Toma u Upitniku

Polako....ne smej se. Znaš li za onu izreku......''uporan hebe, a ne lep''

Државнички, смирено и мудро против провокација оне напаљене водитељке. А како су нежни са неким жутаћима и еуронепаљеницима! Све у рукавицама! На живу рану да их превијате. А према радикалима: ОШТРО, ЂОНОМ ПРАВО У ЛИЦЕ! Али, радикали су стари мајстори за новинарске бикове у кориди, Сваки пут народ то дочекује са ОЛЕ! Али, ипак су ови са РТСа умеренији од СТБ, а поготово од оних плаћеника и ПАЋЕНИКА са Б92.
 
Tomislav Nikolić budući premijer! :lol::lol::lol::p:p:p:lol::lol::lol:

Šta sve neću čuti!

Sto je najgore, nije totalno iskljuceno. Malo me plasi ta cinjenica, ali treba biti hrabar i pustiti dileju da odradi sta ima, pa ce ga i njegovi pljuvati. E tek onda Srbija mozda ima neku sansu. Srbija nije zrela drzava, mora ta dileja da dodje na vlast kad tad. To ti isto kao sto dete mora da prelezi ovcije boginje.
 
Najsmesniji su mi ovi radkali, pred svake izbore isto pricaju, buduci predsednik, buduci premijer, buduci gradonacelnik, ali nikako da se pomere sa mesta opozicije. A novinarka ga pita: da li to sto se nije povukao sad kad je izgubio na izborima nije zbog tolike podrske gradjana? A on odgovara> da ne bi bilo fer da izneveri toliko ljudi i da se povuce. E sta ce sve smisliti da ostane i stalno glumi istu predstvau. Nekad nisam volela ove radikale, ali sad su mi zanimljivi niko me ne nasmeje kao oni. Joj veciti gubitnici se i dalje koprcaju, Samo mi nije jasno kako ih nije blam da uvek trce istu trku i uvek izgube. Trenirajte radikali, niste u kondiciji
 

Back
Top