ZLO se vraća na velika vrata

Gold Fish

Zainteresovan član
Poruka
366
Ivica Dačić smatra da će ovi izbori biti "veliki povratak socijalista na političku scenu Srbije, kao jednog od ključnih političkih faktora".

On je najavio da će početkom sledeće nedelje Glavni odbor te stranke odlučiti o izbornoj listi socijalista i predizbornim koalicijama.

Predsednik socijalista smatra da to "nije dokaz straha od izbornih rezultata", već želja da se postigne što veći izborni rezultat, jer cilj socijalista nije bitka za cenzus, već za rezultat veći od 10 odsto, kako bi u parlamentu ta koalicija odlučujuće uticala.



45327227747da7ff6122bf939125365_extreme.jpg
 
Možda, ali to bi kazalo koliko je masa glupa, pošto je očekivala preko noći da poseduje "palatu i jahtu".

A sad preko noci.Sigurno nisu ocekivali da ce posle 8 godina uglavnom vecina biti nezaposleni ili raditi za neku bednu platu a troskovi zivota nekoliko puta veci.
Mada sto se tice tih jahti i palata njih su funkcioneri DS-a sebi obezbedili.To je jedini uspeh njihove vladavine zadnjih 8 godina.Svi su se napunili.
 
A sad preko noci.Sigurno nisu ocekivali da ce posle 8 godina uglavnom vecina biti nezaposleni ili raditi za neku bednu platu a troskovi zivota nekoliko puta veci.
Mada sto se tice tih jahti i palata njih su funkcioneri DS-a sebi obezbedili.To je jedini uspeh njihove vladavine zadnjih 8 godina.Svi su se napunili.

A sećaš se boljeg doba u vreme Dačićevih? Ne znam. Da li sam ja sanjala onu bedu i svakodnevni strah zbog raznoraznih opasnosti? Još će i to biti. Da, sve sam samo sanjala.
Iako danas nije sjajno, nisam u strahu i imam nadu i šansu da nešto promenim u svom životu. Niko nije nikada govorio da je život lak. Ipak, razlika je u mogućnostima. A sa ovima je više mogućnosti nego sa onima. Barem za pošteni svet.
 
Nego zanimljiva je ova opsednutost i ocigledna frka od SPS-a od strane LDP-DS pristalica. Ne znam zasto to.Ja recimo taj SPS i me konstatujem kao i recimo taj LDP.
Ali ovakva frka od SPS-a.....

Ne radi se o strahu, već zgražavanju. Ja se ne plašim SPS-a, ali se zgražavam nad ljudima koji im poveravaju svoj glas. I ne mogu da verujem da ih ima. To je ono što me buni i zašto reagujem na pomen sepsovaca.
 
A sećaš se boljeg doba u vreme Dačićevih? Ne znam. Da li sam ja sanjala onu bedu i svakodnevni strah zbog raznoraznih opasnosti? Još će i to biti. Da, sve sam samo sanjala.
Iako danas nije sjajno, nisam u strahu i imam nadu i šansu da nešto promenim u svom životu. Niko nije nikada govorio da je život lak. Ipak, razlika je u mogućnostima. A sa ovima je više mogućnosti nego sa onima. Barem za pošteni svet.

Ma to je proslost mene brine sto je danas stanje jos jadnije.
Dok je taj SPS vladao bar sam imao nadu da kad oni odu sa vlasti bice bolje.Medjutim oni odose a dodjose jos veci lopovi tako da je sada nada nestala ali bar je jasno da ovde nema buducnosti to je jedina stvar koja je sigurna u zemlji Srbiji.
 
Ne radi se o strahu, već zgražavanju. Ja se ne plašim SPS-a, ali se zgražavam nad ljudima koji im poveravaju svoj glas. I ne mogu da verujem da ih ima. To je ono što me buni i zašto reagujem na pomen sepsovaca.

Pa ja se zgrazavam svih vas.
SPS glasace necu da komentarisem ti si to uradila.

