os vuk karadzic bg

darja balsic

Obećava
Poruka
63
jel ide neko u osnovnu skolu vuk karadzic u beogradu???:)

250px-Vuk_Karadzic.jpg
 
Razredna Katarina Sedic-fizicko
Tehnicko Snezana-strujomerka???nije ona meni predavala,meni je ona crna ne znam ni kako se zove,ni dal je jos u skoli:)
Srpski,srpski...u petom Kamenica,u 6.Kostadinovc Snezana(ako se tako zvoe,po secanju),a u 7 i 8 Tanja,ona sa malim sisama,a velikim dupetom
 
Zamalo ja da je upisem. Ipak,moja osnovna se nalazi blizu ove skole.

Nikad mi nije bilo jasno zasto ''V.K''. maltene ima status elitne skole.

Ljudi su namerno upisivali decu u tu skolu,zaobilazili moju koja im je pred nosem,''da bi ucili francuski,a ne onaj ruski jezik'':roll:/.

U lepom je kraju,Tas na 10 minuta hoda ,centar...Botanicka..I ima ogromno dvoriste.

Dobro su se setili da im poprave onu ogradu.
 
CAOOOO! Ewo mene! Ljuba- Enary, ona EMO girl iz 603! Idem & ja u wuka:dash: Predaje mi Vesna-puz texnichko... Dobro, bolja od struje SIIIGURNO... Sprski mi predavo Hitmen a sada Tanja... pa, pisi ponekad, jedwa CXEKAM da mi pises sta mislis o mojim nastavnicima...:bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye::bye:
 
E deco niste ni svesni koliko vam je lepo i lako dok ste u O.S. pa koja god ona bila :)...
i da to ko vam predaje nema nikakve veze, bila to Strujomerka ili Kamenica, one su samo obicni ljudi od krvi i mesa i imaju pravo na greske. Kada ovo ovako prihvatite nece vam nista biti toliko strasno. Pozdravljam vas sve i uzivajte u tim godinama koje na zalost imate samo sada :bye:
 
Ja sam isao u Vuk !! Dosao bih malo da prosvrljam kroz sk ... :think:
E jel je istina da je Hitmen direktor ? Ako jeste, ja odmah dolazim na kaficu kod njega ! :)
On je najludji nastavnik bio, bar dok sam ja bio tamo ... :lol:
Jedan veeeliikiiiiiiiiiiiiiiii :cmok: za sveeeeeeee .....
 
meni je skola sooper. idem u nju godinama... Muzicarka jos uvek predaje!!!!! U-Z-A-S koliko ona ima??? 150? msm ozbiljno, pre koju nedelju nam je pricala kako joj je MAJKA alo bre majka!!! ispala iz AUTOBUSA i polomila kuk!!!!
 

Back
Top