog poretka.

da ali sta ako bi bilo?
 
ajde posto stalno pričamo o tom sukobu rusije i amerije(zapada) zbog nas, baš me zanima sta bi ste radili dan posle u slučaju ovog scenarija?

rusija lansirala nuklearke na ameriku i sve nato zemlje i japan pre nego sto su ovi uspeli da odgovore na napad i poginulo 90 posto stanovnistva SAD i zapadne evorpe.

sta sad?

gledaćemo filmove na ruskom,kineskom,indijskom,bangladeskom?
slusaćemo rusku muziku?
vozićemo ruske automobile,kineske?
Kada bi došlo do toga, na tvoju sreću, ameri bi prvi ispritiskali dugmiće. Pa bi eto ti imao zadovoljstvo da gledaš USA filmove, slušaš njihovu muziku, voziš kola,......jedeš hamburgere.....
Glupost od teme. U eventualnom ratu Amerike i Rusije, onaj ko lansira prvu atomsku bombu = smak sveta......i to je i njima i celom svetu potpuno jasno.
 
Нема тај пост неки дубок смисао, већ једноставно ти говори нешто. Иначе то је твоје дал ћеш да схватиш и како, и какве ћеш теме да отвараш. Ја сам ти лепо рекао да разумем твоје намере, желиш да видиш како би се одвијала нека ситуација ''типа шта би било кад би било'', а и сам знаш да је немогућа, бар не у нерко наредно време (200-300. год). Указујем ти на тему, која је са моје стране,а верујем и већине, веома глупа и не води ничему, осим да се неки замајавају. Такве ситуације ''шта мислите када би се десило ово, а притом још и кумулативне бомбе'' су мало наивне, и само вођење разговора на ову тему може само да одведе у спрдачину........ Јер нешто што се не може догодити, а да се расправља о њему и притом додаје политичка конотација, у овом случају типа ''да ли би гледали руске филмове, возили руска кола, бла, бла'', је нешто веома...........
Ето зашто сам питао одакле долазите ви, јер не једном су се постављале сличне теме. Ништа увредљиво, само указујем.
У суштини ко жели нека расправља о овоме, ја не желим, а право да ти кажем и не могу........ Исувише је.........:lol::lol::lol:

ma ok kapiram da ti se ne dopada tema(no problemo;)) samo ja čitajući silne postove sa heroima i patriotama i vernicima (naravno sve pod navodnicima) osetio sam potrebu prvo da ih pitam koliko bi od njih da je sutra mobilizacija i da nam je komandant neko od ovih političara,otislo u rov. pa mi je to izgledalo kao tema koja bi izazvala samo pljuvanje i prepucavanje , stoga resih da postavim temu "mi" pobedili sta sutra?
a nikad nisam video temu na forumu ovoga tipa. da jesam verovatno bih učestvovao.
 
Jeste tema glupost ali mene opasno zabrinjava "kolateralna" šteta (ne računajući kasetne bombe) koju su napravili na polju populisajna svoje kulture širom sveta. Ni sama se nešto ne opirem previše, ali ipak, ***. znam da je sve šarena laža i naravno da bih mogla sutra bez svega toga. Ne razume ljude koji podcenjuju druge kulture osim te, pa uključujući i svoju.

Samo je pitanje okolnosti da li neku teritoriju prvo popišaju vojnom bazom ili mcdonaldsom. Btw, u svetu imaju preko 700 vojnih baza.
 
ma ok kapiram da ti se ne dopada tema(no problemo;)) samo ja čitajući silne postove sa heroima i patriotama i vernicima (naravno sve pod navodnicima) osetio sam potrebu prvo da ih pitam koliko bi od njih da je sutra mobilizacija i da nam je komandant neko od ovih političara,otislo u rov. pa mi je to izgledalo kao tema koja bi izazvala samo pljuvanje i prepucavanje , stoga resih da postavim temu "mi" pobedili sta sutra?
a nikad nisam video temu na forumu ovoga tipa. da jesam verovatno bih učestvovao.


Ћути, боље што ниси отворио такву тему...... До сад би три четвртине овог подфорума полудело и расправљало о тој ''новонасталој'' ситуацији..... А и дежурне патриоте одмах би устале из кревета да дођу...... На форум, наравно, не у војску, па и у ров.....;)
 
Mi u slučaju većih geopolitičkih pomeranja treba samo da probamo da se ne poubijamo međusobno.

Smorio si temu jer konstntno polaziš od totalno pogrešne premise - da će Rusija započeti nuklearni rat.

Amerika ulazi u opasnu ekonomsku krizu, nije isključeno da nastupe luda vremena...
 

Back
Top