SEVERNA KOREJA - NAJGORA ZEMLJA NA SVETU

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Severna Koreja je četvrta na listi vojno najjačih država sveta, ako se gleda broj vojnika pod oružjem. Imaju između 6 i 8 miliona vojnika, što je 45% ukupne populacije. Moraju, jer da ne bi bili gladni ljudi rade za vojsku. Dalje, vlada te države ulaže u svemirski program ogromna finansijska sredstva, sagradi raketu, zbog nje 1,5 miliona ljudi umre od gladi, raketa se lansira, leti 52 sekunde, i čim uđe u orbitu planete Ameri je obore. Kretenska vlada - kretenski poredak - kretenska država. Južna Koreja - jedna od 10 najboljih i najbogatijih zemalja sveta. Severna Koreja - najgora zemlja na svetu. Jedina zemlja koja nema mačke i pse lutalice, jer su ih jadni ljudi koji nemaju nikakvu perspektivu odavno pojeli. Najgora zemlja na svetu, ali za drugove Dačića i Mrkonjića jedna od najboljih. Mislim šta reći?
 
Staljinizam je bio majka u odnosu na ono što je Pol Tot radio u Kambodži. Severna Koreja nije daleko od toga.

Мислим да се Северна Кореја постепено мења, њихова је срећа што им њихова јужна браћа желе све најбоље. Али тај проце уједињења ће трајати једно 100 година. Није то много наспрам целе једне историје.
 
jadni ljudi. e tako je bilo i kod nas al mi se bar borimo. skinuli smo zlobicu i borimo se za normalnu državu koliko god to sporo ide, bitno je da ide. vise od pola naroda se osvestilo jos ovu drugu polovinu da ubedimo i bice srbija jednog dana švica;)

Тако код нас вала није било ни у назнакама. Слоба је био софт верзија Маршала Тите.
 
Jeste... Severna Koreja je ubedljivo najgora...
Razvija vojsku i svemirski program, šalje tu istu vojsku u razne delove sveta da zavode njihov oblik demokratije ubijajući nedemokrate... Pravi su svetski žandar i niko više na svetu ne može da živi normalno ako ga Severna Koreja ne želi pustiti na miru.

Tako je to kada nam drvo zaklanja šumu.
 
Severna Koreja je četvrta na listi vojno najjačih država sveta, ako se gleda broj vojnika pod oružjem. Imaju između 6 i 8 miliona vojnika, što je 45% ukupne populacije. Moraju, jer da ne bi bili gladni ljudi rade za vojsku. Dalje, vlada te države ulaže u svemirski program ogromna finansijska sredstva, sagradi raketu, zbog nje 1,5 miliona ljudi umre od gladi, raketa se lansira, leti 52 sekunde, i čim uđe u orbitu planete Ameri je obore. Kretenska vlada - kretenski poredak - kretenska država. Južna Koreja - jedna od 10 najboljih i najbogatijih zemalja sveta. Severna Koreja - najgora zemlja na svetu. Jedina zemlja koja nema mačke i pse lutalice, jer su ih jadni ljudi koji nemaju nikakvu perspektivu odavno pojeli. Najgora zemlja na svetu, ali za drugove Dačića i Mrkonjića jedna od najboljih. Mislim šta reći?
Samo da pitam...
Jesu li oni (bili) pod Rusima ili Amerikancima?
Nesto ja to slabo poznajem, pa imam zelju da mi se pojasni :rtfm::think::whistling:
 

Back
Top