kuca braka
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: kuca braka

Guest

Podrazumevano kuca braka

Koja je kuca braka i dece i da li postoji neki sajt na kome se moze uraditi besplatna karta sa rasporedom planeta za ovu godinu?Astrolog koji mi je radio horoskop za 2004 rekao mi je da mi stoji 100% trudnoca ove godine,po cemu se to vidi?

anakin
    Guest

Podrazumevano

po raznim stvarima, posebno po ucestalom sexu bez kontracepcije i rastu stomaka

za ovo treba da se uradi natalni i solarni horoskop. ne znam ni jedan sajt koji radi ovaj drugi. a gde se to vidi...peta kuca, aspekti meseca sa venerom i/ili jupiterom npr.

Guest

Podrazumevano

Hvala ti anakin,ti si ovde jedina koja se trudi da odgovori na pitanja i zna o cemu prica.
    Pozdrav
    pso mom astrologu ovo je najplodnija godina mog zivota,pa ako bude bebe javicu

Sasica
    Guest

Podrazumevano

Nista nije 100%
    Sve je u tvojim rukama.
    Od tebe zavisi!
    Pamet u glavu

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Sasica
    Nista nije 100%
    Sve je u tvojim rukama.
    Od tebe zavisi!
    Pamet u glavu
    Pogresno si razumela,ja zeljno iscekujem da se to desi

sasica
    Guest

Podrazumevano

Pa onda ce se desiti

anakin
    Guest

Podrazumevano

e da...kuca braka i kuca dece su razlicite kuce. deca se gledaju u petoj a brak u sedmoj.
    koje si godiste?

Guest

Podrazumevano

1974-vreme je za bebu slozicete se

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: kuca braka

Citat Original postavio Anonymous
    Koja je kuca braka i dece i da li postoji neki sajt na kome se moze uraditi besplatna karta sa rasporedom planeta za ovu godinu?Astrolog koji mi je radio horoskop za 2004 rekao mi je da mi stoji 100% trudnoca ove godine,po cemu se to vidi?
    www.astro.com

anakin
    Guest

Podrazumevano

1974-vreme je za bebu slozicete se
    hm da..slazemo se :wink:

Obećava
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Solarni (godisnji) horoskop se ne moze tumaciti van natalnog. Dakle, bez obzira na sta god da ukazuje, ako isti parametri ne postoje vec naglaseni u natalnoj karti, nece se bitno odraziti na zivot osobe.

Za trusnocu je recimo uvek bitna pozicija Meseca u zenskom horoskopu, znaka Raka i Lava, kao i Venere.
    5. polje vise ukazuje na okolnosti u kojima se ostaje u drugom stanju (ovo sve pisem iz iskustva koji sam do sada imala sa klijentima, pa ako neko ima drugacija neka spomene, dobro ce doci...)

Dok u godisnjem cesto los aspekt Venere i Meseca ukazuje na trudnocu...

1974. Saturn je bio u Raku, njegov povratak na tvoju natalnu poziciju govori o tome da ces svakako 2004. i 2005 morati da se prihvatis mnogo vecih odgovornosti i obaveza nego sto je to bio slucaj do sada. E sad, na tebi je da li ce to biti kroz porodicu, dete i sl, ili ces mozda diplomirati, upisati dalje skolovanje, ili napredovati u firmi (ako radis), i postati ambicioznija...

SA u Raku donosi strah od gubljenja egzistencijalne sigurnosti i uvek su okolnosti teske kada se ostaje u drugom stanju (drugim recima, nije sve potaman)... obicno je najveci problem stan ili kuca...

anakin
    Guest

Podrazumevano

ne slazem se da los aspekt meseca i venere znaci trudnocu, pre bih rekla da je obrnuto.

bas dobri akpekti izmedju ove dve planete + jupiter znace zacece...losi medju ovim planetama mogu da znace samo probleme u trudnoci.
    jos ako je jedna od ovih planeta u skorpiji, sa natalnim kavadratima, definitivno los aspekt u solarnom nece doneti trudnocu (ako trudnocu smatramo za dobru stvar, zar ne?)- problemi sa genitalijama...a u jarcu - neplodnost.

