Vjernost!

PetrolBoy

Poznat
Poruka
7.650
Da li i koliko ste vjerni?
Da li varate svoju voljenu osobu, suzdrzavate se seksa sa drugim osobama, dokle seze vasa vjernost?




Iskreno vjeran sam svojoj djevojci, ali u posljednje vrijeme sve teze odoljevam iskusenjima, ali ipak se borim? Zasto moramo zeliti nesto drugo, ako imamo najbolje? :confused:
 
Zasto moramo zeliti nesto drugo, ako imamo najbolje? :confused:
A posle zene nikad nisu zadovoljne,bla,bla,bla :)
Ja sam verna uvek,ne zato sto sam neko visoko moralno stvorenje,nego mi to nije interesantno,ne hrani mi sujetu da varam decka jer mi se moze.
Ako mi se dopadne neko drugi dok sam u vezi,prvo raskinem tu prvu vezu.
 
A posle zene nikad nisu zadovoljne,bla,bla,bla :)
Ja sam verna uvek,ne zato sto sam neko visoko moralno stvorenje,nego mi to nije interesantno,ne hrani mi sujetu da varam decka jer mi se moze.
Ako mi se dopadne neko drugi dok sam u vezi,prvo raskinem tu prvu vezu.

Mah, da ali nekada se stvari svode samo na zelju i strast, pa je tesko odvagati sta je sta? Dal ljubav i sad traje ili odumire a samo se zavaravamo da se volimo!pff
 
Iskreno vjeran sam svojoj djevojci, ali u posljednje vrijeme sve teze odoljevam iskusenjima, ali ipak se borim? Zasto moramo zeliti nesto drugo, ako imamo najbolje? :confused:

jadničak, evo dođe mi da plačem :cry:...HM...razmisli malo više o tome šta ti to nedostaje, i šta uopšte tražiš i očekuješ...jel' te svrbi sujeta, da ispadneš frajer, ili si nesiguran možda baš zato što je tvoja djevojka "ono najbolje", pa iz straha da ona tebe ne prevari, podsvjesno ideš sa tim: da ja nju zeznem dok nije ona mene....a?
 
jadničak, evo dođe mi da plačem :cry:...HM...razmisli malo više o tome šta ti to nedostaje, i šta uopšte tražiš i očekuješ...jel' te svrbi sujeta, da ispadneš frajer, ili si nesiguran možda baš zato što je tvoja djevojka "ono najbolje", pa iz straha da ona tebe ne prevari, podsvjesno ideš sa tim: da ja nju zeznem dok nije ona mene....a?

Iskreno to je bilo na pocetku nekako, plasio sam se toga, ali sad mi je svejedno, ali fazon je u tome sto mene ne privlaci neka posebna osoba,odredjena da bolje kazem, vec jednostavno kako koji dan prolazi zene sve vise mi postaju ljepse, bolje, privlacnije, sve vise zrace necim, sto prije nisam uvidjao, mada je meni moja djevojka najbolja!
Ali dugo vremena sam potiskivao takvo stanje misli, a u posljednje vrijeme kao da izvire samo iz mene, cak desava mi se eto bas juce, svidjela mi se 40godisnja zena! Sva napucana namirisana, kad je shvatila da sam je odmjerio, nasmjesila mi se rece pravo si sladak, izgubio sam se, kad da dolije ulje na vatru rece nadam se da cemo se opet vidjeti... prvi put u zivotu nisam mogao progovoriti zanijemio!
 
Nemam ja tih problema, da ispadnem frajer, nikada nisam patio od toga!

ma samo si mlad...vernost je divna osobina i tako retka...i oni sto je imaju fantasticno se provode u zivotu pored toliko prevaranata :rolleyes:....rec je samo o tome da budes u skladu sa sobom...ja bih i na dupe progovorila da ga prevarim :mrgreen:...jednostavno, nisam taj tip i tacka....
 
Hehe, recimo da sam godinu stariji 86 :D
Imam djevojku 2 godine!
A sto se tice iskustva, imao sam poprilicno,starije drustvo provuklo me kroz mnogo toga! Mogu reci da je to jedina greska!:D Mada je bilo i lijepih trenutaka....
Te bubice dodju, ako nije na vrijeme odradio neke stvari!:D A jel mu ta djevojka prva!:D
 
cak desava mi se eto bas juce, svidjela mi se 40godisnja zena! Sva napucana namirisana, kad je shvatila da sam je odmjerio, nasmjesila mi se rece pravo si sladak, izgubio sam se, kad da dolije ulje na vatru rece nadam se da cemo se opet vidjeti... prvi put u zivotu nisam mogao progovoriti zanijemio!

Cccc... Zamisli, molim te... :roll:
Zabrinula bih se da sam na tvom mestu. Te četrdesetogišnje žene su opasne manipulantkinje.:lol:
 
ma samo si mlad...vernost je divna osobina i tako retka...i oni sto je imaju fantasticno se provode u zivotu pored toliko prevaranata :rolleyes:....rec je samo o tome da budes u skladu sa sobom...ja bih i na dupe progovorila da ga prevarim :mrgreen:...jednostavno, nisam taj tip i tacka....

Pa da, ne mozes zadrzati u sebi.... to je to... ne znam takve stvari presutiti!
Meni je lijepo,vjernost i sve to, povjerenje u jednu osobu i to je jedino sto mi daje snage da se opirem kojekakvim glupostima!:D

Ee a sto se tice onog komentara radim,radim,radim...Nije samo prica!:D
 
Можда се и осећа као да има 20 година.
Али има и искуство и знање...
А тога се ти плашиш...
Ја сам пре за варијанту боље једна од 36 него две од од 18 и слично...
 
Hehe, recimo da sam godinu stariji 86 :D
Imam djevojku 2 godine!
A sto se tice iskustva, imao sam poprilicno,starije drustvo provuklo me kroz mnogo toga! Mogu reci da je to jedina greska!:D Mada je bilo i lijepih trenutaka....
Te bubice dodju, ako nije na vrijeme odradio neke stvari!:D A jel mu ta djevojka prva!:D
Nije,ali se bas vole. Samo sto on ima neke "ispade" ponekad,misli da bi mogao bez nje,ali kad ga je jednom ostavila....:) Od tada mu tako nesto vise ne pada na pamet,samo sto eto nekad da vidi da je jos 'u fazonu',jer su se nekad sve lomile oko njega,zeza neke klinke da vidi da moze.
 
Nije,ali se bas vole. Samo sto on ima neke "ispade" ponekad,misli da bi mogao bez nje,ali kad ga je jednom ostavila....:) Od tada mu tako nesto vise ne pada na pamet,samo sto eto nekad da vidi da je jos 'u fazonu',jer su se nekad sve lomile oko njega,zeza neke klinke da vidi da moze.

Eheheh, pa eto fino, samo sto to zezanje moze stajati glave, ode veza zbog zajebancije a nema rada... Meni se tako nesto slicno desilo sve na salu na salu, kad mala hoce da me optuzi da sam je probo silovat...ccc... glupost...kaze sve cu ispricat tvojoj curi, mami, roditeljima, ja gledam u nju...!:D
 
ili varijantu: jedna od 54 umesto tri od 18?:lol::lol::lol:
jedna od 72 umesto četiri od 18?:shock:

Под тим подразумевам две од 20 и једну од 40.
Године не делују једнако на сваког, а до сада највећа разлика у женину корист је било 15 година више од мене...
То је пола мојих данашњих година...
Тад није било...
 

Back
Top