Kakvu Srbiju zelim...

gazela

Veoma poznat
Poruka
10.256
Mesecima na ovom podforumu citam medjusobna vredjanja, pljuvanja i ostale budalastine kojima Srbi cascavaju jedni druge - misleci da se tako cuva zemlja....U stvari samo cinimo radost radost siptarim i njima slicnim.
Zbog toga otvaram ovu temu sa zeljom da svako od nas napise u kakvoj Srbiji zeli da zivi i sta svako od nas treba da promeni da bi ova zemlja takva i postala...
Uvrede, pogrdne reci, psovke i stranacka prepucavanja na ovoj podtemi mimoidjite....Pokazimo da i mi mozemo da budemo civilizovani...

Ja cu prva:
Preko sredstava javnog informisanja bih uticala na ljude da ne bacaju djubre po ulicama, kroz prozore automobila i autobusa jer ce na isto jednoga dana sami ugaziti...
 
Желим да видим Србију како Краљевину. И у таквој Србији у којој би се иправила једна од великих неправди да се поштују људи од слова и мудрости.
 
pa ti budi uspravan, koj' te tera da glasash za zhute.... :lol:

Receno je bez prepucavanja, a vi vec poceli!
Konacno normalna tema, jer nama Srbima i ne treba niko sa strane mi sami obavljamo dobar deo posla kada je u pitanju unistavanje ove nacije.

Zelim da zivim u Srbiji u kojoj ce svako ali SVAKO imati pravo da iskaze svoje misljenje a da ga bar 10 ljudi samo ovde na forumu ne nazove budalom i kretenom!
Treba nam Srbija u kojoj ce da se ceni postenje, rad i obrazovanje ( ne mislim samo fakultet vec informisanost, svestranost ) a ne da na ceni budu lopovi, kriminalci sa IQ oko 70-80.
 
dakica, ko bi bio kralj u takvoj kraljevini? Zar ga ne bi bilo sramota da kraljuje u ovolickoj državici? Zar ga ne bi bilo sramota da pogleda u sliku svog dede, koji je imao 4 puta veću državu?

Ово јесте питање на свом месту.

Како Јелисавета влада једним целим континетом и још једном половином другог, плус Британијом.

Немој увек повлачити знак једнакости између монархије и државе. Ето, Ватикан је монархија али није држава. Има још примера...
 
dakica, pa dajte onda već jednom taj referendum sa pitanjem "Monarhija ili Republika" pa kad dobijete 14% glasova onda ućutite sa monarhijom za narednih 50 godina.

Не дају нам референдум.

На том референдуму би можда за монархију гласало 14% али од укупног бирачког тела, а за републику 13% укупног бирачког тела. Све у свему излазност би била око 30% (од тога 3% би било неважећих листића:)).
 
Не дају нам референдум.

На том референдуму би можда за монархију гласало 14% али од укупног бирачког тела, а за републику 13% укупног бирачког тела. Све у свему излазност би била око 30% (од тога 3% би било неважећих листића:)).

Organizujte referendum ovde na forumu da vidimo stanje stvari.
 
Moja zelja je da Srbija bude:

Slobodna, bogata, obrazovana, mnogo mladja (mnogo dece), perspektivna, decentralizovana, organizovana, slozna, uredjena, bez ili sa sto manje kriminala, reseno pitanje Kosova, clanica EU

Eto u tom fazonu

Mislim da ce svega toga biti, ali da ja necu doziveti, mozda moja kci koja sada ima 3 god.


To je bio odgovor
 

Back
Top