Formula 1

Imam ja drugaricu koja je opsednuta Formulom 1
I pričala sam pre neki dan sa njom, tako da sam izvela zaključak da jeste.
Ali nisam 100% sigurna, mada, ako jeste, možda mogu da saznam čak i termine prikazivanja ;)
 
B92 nije otkupio prava, i najverovatnije to ni neće učiniti. Naš dragi javni servis se potrudio da nam prenos obezbedi, sva sreća... :mad:
Prosto neverovatno. Za tu pretplatu, oni su u obavezi da to urade.

Elem, s obzirom na to da otkupa prava verovatno neće ni biti, moraćemo da se snađemo na drugi način.
Moja topla preporuka je HRT2, sa fenomenalnim prenosom - visok kvalitet tona i slike, komentatori koji znaju šta govore, kada govore, i kako govore, bez prekida dugih reklama > milina!
Sve čestitke hrvatskoj televiziji koja je pravi primer kako javni servis funkcioniše - besprekorno! ;)
 
ne mogu reci da me ovo ne raduje!!! gledajuci b92 prolse godine proklinjao sam i sbb i sve zivo jer ne mogu gledati HRT.. sada za to nece biti prepreka

inace,HRT je jedna od najboljih televizija u Evropi a prenos F1 im je fantastican
 
Sad je bitno da mi sirotani koji prvu trku nismo mogli da gledamo to sada možemo...kome se ne sviđa-kablovska i udri po HRT-u,RTL-u i ostalim kanalima (ako ih još neko prenosi).Ja da imam neki od navedenih kanala takođe ne bi se mlatio sa FOX-om.
Istina, bolje je zbog vas bez kablovske televizije. Međutim, HRT tje biti scramble-ovan, a komentatori i kvalitet na FOXu SIGURNO neće biti ni za prići HRT-u... :neutral:
 
Istina, bolje je zbog vas bez kablovske televizije. Međutim, HRT tje biti scramble-ovan, a komentatori i kvalitet na FOXu SIGURNO neće biti ni za prići HRT-u... :neutral:

Čekaj,još nisu ni počeli...evo za par sati će trening i njihovo svečano otvaranje (nešto mi se javlja da će onaj Andrej Kulundžić da vodi tu glavnu reč)
 

Back
Top