Crveni monstrumi ne prestaju sa terorom Tibetanaca!

http://www.blic.co.yu/svet.php?id=34042

Sta reci...komunisticka gamad pred ocima celog sveta terorise jadan i napacen tibetanski narod. Nadajmo se da ce uskoro Tibetanci uspeti da se izbore sa ovom poshasti i dobiti punu nezavisnost od ovih crvenih divljaka.

i ja se nadam, ali tesko.... da je onomad preduzeta brza intervencija mozda bi se uspelo nesto uraditi, a danas....tesko
 
http://www.blic.co.yu/svet.php?id=34042

Sta reci...komunisticka gamad pred ocima celog sveta terorise jadan i napacen tibetanski narod. Nadajmo se da ce uskoro Tibetanci uspeti da se izbore sa ovom poshasti i dobiti punu nezavisnost od ovih crvenih divljaka.

nazalost, nema sanse...
pogotovo sada kada ih je(Kinu) USA skinula sa crne liste medu najvecim krsiteljima ljudskih prava...sto je izazvalo ostar protest u EU, ali sta vrijedi...par dana ce se pisati o tome i voljno
 
:super:
spam3.jpg
 
Ja znam da se ti radujes ovom teroru jer osim sto si podlac po prirodi, duhovni vodja ti je Slobodan Milosevic a sliku Fidela Kastra drzis umesto ikone ali neces ti imati nikakve koristi od ovog terora, samo se dzabe tesis, takvima kao ti je odzonilo, na smetliste istorije cete otici skrgucuci zubima.

I tebi popustila petlja?
Nisam ti ja crveni krst da te snabdevam pelenama.:cool:
 
Eh, da su samo kučići. Kad sam vidio kakve sve ljige trpaju u usta i žive i mrtve, nije ni čudo što trpe bolesnu vladu decenijama. Valja prvo istrpiti svu tu hranu :lol:
Bio u prizemlju zgrade gde je caletova firma ovde u NSu bio neki kinez sto je stalno u pauzi oko pola 2 kuvao nesto neidentifikovano a nije bila secakana svinjetina u secuan sosu,a ni prolecne rolnice bogami, elem sta god da je secam se da smrad slican tome nikad jos nisam osetio kako je bilo odvratno , na kraju su mu domari i portiri pod pretnjom sanitarne inspekcije zabranili da kuva u radnji koliko je smrdelo :-| a sto sahranjuju ortake i rodjake u jendecima na Fruskoj Gori da i ne govorim :shock:
 
Bio u prizemlju zgrade gde je caletova firma ovde u NSu bio neki kinez sto je stalno u pauzi oko pola 2 kuvao nesto neidentifikovano a nije bila secakana svinjetina u secuan sosu,a ni prolecne rolnice bogami, elem sta god da je secam se da smrad slican tome nikad jos nisam osetio kako je bilo odvratno , na kraju su mu domari i portiri pod pretnjom sanitarne inspekcije zabranili da kuva u radnji koliko je smrdelo :-| a sto sahranjuju ortake i rodjake u jendecima na Fruskoj Gori da i ne govorim :shock:

Znam, ništa mi ne moraš pričati. Korejanci, Kinezi, Vijetnamci,... pored sve njihove vaskolike kuhinje i njenih opojnih mirisa ja bih skapao od gladi :lol:
 
Dmauka je pravi prosecan Srbin.Sta ga briga sta se radi u beli svet, ionako nikad nigde nije bio.Gde je Tibet?Na Marsu, sto se njega tice.Neka komsiji crkne krava, a ostalima dve.SrBska politika i zivotni stav.

Tibetanci su duhovni ljudi, znaju da se izbore sa zverima.

Oho, izvini, je l` se mi odnekud znamo?!:shock::cool:
Cuvaj se padeza, boli kada udare...:cool:
 
Znam, ništa mi ne moraš pričati. Korejanci, Kinezi, Vijetnamci,... pored sve njihove vaskolike kuhinje i njenih opojnih mirisa ja bih skapao od gladi :lol:


pa da , mada treba razdvojiti onu hranu koju jedemo po fency kineskim restoranima kod nas pa i po zapadnim zemljama koja je u sustini ok osim ako je neko bas ne voli i one pomije koje oni jedu sami kao deo navike , tradicije u sled siromastva i slicno koja je stvarno za sve ostale stvarno odvratna i smrdljiva ,dakle te dve stvari iako su i jedno i drugo "kineska hrana " u sustini nemaju veze
 

Back
Top