Cveta Majtanovic

Dobro je da si ostala živa koliko si se odvalila!
Misliš da je Cveta previše kvalitetna da bi bila cenjena u Srbiji?
Šta to znači, da su svi naši poznati i cenjeni muzičari ustvari đubre?
Mi možda jesmo zaostala zemlja, ali i dalje imamo uši i možemo da prepoznamo kvalitetne stvari (bar neki od nas).
Cveta i nije baš toooliko kvalitetna pevačica i mislim da u Srbiji ima mnogo boljih pevača. Forsirali su je neko vreme i tada je bila poznata, ali kada su prestali, potonula je kao i većina. Nije sad ona nešto bogznašta.
 
ma ona je super, bas iz svih tih razloga gore navedenih ( u vidu zamerki ili pohvala, kako ko vec). i nije lako ostvariti neku svoju viziju u zemlji u kojoj zvezde granda diktiraju trend, a ona je na bas dobrom putu da tako nesto ucini... sada na beoviziji me je bas odusevila, bas se vidi kako sazreva, u profesionalnom smislu... mada i haljina joj je bila vrhunska :D
 
Meni se bash svidja Cveta,mislim da je bash neshto drugachije u Srbiji...
Mogla je da pobedi i na Beoviziji,ali eto josh ova godina i Tomasheviceva ga je zavrshilaaaaaaaaaa
nunanunanunaneeeeeeej.....
 
Cveta je super, ona ne prati trend nego neki svoj unutrašnji impuls, što je super. Pesma sa Beovizije je prelepa, meni se i album jako dopao, ali izgleda da nije dobro prošao kod ljudi ... jednostavno, Cveta ne igra na komercijlnu loptu, a to će ovde teško da prođe.

U svakom slučaju, samo napred Flo!
 

Back
Top