panzer general 2 i 3

А мислиш ли на оригинал?
Код гусара ћеш тешко да је/их нађеш јер дилују само нове игре.
офтопик
Пфффф...
Јел' то она матора стратегија,Други светски рат?
Како готивим ту игру,хвала што си ми пробудио успомене
 
trebalo bi uskoro da se pojavi. najbolje da malo prozujis po netu i vidis dal' ce da radi na tvojoj masini. Ja sam gledao neke screenshotove i deluje mi potpuno isto kao i prva dva dela, tako da mislim da nece biti problema sa radom i na mnogo starijim konfiguracijama
 
Ja imam trojku, grafika je super, igrica nije loša, imaš četiri kampanje, dve kao švabo i dve kao rus, nažalost igra je dosta bagovita, na nekim mapama nema hex polja, a u najboljoj kampanji sa Žukovom čini mi se, igrica jednostavno puca pred odprilike kraj kampanje. Inače jedinica je jedna od mojih naj naj igara i od trojke sam očekivao daleko više ( to što nema napada na amere ne mogu da im oprostim).
 
Ja imam trojku, grafika je super, igrica nije loša, imaš četiri kampanje, dve kao švabo i dve kao rus, nažalost igra je dosta bagovita, na nekim mapama nema hex polja, a u najboljoj kampanji sa Žukovom čini mi se, igrica jednostavno puca pred odprilike kraj kampanje. Inače jedinica je jedna od mojih naj naj igara i od trojke sam očekivao daleko više ( to što nema napada na amere ne mogu da im oprostim).

kako mogu da nadjem tu igru? Odakle si ti?
Sith lord i ja smo iz KGa...jel saljes ptt? :D
 

Back
Top