Start?

yusatch

Početnik
Poruka
44
Devojke, napisite tekst koji bi volele da cujete od lika koji vas startuje (poziv na izlazak, tlefon,...), a da se pri tome uopste ne poznajete... A vi, momci, obratite paznju.. mozda nesto i naucimo...
 
yusatch:
Devojke, napisite tekst koji bi volele da cujete od lika koji vas startuje (poziv na izlazak, tlefon,...), a da se pri tome uopste ne poznajete... A vi, momci, obratite paznju.. mozda nesto i naucimo...
Bahhhhh.... Buhhhh... Krkljjjj... Koska... grloooo... pomoc...
 
enrico:
yusatch:
Devojke, napisite tekst koji bi volele da cujete od lika koji vas startuje (poziv na izlazak, tlefon,...), a da se pri tome uopste ne poznajete... A vi, momci, obratite paznju.. mozda nesto i naucimo...
Bahhhhh.... Buhhhh... Krkljjjj... Koska... grloooo... pomoc...
Enrico, tebe sam zamolio da me ne smaras komentarima! Molim te procitaj moj komentar na tvoj parasimpatikus...
 
yusatch:
enrico:
yusatch:
Devojke, napisite tekst koji bi volele da cujete od lika koji vas startuje (poziv na izlazak, tlefon,...), a da se pri tome uopste ne poznajete... A vi, momci, obratite paznju.. mozda nesto i naucimo...
Bahhhhh.... Buhhhh... Krkljjjj... Koska... grloooo... pomoc...
Enrico, tebe sam zamolio da me ne smaras komentarima! Molim te procitaj moj komentar na tvoj parasimpatikus...
Evo ti najiskreniji start: Znam da sam pogresio u prvom kontaktu i tvoj top iskoristio za medjugeneracijske i vrshnjachke komplimente, ali te iskreno molim da mi oprostish... Drago mi je da si mi skrenula paznju u vezi sa parasimpatikusom, o toj cinjenici stvarno nisam imao pojma i dobro je sto sam to cuo od tebe, jer bih inace nastavio chitavog zivota da govorim nesto sto je pogresno. Hvala ti sto si me naucila nesto novo. Znam da nam ovo nije prvi put da kontaktiramo, ali bih stvarno voleo da ne bude i poslednji. Zato te startujem, ali ne sa ciljem da ti trazim broj telefona ili da se vidimo, nego da mi dozvolis da te i dalje opterecujem svojim komentarima. I ne pricam nista sto bi ti zelela da cujes,mislim da je pogresno razmisljati na taj nacin, samo govorim ono sto mislim, a mislim da je najbolji start potpuna iskrenost i najnormalniji razgovor, mnogo bolj nego foliranje koje pocinje sa "mache" ili "curo"... Puno pozdrava za sve na ovom topu...
 
enrico:
yusatch:
enrico:
yusatch:
Devojke, napisite tekst koji bi volele da cujete od lika koji vas startuje (poziv na izlazak, tlefon,...), a da se pri tome uopste ne poznajete... A vi, momci, obratite paznju.. mozda nesto i naucimo...
Bahhhhh.... Buhhhh... Krkljjjj... Koska... grloooo... pomoc...
Enrico, tebe sam zamolio da me ne smaras komentarima! Molim te procitaj moj komentar na tvoj parasimpatikus...
Evo ti najiskreniji start: Znam da sam pogresio u prvom kontaktu i tvoj top iskoristio za medjugeneracijske i vrshnjachke komplimente, ali te iskreno molim da mi oprostish... Drago mi je da si mi skrenula paznju u vezi sa parasimpatikusom, o toj cinjenici stvarno nisam imao pojma i dobro je sto sam to cuo od tebe, jer bih inace nastavio chitavog zivota da govorim nesto sto je pogresno. Hvala ti sto si me naucila nesto novo. Znam da nam ovo nije prvi put da kontaktiramo, ali bih stvarno voleo da ne bude i poslednji. Zato te startujem, ali ne sa ciljem da ti trazim broj telefona ili da se vidimo, nego da mi dozvolis da te i dalje opterecujem svojim komentarima. I ne pricam nista sto bi ti zelela da cujes,mislim da je pogresno razmisljati na taj nacin, samo govorim ono sto mislim, a mislim da je najbolji start potpuna iskrenost i najnormalniji razgovor, mnogo bolj nego foliranje koje pocinje sa "mache" ili "curo"... Puno pozdrava za sve na ovom topu...
IDIOTE, JA SAM MUSKARAC!!!
ps. hvala na ljubaznosti
 
yusatch:
Devojke, napisite tekst koji bi volele da cujete od lika koji vas startuje (poziv na izlazak, tlefon,...), a da se pri tome uopste ne poznajete... A vi, momci, obratite paznju.. mozda nesto i naucimo...
vidi ti njega, tek se registrovao pa odmah hoce pravo na sveti gral...eeee, ne ide to tako... ako hoces da saznas taj odgovor, moras satima da citas brdo ovih mudrosti i gluposti sa foruma, pa da na osnovu tako stecenog iskustva sam doneses zakljucak!!! - a ne ovako na gotovo da ti se servira; 8) 8)
 
yusatch:
Devojke, napisite tekst koji bi volele da cujete od lika koji vas startuje (poziv na izlazak, tlefon,...), a da se pri tome uopste ne poznajete... A vi, momci, obratite paznju.. mozda nesto i naucimo...
to je tesko..postoji puno a i malo..
recimo ja bi htela nesto neobicno,ne svakidasnje.pr..da me poljibi,,pa da mu lupim samar.. :wink: ko razume-shvatice..
 
