Bojkot tarifiranja 60+1 u telenoru za post i pripejd korisnike
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Bojkot tarifiranja 60+1 u telenoru za post i pripejd korisnike

Početnik
    Učlanjen
    28.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Angry Bojkot tarifiranja 60+1 u telenoru za post i pripejd korisnike

Otvorio sam ovu temu i ubacujem vam adrese na koje treba slati imejlove sa zalbama za ukidanje tarifiranja 60+1 za

1. Zalbe saljite na adresu ratel@ratel.org.yu ili broj 2026-875 ( broj za pravna pitanja u vezi telenora - ugovor, poslovnje telenora... )

Ministarstvo telekomunikacija upit za zalbe http://www.mtid.sr.gov.yu/code/navigate.php?Id=5
    ili slobodan.laketa@mtid.sr.gov.yu

Telenor pitajte zasto nema uvid koliko je potroseno minuta, jer u ugovoru stoji da mora da se obezbedi koriscenje mobilnih usluga
    a sistem 60+1 ne moze bez toga ( imaju ga vip i mts )

ODREDBE UGOVORA
    CLAN 12.
    Telenor je duzan da za vreme trajanja pretplatnickog odnosa obezbedi Pretplatniku, u okviru tehnickih mogucnosti na podrucju koje pokriva GSM mreza, koriscenje usluga iz GSM mreze.

Mora postojati uvid u utrosene minute, da bi korisnik znao koliko je potrosio. Inace se korisnik dovodi u zabludu
    A operateri su mi rekli da svakog meseca resetujem telefon da vidim koliko sam pricao

2. Zvao sam organizaciju za satitu potrosaca NOPS

i rekli su mi da se posalje zalba na opsti ugovor ( tako naglasiti ), da potrosac objasni svoje nezadovoljstvo, da su ugrozeni njegovi interesi i prava, i da se 3 mobilna operatera ponasaju monopolski uvodjenjem ovakve usluge.

Svako od vas neka napise po jedan meil i neka posalje

mail adresa ministarstva kabinet@mtu.sr.gov.yu telefon za proveru o primljenom imejlu 3618 - 852

Ubacujte dalje email adrese i naravno saljite medijima

Početnik
    Učlanjen
    02.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Bojkot tarifiranja 60+1 u telenoru za post i pripejd korisnike

vazi ...

Primećen član vanjusica (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Bojkot tarifiranja 60+1 u telenoru za post i pripejd korisnike

Nisam samo razumela koga bojkotujemo? Samo Telenor? A što samo Telenor kada to svi operateri rade? Ja koliko znam Telenor je to poslednji uveo i to tek od skoro, dok VIP i MTS naplaćuju 60+1 odavno.

Ističe se Адриан (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    67

Ajde da bojkotujemo pametnjakovica pod nickom bojance88 , ima neki sindrom...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Vanjusice zašto telenor.

Zato što je tarifiranje promenjeno u pola meseca tako što su ga promenili 12.3. a korisnike obavestili 14.3. barem sam ja tada dobio pismo u sandučetu.
    Jer za razliku od njih telekom sveoje besplatne minute tako i tretira a 60+1 naplaćuje samo i isključivo kada prekoračiš onaj broj minuta koji ti je u pretplati.
    Jer je odgovor telenora da je ovo povoljnije za korisnika. Sve mi jasno samo mi nije jasno kako kad mi sa naplate 1 sekund kreneš u naplatu 60 pa pričao ti ne pričao biva povoljnije.
    Što u ovoj zemlji postoje zakoni koji ne važe za telenor.

v.
    Ma samo polako nigde ne zurim!

Primećen član vanjusica (avatar)
    Učlanjen
    10.10.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Ma ja mislim da su sve cene apsolutno iste, samo što ih operateri različito zovu. Ja imam i mts i telenor, bukvalno u dinar su mi računi isti a kao u mts-u imam neke besplatne minute. VIP nisam probala, ali ne verujem da bih došla do drugačijeg zaključka. Da skratim priču, mobilna telefonija je kod nas još uvek skupa bez obzira na to kod kog si operatera. Jedino što mi možemo da odlučimo jeste koji operater nas sladje laže da je kod njega usluga jeftinija. Ako na ovo razmišljanje dodamo kvalitet mreže.... odgovor je bez ikakve sumnje na strani Telenora. Barem što se mene tiče

Ističe se Адриан (avatar)
    Učlanjen
    06.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    67

ma Telenor je KATASTROFA...presao sam na mt:s, hvala bogu!

Zainteresovan član Visconti (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2008.
    Reputaciona moć
    37

Telenor je stvarno katastrofa, ali ih ne mogu menjati jer me broj vezuje za mnogo toga.

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Mislim da nikakvo bombardovanje mailovima nepomaže. Njihovi stručnjaci su izračunali da najviše razgovora traje manje od jednog minuta a to možeti i sami primetiti. Obratite pažnju na ulici, u gradskom prevozu itd. koliko ljudi pozove na sek. i kaže "zovi me nemam kredita". Od sad oni to lepo naplate 1 min i gotovo. Tako im se zarada povećava a samim tim mogu da uvode neke pogodnosti tipa: jeftiniji razgovori i sl.

Slične teme

1. ko o cemu ja o Telenoru kao da sam pretplacen
    Autor NICS u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.09.2006., 22:24
  2. Gde mogu da se kupe novi 063 pripejd brojevi
    Autor bojan86 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 05.01.2006., 13:59
  3. GPRS 063 i pripejd
    Autor Neso J u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1