Podela Kosova?

Da li će doći i do formalne podele Kosova?

  • DA

    glasova: 18 42,9%
  • NE

    glasova: 24 57,1%

  • Ukupno glasova
    42
  • Anketa je zatvorena .
Nema smisla deliti Kosovo i Metohiju , jer razlozi zasto Srbija neda nezavisnost Kosovu ostaju na snazi.

Zasto Srbija neda nezavisnost Kosovu ?

Drzava Srbija neda nezavisnost Kosovu zato da se nova nezavisna drzava Kosovo nebi udruzivala sa drugim drzavama protiv Srbije, da nebi na svojoj teritoriji organizovali neprijateljsku delatnost protiv gradjana Srbije, protiv interesa drzave Srbije, da se nebi udruzivala sa onim drzavama koje su izgubile i prvi i drugi svetski rat i koje su bombardovale Srbiju 1999.godine zbog Kosova.

Da bi gradjani KiM ziveli dobro i napredovali uz pomoc svojih prijatelja iz inostranstva, nije im potrebna nezavisna drzava kako sam napred naveo.

Rat na Kosovu 1999.godine je zavrsen samo zbog miroljubive politike Srbije, a ne zbog oruzane nadmocnosti NATO snaga.. Srbija je iskreno htela da se spreci humanitarna katastrofa gradjana KiM.
Tada su nas preklinjali za to, a sada se to precutkuje.

U nijednom dokumentu ne pise da se Srbiji oduzima KiM i da se Srbija bombarduje 1999. da bi joj se oduzelo KiM. Zbog toga ne mozemo se lagati i varati , zamajavati , zamagljivati.

Sve to je vrlo jasno i svi koji grese treba da priznaju gresku , kao prvi korak da se greska ispravi zato sto postoje i resenja koja su apsolutno mnogo mnogo bolja za sve zainteresovane strane.

Jasno je da velikim silama u svetu nije sve dozvoljeno. Ovo je jedan od takvih slucajeva..

Ogranicava ih zdrav razum i ispravna logika.
 
civilizovani? Sto se vi vadikali razbacujete tim recima. Jako ste Srbiju ucinili civilizovanom 90-ih. A i danas pucamo koliko smo civilizovani :roll:

радикал нисам :evil:то сам ти одговорио не знам колико пута.8-)

за Тадију сам хтео да гласам али после оног лепог документарца "Сријем Хрватској"
није ми се баш дало да одем да заокружим 2.Па сам тај дан паметније искористио.БОЈКОТ.:P
Не треба бити члан СРС-а да би закључио да је ЛДП и поједине НВО само анти државни елементи који служе за још већу дестабилизацију Србије:-o

ниси ми одговорио о џиповима и неистомишљеницима када са сам те питао пре неки дан:-x
 
радикал нисам :evil:то сам ти одговорио не знам колико пута.8-)

за Тадију сам хтео да гласам али после оног лепог документарца "Сријем Хрватској"
није ми се баш дало да одем да заокружим 2.Па сам тај дан паметније искористио.БОЈКОТ.:P
Не треба бити члан СРС-а да би закључио да је ЛДП и поједине НВО само анти државни елементи који служе за још већу дестабилизацију Србије:-o

ниси ми одговорио о џиповима и неистомишљеницима када са сам те питао пре неки дан:-x

Pricas isto k'o vadikali, al' dobro, od sada cu reci "vi nacionalisti". Ali ako jos nisi pronasao svoju stranku ja cu ti reci, put ti je jasan, a na kraju tunela je SRS ;)

Inace ne znam na sta nisam odgovorio. O dzipovima kurirskim sam dosta pricao.
 
Pricas isto k'o vadikali, al' dobro, od sada cu reci "vi nacionalisti". Ali ako jos nisi pronasao svoju stranku ja cu ti reci, put ti je jasan, a na kraju tunela je SRS ;)

Inace ne znam na sta nisam odgovorio. O dzipovima kurirskim sam dosta pricao.


нека буде националисти,патриоте,родољуби.......али никако ЛДП и сл.:mrgreen:

о тунелу нећу да расправљам пошто на крају тунела је светлост :idea:излаз из тунела:idea:о:arrow: а не СРС :roll:,али ако ти то тако сматраш:whistling:
 
нека буде националисти,патриоте,родољуби.......али никако ЛДП и сл.:mrgreen:

о тунелу нећу да расправљам пошто на крају тунела је светлост :idea:излаз из тунела:idea:о:arrow: а не СРС :roll:,али ако ти то тако сматраш:whistling:

PatriJote sa "J". Svakako ne patriote. Ja sam patriota posto svojoj zemlji zelim da dobro, da bude bogata i demokratska.

A ja ti dobronamerno kazem da je na kraju tvog tunela SRS :mrgreen:
Tu svakako ne mislim na smrt, nego da ti konacno spoznas sebe :lol:
 

Back
Top