danas najveći pad u istoriji berze

belex15 -7,39%... a Tadić pobedio na predsedničkim izborima... kako to? :)

pa mućni malo bolje glavom...možda se desi čudo pa i shvatiš...

to je tel početak i svojevrsno "upozorenje" od investitora vrednosti dionica što na belexu što srbijanskih firmi dionice koje će gubiti na vrednosti

to je najčešće kad padne vlada, a pogotovo kad padne vlada i posle nje postoji mogućnost da se ultradesničari pojave na vlasti

dakle nema to veze s predsjednikom Tadićem baš mnogo
 
belex15 -7,39%... a Tadić pobedio na predsedničkim izborima... kako to? :)

sad ce da se po novinama pojavi gomila kvazistrucnjaka da nam objasni kako je to zbog panike stranih investitora koji prodaju akcije jer su zabrinuti zbog moguce radikalsko-DSS-ovske koalicije... :)

A kako to da nisi pratio jačanje berze nakon predsedničkih izbora?
Puno li si naivan. Država je u rasulu, nema vladu, nema zacrtan put, ne zna kuda da krene. Yebote, i ja da sam neki investitor i ja bih povukao pare!
 
pa mućni malo bolje glavom...možda se desi čudo pa i shvatiš...

to je tel početak i svojevrsno "upozorenje" od investitora vrednosti dionica što na belexu što srbijanskih firmi dionice koje će gubiti na vrednosti

to je najčešće kad padne vlada, a pogotovo kad padne vlada i posle nje postoji mogućnost da se ultradesničari pojave na vlasti

dakle nema to veze s predsjednikom Tadićem baš mnogo

Uh pametnice, a reci mi sto indexi padaju na svim berzama u regionu....zbog koalicije SRS-DSS..?????

....trgovanjem samo jednom akcijom može se podići ili oboriti cena neke kompanije čije se akcije kotiraju na Beogradskoj berzi i to maximalno do 20% dnevno... dakle, sa malo novca, i to toliko koliko košta samo jedna akcija, možete se "igrati" (manipulirati) na berzi sa vrednošću neke kompanije u celini...
 
Ne shvataju ljudi da ce index padati i da dodje bush za predsednika Srbije....to samo sluzi ovima da plasi narod...samo se nadam da narod nece biti slep kod ociju na sledecim izborima....

nadajmo se da si u pravu...

gle lično nemam ništa protiv ...živi bili pa videli...


samo znaš u čem je kvaka...kad izaberete SRS da vam vodi državu...to znači da naredne 4 godine oni diktiraju

i ako krene po zlu ...tj. moja teorija se obistini...bit će u tom slučaju naredne 4 godine veoma mračno doba za investitore i za ekonomiju uopšte u Srbiju

al ako narod demokratski izabere takvu budućnost...ja apsolutno nemam ništa protiv

ako su vam ultradesničarski ekstremisti najbolja opcija...izaberite ih...dokle će vas dovesti...iskusit ćete na sopstvenoj koži upravo vi u Srbiji
 
Uh pametnice, a reci mi sto indexi padaju na svim berzama u regionu....zbog koalicije SRS-DSS..?????

....trgovanjem samo jednom akcijom može se podići ili oboriti cena neke kompanije čije se akcije kotiraju na Beogradskoj berzi i to maximalno do 20% dnevno... dakle, sa malo novca, i to toliko koliko košta samo jedna akcija, možete se "igrati" (manipulirati) na berzi sa vrednošću neke kompanije u celini...

gle sve 5...OK...kao što rekoh...

ako narod u Tomi Nikoliću vidi svoj spas ...glasajte za njega


ko zna možda bi i ja glasao da sam u vašoj koži...

znam za koga nikad ne bih glasao ...za one s kojima nikad nisi na čisto gdje će, kamo će i kako će (tu prvenstveno mislim na DSS
 
gle sve 5...OK...kao što rekoh...

ako narod u Tomi Nikoliću vidi svoj spas ...glasajte za njega


ko zna možda bi i ja glasao da sam u vašoj koži...

znam za koga nikad ne bih glasao ...za one s kojima nikad nisi na čisto gdje će, kamo će i kako će (tu prvenstveno mislim na DSS

Nije vazno za koga ce ljudi glasati...vec mi je muka od tih plasenja ljudi od svakojakih srednjovekovnih zveri.....hordi zla i slicno.......trebamo izaci na izbore normalo i normalno prihvatiti rezultate....

Kako se BoTa ponasao na poslednjim izborima.....?? U prvom krugu sve normalno i u redu....a u drugom odma' (kada je video da mu ne ide po planu) udario sa redovima za hleb i slicno....muka mi je od takve jeftine politike....na taj nacin se ne glasa za vec protiv.....
 
Kako se BoTa ponasao na poslednjim izborima.....?? U prvom krugu sve normalno i u redu....a u drugom odma' (kada je video da mu ne ide po planu) udario sa redovima za hleb i slicno....muka mi je od takve jeftine politike....na taj nacin se ne glasa za vec protiv.....

apsolutno te razumem i shvaćam
ni ja ne volim takvu vrst "političke prostitucije" sa inteligencijom birača od strane političara

uvek ima neka druga opcija DS nije ispunio tvoja očekivanja... SRS ipak nije tvoj izbor...DSS previše kalkulira i sa njima se nikad nezna....LDP liberalno je nešto protiv tvojih patrijahalnih i konzervativnih načela...onda glasaš za nekog drugog

za kog, šta ja znam

problem je da kako Srbija, tako i Hrvatska i ostale zemlje regiona.... su sve odreda mlade demokracije

ljudi još nisu naučeni da na izborima kažnjavaju nesposobne a nagrađuju sposobne...
KAD TO NAUČIMO SVIMA ĆE NAM BITI BOLJE
pogotovo kad je država u poziciji kao Srbija...sa mnogo nerešenih pitanja, sa brdom kriminala i sa ekonomijom koja stagnira ili nedovoljno kreće napred
 
belex15 -7,39%... a Tadić pobedio na predsedničkim izborima... kako to? :)

Jaooo .. spasavaj se ko moze !!! U brda bez`mo u brda !!! Kako cemo ziveti bez nase berze?

To je garant jer se Nikolic juce pojavio na RTS1. Nikolic je kriv 120%. Cak ni presveti Tadic EUtrotocivi nije morao da nas zastiti od Nikolica koji se nameracio na berzu. :lol:

khm... bullshit... khm...

Kako su bedni sa svojim pricama zuti EUmunisti... Kladim se da 90% njih nije ni znalo da imamo berzu ni kako se zove dok nisu poceli da grakcu pred izbore o tome iz tadicevog staba. Smesni su. A tek sto su glupi... kao ono za ono...

Kada bi imao neko imao objasniti da berza stalno skace i pada i da je to tamo najnormalnija pojava plus da nasa drzava toliko bedno posluje preko berze da je to bezopasno za nasu ekonomiju. Evo gospodo EUmunisti, pratite nasu berzu samo 5 dana, jednom u zivotu ukljucite mozak i proverite sami. Sve ce vam biti jasno kao dan. Ako ja lazem ne lazu berzanski izvestaji... provetire ih, evo potvrdite da radikal laze i da ste vi zuti u pravu. Imate odlicnu priliku.
 

Back
Top