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Ovako,prvo da kazem IZVINI onome ko je otvorio temu,jer se ubacujem sa svojim "pitanjem" :wink:
    Sada se obracam "anakin" Mozes li mi makar ti pojasniti kako se to izracunava podznak?!!Stvarno zelim da znam,20 godina zivim a neznam koji mi je podznak.Uz to mladja seka me gnjavi da i njoj izracunam a nemam pojma kako se to radi...pomozi please :wink:

Obećava
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    ne slazem se da los aspekt meseca i venere znaci trudnocu, pre bih rekla da je obrnuto.

.
    ja sam napomenula da govorim iz iskustva koje mi je pruzila praksa... U godisnjem horoskopu VE 90 LU, desi se trdunoca, tacno, propracena mnogim neprijatnostima, ili je neplanirana, nezeljena, ili se partneri najvise svajdaju od momenta kada se konstatuje trudnoca i sl.... ili devojka (Venera) ne zeli (90) da postane majka (Mesec)pa ode da abortira...

Ali - desi se... hocu reci, velike su sanse...

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio mystical_ocean
    Ovako,prvo da kazem IZVINI onome ko je otvorio temu,jer se ubacujem sa svojim "pitanjem" :wink:
    Sada se obracam "anakin" Mozes li mi makar ti pojasniti kako se to izracunava podznak?!!Stvarno zelim da znam,20 godina zivim a neznam koji mi je podznak.Uz to mladja seka me gnjavi da i njoj izracunam a nemam pojma kako se to radi...pomozi please :wink:
    imas knjige na tu temu....a imas i programe za kompjuter :wink:

pa dajte mi podatke napokon pa da vam izracunam!

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio alexandra011

.
    ja sam napomenula da govorim iz iskustva koje mi je pruzila praksa... U godisnjem horoskopu VE 90 LU, desi se trdunoca, tacno, propracena mnogim neprijatnostima, ili je neplanirana, nezeljena, ili se partneri najvise svajdaju od momenta kada se konstatuje trudnoca i sl.... ili devojka (Venera) ne zeli (90) da postane majka (Mesec)pa ode da abortira...

moguce...ali onda bas ne treba savetovati trudnocu ako je to pitanje.

Guest

Podrazumevano

E pa sad ste me zbunili.Evo ovako,ako sam ja rodjena 24.08.1974. u 04:45 u Uzicu,sta kazu Mesec,Saturn,Venera i ostalo drustvo,po pitanju mojih majcinskih instikta.Hvala unapred.

Obećava
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio alexandra011

.

moguce...ali onda bas ne treba savetovati trudnocu ako je to pitanje.
    naravno, vec kontra... nagovestiti mogucnost iste i savetovati klijenta da se cuva, vodi racuna, koristi zastitna sredstva...

Guest

Podrazumevano

na ovom forumu,vec mi je(jucer) neka cura rekla da sam u podznaku rak,ali ipak trazicu misljenje i od tebe :wink:
    04.05.1984.g oko 09:40 u Tuzli,BiH
    a moja sestra je 13.12.1989. u 22:50 Tuzla... eto,toliko... :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

na ovom forumu,vec mi je(jucer) neka cura rekla da sam u podznaku rak,ali ipak trazicu misljenje i od tebe :wink:
    04.05.1984.g oko 09:40 u Tuzli,BiH
    a moja sestra je 13.12.1989. u 22:50 Tuzla... eto,toliko... :wink:
    zaboravila sam se prijaviti,ovo gore sam bila ja... :wink:

sweetheart
    Guest

Podrazumevano

Da li mozete da mi kazete sta znaci Saturn u 7. kuci,u Biku?

oxa
    Guest

Podrazumevano

da li se muskarcu moze iz horoskopa videti da li ce imati decu i kada?

oxa
    Guest

Podrazumevano

zna li neko da odgovori na ovo pitanje - plizzzz!

Slične teme

1. Ne pre braka
    Autor Trazim_curu_zabrak u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 195
    Poslednja poruka: 12.06.2008., 17:03
  2. SEX pre braka: da ili ne?
    Autor paul u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 22.04.2006., 09:09
  3. VAN BRAKA
    Autor Ewa u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 8