U mojoj Vladi Kostunica nece biti premijer II

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=14&nav_category=418&nav_id=289166

______________________________________________________________

Izgleda da polako svi okrecu ledja Kostunici i unapred mu porucuju da od premijerske fotelje vise nema nista. A i Tadic malo kopira Tomu... :D Ali, znajuci Voju- starog lazova i prevaranta... Mozda ce imati keca u rukavu... Ako on opet bude ucenjivao a ovi stvarno to ne prihvate, ima da idemo na 10 izbora... Sta vi cenite? Cija je rec jaca- Grobara ili Manekena?
 
Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=14&nav_category=418&nav_id=289166

______________________________________________________________

Izgleda da polako svi okrecu ledja Kostunici i unapred mu porucuju da od premijerske fotelje vise nema nista. A i Tadic malo kopira Tomu... :D Ali, znajuci Voju- starog lazova i prevaranta... Mozda ce imati keca u rukavu... Ako on opet bude ucenjivao a ovi stvarno to ne prihvate, ima da idemo na 10 izbora... Sta vi cenite? Cija je rec jaca- Grobara ili Manekena?
Вест је бајата. Још јуче се коментарисало. За сваку вест отвара се по неколико тема. :rolleyes:
 
Koštunjavi je dobar "veslač", dokazao se već - ne bih se začudio da ako je preveslao Smorisa da to uradi i Grobislavu.

Ipak, situacija je malo drugačija. Po logici, DS-DSS je pao i imamo nove izbore. Bilo bi krajnje glupo i kvarno da se ponovo udruže. Jedina ucena koju bi Koštunjavi mogao da položi Nikoliću je da Srbija ostane podeljena - s nemogućnošću da se napravi većina. Ne verujem da bi DSS bio toliko neozbiljan.
 
Voleo bih da premijer bude čovek za kojeg nikad do sada nisam čuo. Ovi svi poznati su mi masovno svi gadni.

Само ти наручи... овдашње шпијунчине већ имају "кеца у рукаву":

Srbija - utorak, 11. mart 2008. 16:25

novi lideri večeras dobili diplome
Tanjug - Pre 21 sat
BEOGRAD - U prostorijama Britanskog saveta u Beogradu večeras su podeljene diplome polaznicima programa stručnog usavršavanja pod nazivom "Novi lideri", kao i priznanja partnerskim institucijama.
Program je obuhvatao niz seminara održanih od januara do marta, a učesnici seminara bili su studenti i zaposleni u vodećim kompanijama, organizacijama i državnoj upravi Srbije.
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=scg&lang=0&sifra=c59fcf80c04633604b8049844c3d6a14
 
Samo se ti smeskaj, naci cu ja tu gulash cardu (ali samo ako ima ljutog gulasa, pola Budimpeste sam obisao, nigde ljutog gulasa);-)


Charda se zove...Guljash...i nema veze sa gulash-om...iako i to jelo dobro spremaju,tamo...stari put Palic-Hajduko...na samom ulazu u Hajdukovo tabla-Ludoshko jezero...tu skrenesh desno...i tu si...
...a za Peshtu...nemash dobar "GPS" za klopu...pitaj...nismo u istoj politichkoj opciji...ali ako budemo, tj. ( budesh) na belom shengenu...'ce ti kazhem pravo mesto...:rolleyes:
 
Charda se zove...Guljash...i nema veze sa gulash-om...iako i to jelo dobro spremaju,tamo...stari put Palic-Hajduko...na samom ulazu u Hajdukovo tabla-Ludoshko jezero...tu skrenesh desno...i tu si...
...a za Peshtu...nemash dobar "GPS" za klopu...pitaj...nismo u istoj politichkoj opciji...ali ako budemo, tj. ( budesh) na belom shengenu...'ce ti kazhem pravo mesto...:rolleyes:

Tststs...te ucene u vezi klope mozes nekome ko ne zna da kuva.;-)
btw, koji ce mi shengen kada imam lovu?!?:cool:
"Halo, agencija? dobar dan, jednu vizu na 3 meseca od ponedeljka....nazvacete? bas lepo od vas. dovidjenja i prijatno!":cool:

P.S. hvala na uputstvu, mozda bih i mogao da skoknem danas ili sutra:P
 
Tststs...te ucene u vezi klope mozes nekome ko ne zna da kuva.;-)
btw, koji ce mi shengen kada imam lovu?!?:cool:
"Halo, agencija? dobar dan, jednu vizu na 3 meseca od ponedeljka....nazvacete? bas lepo od vas. dovidjenja i prijatno!":cool:

P.S. hvala na uputstvu, mozda bih i mogao da skoknem danas ili sutra:P


shta ce ti viza . ako nas Mloha i Musavi stave na "beli shengen"...ne treba ti agencija...samo uzmesh soshku sa parama (koje imash)...izaberesh destinaciju i prevozno sredstvo...

obavezno naruchi i Szegedinsku czorbu...:wink:
 
Vesti: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=03&dd=14&nav_category=418&nav_id=289166

______________________________________________________________

Izgleda da polako svi okrecu ledja Kostunici i unapred mu porucuju da od premijerske fotelje vise nema nista. A i Tadic malo kopira Tomu... :D Ali, znajuci Voju- starog lazova i prevaranta... Mozda ce imati keca u rukavu... Ako on opet bude ucenjivao a ovi stvarno to ne prihvate, ima da idemo na 10 izbora... Sta vi cenite? Cija je rec jaca- Grobara ili Manekena?


Опет извртање речи и подметачина...ал'зашто се не изненадих...од кога је...ахахах:lol::lol::lol:

Синоћ у емисији ПУЛС на БНТВ, Томислав Николић је категорично побио овакве подметачине и "изјаве" које се појавише у...кхм...оваквим "медијима".:lol:
 
Опет извртање речи и подметачина...ал'зашто се не изненадих...од кога је...ахахах:lol::lol::lol:

Синоћ у емисији ПУЛС на БНТВ, Томислав Николић је категорично побио овакве подметачине и "изјаве" које се појавише у...кхм...оваквим "медијима".:lol:

Mlohavi nece biti Premijer u nicijoj vladi,osim u Vladi Srbije.
 
Опет извртање речи и подметачина...ал'зашто се не изненадих...од кога је...ахахах:lol::lol::lol:

Синоћ у емисији ПУЛС на БНТВ, Томислав Николић је категорично побио овакве подметачине и "изјаве" које се појавише у...кхм...оваквим "медијима".:lol:



neverovatno gledana TV stanica u Srbiji...
 

Back
Top