tamo sam gde....:
yusatch:
Devojke, napisite tekst koji bi volele da cujete od lika koji vas startuje (poziv na izlazak, tlefon,...), a da se pri tome uopste ne poznajete... A vi, momci, obratite paznju.. mozda nesto i naucimo...
to je tesko..postoji puno a i malo..
recimo ja bi htela nesto neobicno,ne svakidasnje.pr..da me poljibi,,pa da mu lupim samar.. :wink: ko razume-shvatice..
salim se samo..mogla bi samo da kazem sta mi se ne svida.
klasika..ja sam pa onda od kulina bana..smaracina
ako je uporan i navalentan,
ako se ponavlja,
bezobrazan(to mi je bljak)
ako mi posalje pice(da smo bilo gde slucajno)toga se uzasav..istog trenutka je vraceno..
ma ja nisam dobar primer..zahtevna sam mnogo..van..klasike i normi.. :wink:
 
Sacekas je negde u mraku, poljubis na brzinu u obraz i pocnes da bezis... Najbolji pristup, svaka normalna devojka ce pojuriti za tobom.
Works with me every time :)
Mnogo mi dosadno kad sam u stanju ovako da serem :lol: :P
 
Ronik:
Sacekas je negde u mraku, poljubis na brzinu u obraz i pocnes da bezis... Najbolji pristup, svaka normalna devojka ce pojuriti za tobom.
Works with me every time :)
Mnogo mi dosadno kad sam u stanju ovako da serem :lol: :P
haha..zanimljivo,sigurno bi se saplela :wink: zene ne trce za muskarcima...lose :roll:
 
Hm, a pazi ovo...
Sacekas je negde u mraku, poljubis na brzinu u obraz i ostanes tu u mestu. Padnes na zemlju praveci se da si umro od stida, ona ti da vestacko disanje, ti je zgrabis i ne pustas vise?
Moze a? :oops:
 
Ronik:
Hm, a pazi ovo...
Sacekas je negde u mraku, poljubis na brzinu u obraz i ostanes tu u mestu. Padnes na zemlju praveci se da si umro od stida, ona ti da vestacko disanje, ti je zgrabis i ne pustas vise?slatko,haaha :P
Moze a? :oops:
e brze razmisljas od sefa :)
masta moze svasta,a sta ako se ne snade i ti..ili se uplasi..pomosli manijak :roll: :wink:
 
Sefa?
Sefa kao ono u cemu se drzi novac ili sefa kao sef, odnosno nadredjeni? :D
"A zasto vi gospodjice Dobrila odmah manijak pa manijak?" - Tasko Nacic iz "Davitelj protiv davitelja" :)
Ako se doticna ne poplasi ovih novopecenih Don Zuana po Beogradu sa 6 kila zlata na sebi, "PACOTI" cipelama i gorilama koji uzgred mnogo dobro pricaju maternjim, "gorilskim" jezikom, nece valjda ni mene, stidljivog jadnicka? :)
 
Ronik:
Hm, a pazi ovo...
Sacekas je negde u mraku, poljubis na brzinu u obraz i ostanes tu u mestu. Padnes na zemlju praveci se da si umro od stida, ona ti da vestacko disanje, ti je zgrabis i ne pustas vise?
Moze a? :oops:

A ne daj Boze ako ima defribilator uz se...al` bi te drmnula...sve bi zvezde video :lol: :lol: :lol:
 
Ronik:
Defribilator?
Sta je to?
Neko seksualno pomagalo? Hmmm... njam njam :)
Eto mene veceras ispod Brankovog mosta :D :D

To ti je ona spravica za ozivljavanje...kad se srcka uzlupa da je sokira i vrati u dobar ritam...znas ono kad u filmovima lekari kazu "clear" pa te drmnu strujom :twisted:
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
Ronik:
Defribilator?
Sta je to?
Neko seksualno pomagalo? Hmmm... njam njam :)
Eto mene veceras ispod Brankovog mosta :D :D

To ti je ona spravica za ozivljavanje...kad se srcka uzlupa da je sokira i vrati u dobar ritam...znas ono kad u filmovima lekari kazu "clear" pa te drmnu strujom :twisted:
Covek vise ne moze ni da pokusa da bude duhovito sarkastican a da ga pogresno ne razumeju :roll:
Znaaaam za sta sluzi ta spravica, ali to opet ne mora da znaci da ne moze da se upotrebi i u druge svrhe :shock: :D
Pa gde vam je masta bre, gde vam je mlados' ? :evil:
 
[/quote]
Covek vise ne moze ni da pokusa da bude duhovito sarkastican a da ga pogresno ne razumeju :roll:
Znaaaam za sta sluzi ta spravica, ali to opet ne mora da znaci da ne moze da se upotrebi i u druge svrhe :shock: :D
Pa gde vam je masta bre, gde vam je mlados' ? :evil:[/quote]


mmmmm da :roll: :wink:
 

Back
Top