AMERICKO-EUROPSKA DJUBRAD ! (Rusi ce ovo dobro naplatiti)

Kosačov, koji je sve to vreme ćuteći pogledom pratio Kušnera i Holbruka, je rekao: "Samo da poručim gospodi Kušneru i Holbruku pre nego što definitivno napuste salu da su po pitanju Kosova u potpunosti u krivu".

Na to se okrenuo Kušner i s vrata doviknuo, smejući se: "E, to će istorija tek oceniti!".
Кушнер може бити сигуран да ће бити тако.Зато се и мења политика у Србији.
 
ma nisi.... :lol:
Samo bi bilo dobro da popratish ostale teme na pdf Politika.;)

Kad bih imao vremena...ovako pogledam ponesto dok cekam da mi racunar zavrsi neke proracune...sto znaci da sam prilicno rastrzan. Ipak je posao na prvom mestu, tu ne smem da pogresim. Na forumu i ako lupim nesto, nije strasno...ionako kada napisem nesto pametno nadje se neznalica koja napise da lupam.
 
Kad bih imao vremena...ovako pogledam ponesto dok cekam da mi racunar zavrsi neke proracune...sto znaci da sam prilicno rastrzan. Ipak je posao na prvom mestu, tu ne smem da pogresim. Na forumu i ako lupim nesto, nije strasno...ionako kada napisem nesto pametno nadje se neznalica koja napise da lupam.
MA pusti ti neznalice...
da su znalci, vec bi i oni nesto radili a ne reshavali probleme Srbije i Sveta.
 
Kad bih imao vremena...ovako pogledam ponesto dok cekam da mi racunar zavrsi neke proracune...sto znaci da sam prilicno rastrzan. Ipak je posao na prvom mestu, tu ne smem da pogresim. Na forumu i ako lupim nesto, nije strasno...ionako kada napisem nesto pametno nadje se neznalica koja napise da lupam.

Ево,даћу ти савет.
Ако ниси паметан,онда буди лукав.Јер,лукавство је памет непаметних.:D
 
MA pusti ti neznalice...
da su znalci, vec bi i oni nesto radili a ne reshavali probleme Srbije i Sveta.
:lol::lol::lol::lol::lol:
2nkkxux.gif
 
Jel znas kada je spanski kralj rekao Chavezu da umukne? Ovo me podseca na tu situaciju. A cuo sam da je Sarkozi malo podviknuo na Tadica zbog njegovih maloumnih-kostunicarskih ideja vezanih za Kosovo.


па све је то у реду око дреке и вике ,али ако заурла субирска мечка плашим се да ће наступити "ледено доба":twisted::twisted:
 

Back
Top