DS- Ej da glasam za gomilu lopova.Sta je taj DS uradio za 8 godina? Sem sto obasipaju gradjane obecanjima i strahovima.Ali zato su funkcioneri DS-a svi resili svoje finansijsko pitanje.Da nema G17 nosili bi titulu najvecih lopova na srpskoj politickoj sceni.DS je ubedljivo nesto najgore sto se ikada pojavilo na politickoj sceni Srbije.Ono sto smo mogli videti za vreme predsednickih izbora da neko pobedi sejuci iskljucivo strah medju svoje gradjane mislim da nigde u svetu vidjeno nije.

G17-Tu i ne treba trositi reci o toj bagri.Maximalno kriminalna stranka.Udruzenje lopova.

DSS- Gomila ljudi o kojima ne znas sta da mislis.Tako da stvarno ne znam onaj sto glasa za DSS za sta on glasa kada ni sami funkcioneri DSS-a ne znaju koja im je politika.

LDP- Ja ne znam kako neko moze da bude odusevljen covekom koji nikada nista radio u zivotu nije,u svakom sudskom procesu oko zemunskog i surcinskog klana on se spominje ,covek je preko noci iz pocepane kozne jakne uleteo u skupa odela i koga obezbedjuje citava vojska . Najobicniji kriminalac.

SRS- Oni su isto smejurija ali ajde i razumem do neke granice ljude koji su za njih.
Ono kao ajde jos i njih da vidimo i da zavrsimo pricu.Svi su se izredjali i nakrali pa
ajde jos taj SRS da i njima damo vlast ali pravu.
 
Pa zato treba da se vratimo na staro. :roll:

Da li ti mozga imas? Koje staro? Pa to staro ti je isto kao i ovo sto danas imas. U cemu je razlika??? Mozda u tvom licnom primeru ako si recimo za ovih 8 godina neku vezu nasla pa si uletela na neki solidan posao ili te je nevidjeno uke_njalo pa si mozda bez veze uspela da nadjes neki poslic.
Ja ne znam sta je vama ljudi da li ste toliko retardirani ili sta je u pitanju.Sta kao ako ne pobedi DS bice inflacija kao 93' ili rat ???

Pa SPS ti je bio 1999-2000 i nije bilo inflacije ,marka je bila 30 dinara .
Bice rata?? A ko ti ne garantuje da sa DS-om nece biti rata???? Dobro za sada oni bez otpora predaju teritorije ali tom politikom logicno je da oni koji zele tvoje teritorije idu dalje i traze jos.I pitanje je dokle ce DS tako moci. Rata za Kosovo nece biti ko god da pobedi zato sto nema cime da ratujemo i da hocemo.
Razlike kljucne izmedju SPS-a i DS-a nema.U principu isti su to lopovi samo su prilike pod kojima su krali bile drugacije.
 
Da li ti mozga imas? Koje staro? Pa to staro ti je isto kao i ovo sto danas imas. U cemu je razlika??? Mozda u tvom licnom primeru ako si recimo za ovih 8 godina neku vezu nasla pa si uletela na neki solidan posao ili te je nevidjeno uke_njalo pa si mozda bez veze uspela da nadjes neki poslic.
Ja ne znam sta je vama ljudi da li ste toliko retardirani ili sta je u pitanju.Sta kao ako ne pobedi DS bice inflacija kao 93' ili rat ???

Pa SPS ti je bio 1999-2000 i nije bilo inflacije ,marka je bila 30 dinara .
Bice rata?? A ko ti ne garantuje da sa DS-om nece biti rata???? Dobro za sada oni bez otpora predaju teritorije ali tom politikom logicno je da oni koji zele tvoje teritorije idu dalje i traze jos.I pitanje je dokle ce DS tako moci. Rata za Kosovo nece biti ko god da pobedi zato sto nema cime da ratujemo i da hocemo.
Razlike kljucne izmedju SPS-a i DS-a nema.U principu isti su to lopovi samo su prilike pod kojima su krali bile drugacije.


Ti si neuravnotežen.
 

Back
Top