Underworld 3

willstefan

Početnik
Poruka
46
"Underworld: Rise of the Lycans" ce se pojaviti sledece godine. Nastavak dva kultna filma ce sigurno biti odlican ali ono sto je meni neverovatno lose u celoj prici je izbacivanje prelepe Kate Beckinsale koja glumi legendarnu Selene!!!!

Sta mislite o ovom nastavku i o cinjenici da necemo videti Kate u ovom nastavku :(
 
nije me briga za Kate, samo da film bude dobar. nadam se da ce se malo vratiti na horor a smiriti sa besomucnim ratovanjem. ne bih voleo da film postane samo jos jedna u moru akcijetina- i nista vise. i nadam se da ce biti bolji od 2. dela, koji je po meni osrednje slabiji od 1. :)
 
nije me briga za Kate, samo da film bude dobar. nadam se da ce se malo vratiti na horor a smiriti sa besomucnim ratovanjem. ne bih voleo da film postane samo jos jedna u moru akcijetina- i nista vise. i nadam se da ce biti bolji od 2. dela, koji je po meni osrednje slabiji od 1. :)

da,skroz se slazem...samo nek jos prodube malo vampirsko/vukodlasku pricu
 
Staaaaaaaaa!!!!????????
Sutnuli Kejt?
E...pa stvaaaarno! Pa to nema nikakvog smisla. Kejt je moja omiljena glumica,a i mogu vam reci da je vrlo sexipilna,uzevsi u obzir koliko su Britanke mrsave. Ne,ne,ne ,ne.....kazem vam odmah. Bez Kejt... Nema Underworld-a. Treci deo *****,odmah da vam kazem.
 
markoimarijana, slazem se sa tobom...
kate je extra glumica, a lik Selene je jos bolji :S
Uopste ne znam kako ce da ide treci deo bez glavnog lika...to je kao da snimaju Hari Potera ili sta vec bez Harija :)
 

Back
Top