KAKO VAS LICNO EFEKTIRA (NE)ULAZA U EU ?!

Lepi,dani mog detinjstva.....

Али, то је било време "ДИКТАТОРА БРОЗА", а ови "спасиоци Србије", спонзоруше сорошевске, ни то нису могли да обезбеде А ОБЕЋАВАЛИ СУ, само када они дођу на власт. И тако скоро 10 година!
 
Али, то је било време "ДИКТАТОРА БРОЗА", а ови "спасиоци Србије", спонзоруше сорошевске, ни то нису могли да обезбеде А ОБЕЋАВАЛИ СУ, само када они дођу на власт. И тако скоро 10 година!

Ma,kakav diktator.
Neka je Tito bio i mafijas,ali je bio smeker sa stilom.
Ja, ni jednog zgodnog politicara jos nisam videla i da je jos smeker.:shock:
 
Ma,kakav diktator.
Neka je Tito bio i mafijas,ali je bio smeker sa stilom.
Ja, ni jednog zgodnog politicara jos nisam videla i da je jos smeker.:shock:

А МЛАТИРУКИЋ ( умало не рекох маликурић, опрости ми Боже!) СИЊОР УРЛАТОРЕ? Зар он није за ЛДПовце и остале ДСовце Аполон?
 
Evo recimo da se gradjanima Srbije ukinu vize za sve zemlje EU i vecinu zemalja u svetu, kao sto je to nekad bio slucaj sa SFRJ pasosom, i da se drzava dovede u neki red sto se tice zakona itd. a Srbija NEUDJE u EU ? Kako bi to vas "negativno" efektiralo ???

Il si nepismen il nisi Srbin.......Ovako Srbi ne govore i ne pišu.................Već ovako:

Evo recimo da se gradjanima Srbije ukinu vize za sve zemlje EU i vecini zemalja u svetu, kao sto je to nekad bio slucaj sa SFRJ pasosom, i da se drzava dovede u neki red sto se tice zakona itd. a Srbija NEUDJE u EU ? Kakav bi to negativan efekat ostavilo na vas???

ČIST SF........................:lol::lol::lol:
 
Il si nepismen il nisi Srbin.......Ovako Srbi ne govore i ne pišu.................Već ovako:

Evo recimo da se gradjanima Srbije ukinu vize za sve zemlje EU i vecini zemalja u svetu, kao sto je to nekad bio slucaj sa SFRJ pasosom, i da se drzava dovede u neki red sto se tice zakona itd. a Srbija NEUDJE u EU ? Kakav bi to negativan efekat ostavilo na vas???

ČIST SF........................:lol::lol::lol:

:):):):):)
 
Ma ti si Srbin, rodila te majka tako pametnog :P izvini sto pisem srpski samo na Krstarici ;) gde bi inace ti mogao da glumis mangupa i da se pravis pametan da nije mene i "mog" pravopisa na ovom pdf. :D


p.s. Radikali dolaze......da ostanu ;) :P

Znači ipak nisi Srbin pošto priznaješ da SAMO na Krstarici pišeš LOŠ Srpski je li "pravi" Srbine što živiš u tri lepe na "trulom" ti zapadu i sediš u udobnoj fotelji i navijaš iz daleka..........E pa pun mi je qurac takvih kao ti...............Dođi ovde pa budi Srbin jadni izgovoru za živo biće........................:lol::lol::lol:
 
Znači ipak nisi Srbin pošto priznaješ da SAMO na Krstarici pišeš LOŠ Srpski je li "pravi" Srbine što živiš u tri lepe na "trulom" ti zapadu i sediš u udobnoj fotelji i navijaš iz daleka..........E pa pun mi je qurac takvih kao ti...............Dođi ovde pa budi Srbin jadni izgovoru za živo biće........................:lol::lol::lol:

Ti si odlican primer da ga je ponekad bolje izdrqati u WC solju ;) a siguran sam da i ona druga polovina zali za danom kad te nije abortirala :D
 
Ti si odlican primer da ga je ponekad bolje izdrqati u WC solju ;) a siguran sam da i ona druga polovina zali za danom kad te nije abortirala :D

A ti si odličan primer zašto su svetu potrebne mentalne ustanove sa sve rešetkama jer si ti odavno pobegao iz jedne od njih ali koje nisu imale rešetke............:lol::lol::lol:

Ne odgovori mi "pravi " Srbine na prozivke da živiš preko i iz daljine navijaš.................Što reče El Muerte II Crim of Toronto......................Ahahahahahahah............:lol::lol::lol:

Ajde turi slike diplome ili čega već imaš da si bio tamo..........Ahahahaha..........:lol::lol::lol:

Budi dobar da ne zovem El Muertea...............:lol::lol::lol:

Ako budeš dobar obećavam da ti neću više tresti kavez.....................:lol::lol::lol:
 
A ti si odličan primer zašto su svetu potrebne mentalne ustanove sa sve rešetkama jer si ti odavno pobegao iz jedne od njih ali koje nisu imale rešetke............:lol::lol::lol:

Ne odgovori mi "pravi " Srbine na prozivke da živiš preko i iz daljine navijaš.................Što reče El Muerte II Crim of Toronto......................Ahahahahahahah............:lol::lol::lol:

Ajde turi slike diplome ili čega već imaš da si bio tamo..........Ahahahaha..........:lol::lol::lol:

Budi dobar da ne zovem El Muertea...............:lol::lol::lol:

Ako budeš dobar obećavam da ti neću više tresti kavez.....................:lol::lol::lol:

Kakav je to bio izliv ludila :) svaka cast, uspes da iznenadis cak i onda kad pomislim da si dostigao limit maloumnika kojem u skorije vreme nece biti ustanovljena dijagnoza :D Ae sad lepo promeni nick u škart, jedna rec koja ce perfektno da te opise ;)
 
Kakav je to bio izliv ludila :) svaka cast, uspes da iznenadis cak i onda kad pomislim da si dostigao limit maloumnika kojem u skorije vreme nece biti ustanovljena dijagnoza :D Ae sad lepo promeni nick u škart, jedna rec koja ce perfektno da te opise ;)

Istina boli je li?Neću te nazivati nikakvim imenima jer za to što si ti nije izmišljena reč...............:lol::lol::lol:

A ti možeš nick da promeniš u najblaže rečeno DEBIL PAR EKSELANS:lol::lol::lol:
 
Prvo, sem ako si mentol, hoćeš u EU samo zato da bi ti neko ukinuo vizu. Drugo, ja sam već u EU, a to i vama želim.
I to zato da bi ste živeli mirno, bez dnevnih životnih prekretnica, da vas politika ne bi tangirala, da se Srbija ne bi i dalje smanjivala, da bi Srbija ekonomski ojačala, da biste imali dobre poslove i zaradu koja će vam omogućiti i da nešto uštedite a ne samo da preživite, da se ne biste osećali izolovano, da biste shvatili da vas ljudi (evo garantujem za svoje komšije, prijatelje, rođake itd.) ne mrze zato što ste građani Srbije, da niko neće da vas potamani, da bi ste konačno shvatili koliko je život lep...
 

Back
Top