Bajaga i instruktori

Ovako:

1. 442 do Beograda

2. Pilule za lilule

3. Ja mislim 300 na sat, to je ono HAJDE USPORI ME, UMORI ME, AKO SE PODIGNEM OBORI ME, HAJDE USPORI ME, I VOLI ME, MNOGO PAMETNIJE JE SPORIJE

4.UZALUD ME PODSECAS UZALUD POKUSAVAS UZALUD DRAGA JA SE VISE NIKAD KUCI NE VRACAM
 
Još jedna tragična smrt... Dokle? :confused:
28.09.2008.
Umro Bajagin gitarista Buba Opačić

Gitarista Bajage i Instruktora Ljubiša Buba Opačić (1968) iznenada je danas preminuo u Sloveniji, gde se sa bendom nalazio na turneji.

Opačić je umro tokom prošle noći u snu u svojoj hotelskoj sobi u Mariboru, gde su Bajaga i Instruktori juče održali koncert, saopštila je Bajagina producentska kuća Long Play.

Bajaga je u ime svih članova benda izrazio žaljenje zbog smrti svog prijatelje i kolege:

"Šokirani smo i još ne možemo da shvatimo šta nam se desilo. Bio je sjajan muzičar i čovek, pola sveta smo proputovali zajedno. Osam godina je svirao u bendu. Užasno će nam nedostajati".

Ljubiša Opačić je rođen 3. januara 1968. godine u Vranju, a muzikom se bavio od najranije mladosti kao gitarista, kompozitor i producent.

U Beogradu je vodio muzički studio kroz koji su prošli brojni beogradski, srpski i svetski muzičari, a Instruktorima se pridružio 2001. godine.

Sa bendom je snimio albume Zmaj od noćaja (2001) i Šou počinje u ponoć (2006), te održao na stotine koncerata u Srbiji, na prostoru bivše Jugoslavije, Severnoj Americi, Australiji i drugde.

Ljubišino umeće, između ostalog, ostaje trajno zabeleženo i na DVD-u na kojem je snimak velikog koncerta Bajaga i Instruktora u Beogradskoj areni krajem 2006.

Datum i mesto sahrane biće naknadno određeni.
---
http://www.popboks.com/vest.php?ID=8342
Nisam nešto pratio ovaj bend u novije vreme i ne znam ko sve svira u njemu, ali ovo je za sam bend katastrofa.

Neka počiva u miru.
 
Iza nas, Tisina, Poljubi me, Od kad tebe volim, Franucska ljubavna revolucija, Korak napred nazad dva, Zivot je nekad svi,nekad zut, Jos te volim, Jedino to se zove ljubav, Ruski voz, Samo nam je ljubav potrebna, Muzika na struju, Zazmuri, Zmaj od nocaja...sve bolja od bolje!
Ovi sto kazu da ima 5-6 dobrih pjesama u cijeloj karijeri,neka preslusaju svaku pa neka onda sude..
Extra pjevac.:)
 
Iza nas, Tisina, Poljubi me, Od kad tebe volim, Franucska ljubavna revolucija, Korak napred nazad dva, Zivot je nekad svi,nekad zut, Jos te volim, Jedino to se zove ljubav, Ruski voz, Samo nam je ljubav potrebna, Muzika na struju, Zazmuri, Zmaj od nocaja...sve bolja od bolje!
Ovi sto kazu da ima 5-6 dobrih pjesama u cijeloj karijeri,neka preslusaju svaku pa neka onda sude..
Extra pjevac.:)

a koji im je zadnji album koji lici na nesto??
 

Back
Top