Omamljene keshom, kako ostati bistre glave

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene kako se snalazite u situaciji kad tip ima puno kesha i to vam se naravno jako svidja (kao i svakoj zeni - bude presudno), ali sve drugo na njemu je uzas (njegov izgled, ponasanje). Kako preci preko svih losih strana zarad jedne dobre?

Kako izlazite na kraj s tim i koja odluka cesce prevlada, uzeti ili ostaviti?
 
Zene kako se snalazite u situaciji kad tip ima puno kesha i to vam se naravno jako svidja (kao i svakoj zeni - bude presudno), ali sve drugo na njemu je uzas (njegov izgled, ponasanje). Kako preci preko svih losih strana zarad jedne dobre?

Kako izlazite na kraj s tim i koja odluka cesce prevlada, uzeti ili ostaviti?
h

Oho, ovo su niski udarci po polnoj osnovi.. Nikako, ne zadrzavam se u vezama zbog kesa.. Ne izigravam Mariju Terezu, naravno da vise volim uspesnu osobu koja je dobrostojeca (sto je i normalno, pretpostavljam da i ti volis ostvarene i uspesne zene) ali nikad se ne bih zabavljala sa tipom samo zbog kesa...
 
h

Oho, ovo su niski udarci po polnoj osnovi.. Nikako, ne zadrzavam se u vezama zbog kesa.. Ne izigravam Mariju Terezu, naravno da vise volim uspesnu osobu koja je dobrostojeca (sto je i normalno, pretpostavljam da i ti volis ostvarene i uspesne zene) ali nikad se ne bih zabavljala sa tipom samo zbog kesa...


Sorry, nemam bas puno zenskih hormona, pa valjda zato i ne gledam koliko cura ima u novcaniku novaca kad je biram.
 
Zene kako se snalazite u situaciji kad tip ima puno kesha i to vam se naravno jako svidja (kao i svakoj zeni - bude presudno), ali sve drugo na njemu je uzas (njegov izgled, ponasanje). Kako preci preko svih losih strana zarad jedne dobre?

Kako izlazite na kraj s tim i koja odluka cesce prevlada, uzeti ili ostaviti?

Uzmem mu novac da mi plati super tipa i napalim ga da je baš kul, nova moda, da tip (legitimni) sedi i gleda devojku sa drugim, a ne dodiruje je.
 
pa lako, uceniš ga seksom da deo svoje love potroši pl. operacije da postane lep i nekog učitelja manira, pošto mi sponzoruše to volimo, da bi bio fini.
i onda nema ni dileme =D

edit:
došlo ke do greške. ne ucenimo ga seksom, nego mu prvo damo jednom, al sa pilotskom kapicom i ono, vet seleri, a neko nas fotka, pa ga onda ucenjujemo
 
Zene kako se snalazite u situaciji kad tip ima puno kesha i to vam se naravno jako svidja (kao i svakoj zeni - bude presudno), ali sve drugo na njemu je uzas (njegov izgled, ponasanje). Kako preci preko svih losih strana zarad jedne dobre?

Kako izlazite na kraj s tim i koja odluka cesce prevlada, uzeti ili ostaviti?

Lepo i lako...

Znas kako kazu:"Lepota je prolazna."...:lol::lol::lol:
 
Godinu dana me startuje lik koji pun kao brod, uz to i lep ali dve normalne recenice ne moze da sastavi.......i naravno da sam ostala bistre glave...i naravno da nisu sve zene sponzoruse....i dosadni su vise muskarci sa tom ustaljenom (i dovoljno neproverenom) recenicom!!!!
Ma cim muskarac toliko potencira pricu o sponzorusama, ili nema dinara,ili je iskompleksiran svojim izgledom jer ga nece ni jedna. Sinke,idi na gradjevinu,radi!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top