Bajaga i instruktori

Obozacam ga...Secam se kad je bio koncert na Tasu da sam po svaku cenu tela da idem,al nisam imala kartu,i otisla sam blizu tasa samo da slusam,al me neki likovi preskocili preko neke ograde i bila sam:)
 
Volim Bajagine pjesme do kraja života, stvarno mi se mnogo dopada njegova muzika.
Ove novije pjesme mi nisu nešto, preferiram one malo starije, ali u svakom slučaju, mislim da je vrlo dobar muzičar! ;)
 
ja iz neog razloga ne mogu da ga podnesem,ne znam zasto,ali tako je....valjda mi se smucio posle onog filma "2 sata kvalitetnog programa" kada je predstavljen kao Ministar R'n'R-a (znam je to neko poluzezanje,ali ipak...), po meni moze da bude Ministar nekog popa, ili nekih pop-rock baladica....i iskreno te pesme od tri razlozena akorda i laganog pevanja nisu po mom ukusu....
 
Stvarno mi je zao sto ce seljaci sad lose da se tripuju, mislim, steta po njih sto ce lose da se tripuju, ali meni je super pesma Pilule za lilule. Ne bi me cudilo da neki moderatori sad za moje dobro izbrisu ovu poruku. Ipak, pilule se tu pominju, nije to mala stvar za nekog Tripka koji ce da se tripuje u vezi sa tim, a malo li je takvih. Sve Tripko do Tripka. :lol: Boze, sta ja pricam... U kom sam ja fazonu. :lol: Ludo burazeru ludo. Kao, pilule! J b t pilule, doktor, ovo ono.
 

Back
Top