Potvrđeno: George Bush dolazi

cizmice

Buduća legenda
Poruka
35.831
al' u Hrvatsku

Nakon ranijih najava, Bijela kuća i službeno je potvrdila kako će američki predsjednik posjetiti Hrvatsku nakon sudjelovanja na summitu NATO-a u Bukureštu 2.-4. travnja.

Uoči summita predsjednik George W. Bush posjetit će Ukrajinu.

''On ide u Ukrajinu, Rumunjsku i Hrvatsku'', izjavio je glasnogovornik Vijeća za nacionalnu sigurnost Bijele kuće Gordon Johndroe, prenijeli su američki mediji.

Johndroe je kazao da će putovanje predsjednika Busha trajati od 31. ožujka (MARTA) do 5. travnja (APRILA).


Hina|Net.hr
13.03.2008.
http://www.net.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/03/13/0501006.html
...........................
nebi bilo lose, ako ugrabi malo vremena da skokne i do Srbije i tu napravi malu shoping turu i pokupuje ono sto nisu pokupovali rusi. :think:
 
ali mene bas interesuje ko bi ga i kako docekao... kako bi siroke narodne mase reagovale na Busha - mladjeg

On je ionako u odlasku sa funkcije...

Srbi će dočekati novog predsednika USA (nadam se ne ,,predsednicu,,).

Uzgred, Hrvati se ljute što će Buš možda prespavati u američkoj ambasadi u Zagrebu, smatraju to uvredom i porukom da nisu u stanju obezbediti Buša? A?
 
Sta se vi gubo qrcite, vi ste ruska gubernija, kupili vas za sicu :D jadna vam majka kad potrosite to malo dolara, na kraju cete ostat' i bez para i bez zemlje, a znamo kakvi ste radnici, ima da krepate od gladi :D :P LOL

Ooooooo Dobro jutro Kolumbo, srećna nova godina. Evo ja se javljam sa onoga svijeta, umro sam od gladi 21-og maja 2006-te godine... Nećeš vjerovat' koliko je Slovenaca, Hrvata, Bosanaca, Makedonaca i Crnogoraca ovamo, svi pomrli od gladi...:mrgreen:

ali mene bas interesuje ko bi ga i kako docekao... kako bi siroke narodne mase reagovale na Busha - mladjeg

Agim Čeku ili Hašim Tači ipak su oni državljani republike Srbije.
 
On je ionako u odlasku sa funkcije...

Srbi će dočekati novog predsednika USA (nadam se ne ,,predsednicu,,).

Uzgred, Hrvati se ljute što će Buš možda prespavati u američkoj ambasadi u Zagrebu, smatraju to uvredom i porukom da nisu u stanju obezbediti Buša? A?
Шта има да се било чему надаш?
У чему је разлика по нас?
Политика према Србији се неће мењати.Наравно,она би могла да се промени,али само у случају да се измене циљеви и стратегија према Русији,што није за очекивати.
 
da ali 800 agenata CIA-e ide sa Bushkovicem na put ka Srvatskoj

Više od polovine agenata je već tamo. Snimaju sa svih strana sve moguće. Odozgo, sa strane, iznutra,... sve znaš. Kad dodje u Berlin samo da prenoći za put u Moskvu, hotel Adlon (u istom kompleksu sa Britanskom ambasadom), sva instalacija se vadi i mijenja; kablovi,... zidovi se snimaju,... aerodromu nemaš pristup,... Jednom riječju u gradu sve stane. Blokirano, zakrčeno. Najbolje da se iz stana ne izlazi.
 
Više od polovine agenata je već tamo. Snimaju sa svih strana sve moguće. Odozgo, sa strane, iznutra,... sve znaš. Kad dodje u Berlin samo da prenoći za put u Moskvu, hotel Adlon (u istom kompleksu sa Britanskom ambasadom), sva instalacija se vadi i mijenja; kablovi,... zidovi se snimaju,... aerodromu nemaš pristup,... Jednom riječju u gradu sve stane. Blokirano, zakrčeno. Najbolje da se iz stana ne izlazi.
heh... a vidjeh i onu Madlen Albright i onoga sto je bio glavni u NATO, ljetos..ovamo kod nas.
I prodjoh pored nje ...bogami na dohvat ruke mi bijase...eh da, onaj glavni od NATO-a general Wesley Clark. Naravno, bilo je i njihovih cuvara, ali dobro... nisu oni Bushkovici.
 

Back
Top