SPOSOBAN NEKI MLADIĆ

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
"Svako ko u Srbiji ne zaradi milion dolara do 25-te godine života je nesposoban"
Teta Mira



Elem, radovanju radikalskom u vezi pobede jedne političke struje u Rusiji nema kraja. Radosniji oni nego sam pobednik. Da je neko drugi pobedio sva ta neka ljubav bi valjda pala u vodu. Toliko o ljubavi - uvek grize jedna strana. A ko je pobednik? Mlad momak pa još predsednik. Kakve crne sede kose i brade i savet mudrih staraca koji bi sa iskustvom koje imaju čuda pravili samo oslabile ruke.

Sa 40-ak navršenih godina pokazao stručnost ispred politike i svim srcem izbio na prvo mesto u distribuciji gasa. Od njega zavisi ko će dobijati gas a ko neće. A isporuka gasa ne može da čeka! Glavu gore jer zna Srbija da svako ko ovde do 25-te ne zaradi milion dolara ne može da se smatra sposobnim. Smatraće se dilejom i bambusom pa ko se prepozna neka me prijavi administraciji. Samo treba prvo da dokaže da je dileja odnosno bambus i nema problema.

Odakle ovom mladiću ovolika imovina? Pa nije to Srbija da se posle mesec dana teretane postaje mafijaš kada se upoznamo sa ekipom iz iste. To je Rusija brale pa je potrebno u teretanu ići bar godinu dana. A valja poznavati i neke strukture koje upravljaju bratskim i pravoslavnim nam prijateljima koji su kroz istoriju potvrdili od svega pomalo. Još postade i predsednik. Isforsirao ga bivši KGB-ovac. A ruku na onu stvar na koju se ista i stavlja u ovakvim momentima tj na srce, teško je biti živ bivši KGB-ovac. Čim se dobije neka vitalna misija odmah se šalje još jedan agent da ukloni ovog što je izbegao neprijateljske i zauvek mu se zatvaraju usta slavujska. Kakvi memoari u penzionerskim danima...

Čisto me zanima šta se ovde može lepog reći o poslovnom moralu i etici a da ne filozofiramo?
Bar neka mi objasne ovi što žive za principe...


1210_vladimir_medvedev.jpg

(serbian latin subtitle)
- Ovaj misli da nije stečeno na pošteno?
- Ma sredićemo mi njihovu mafiju za manje od mesec dana.
 
P.S. Inače, ne bih komentarisala kako je ko stekao lovu taman bio i ruja sa fotke.
Ono što jeste za čuđenje je opsednutost radikala nekim imaginarnim savezom sa Rusima, koji Srbiji u nekom konkretnom obliku btw. nikada nije ni ponuđen. Optužuju EU za svaku katastrofu, a zaboravljaju da su ruje dale blagoslov za NATO bombardovanje. Posle ih, valjda, zapekla savest što je zbog toga teta Mira morala da ode pa joj dali azil, baš kao i njenom sposobnom detetu...
Ma, dosadno. Dosadno.
 
Krenimo od narodne poslovice "Zovi me i loncem samo me nemoj razbiti" Ako te dileje i bambuse iz tvoje price sa svojim skromnim zaradama nazoves sposobnim onda nas koji do 25. zaradimo milion dolara definitivno treba da nazivas superinteligentnom ljudskom vrstom. Po starom srpskom verovanju postoje nadljudska bica koja su superinteligentna i nazivaju se vukodlaci.
 
Krenimo od narodne poslovice "Zovi me i loncem samo me nemoj razbiti" Ako te dileje i bambuse iz tvoje price sa svojim skromnim zaradama nazoves sposobnim onda nas koji do 25. zaradimo milion dolara definitivno treba da nazivas superinteligentnom ljudskom vrstom. Po starom srpskom verovanju postoje nadljudska bica koja su superinteligentna i nazivaju se vukodlaci.

Dlakave Strvine takoreći...
 
Eh, Alija, Alija...
dok si ti bio na 10 dinara bilo nam lijepo. Sa 10 Alija mogao si da zivis citav dan kao danas neki "biznismeni". A Sirotanovica je bilo mnogo...u svacijem dzepu. Danas da prevrneh i okrenesh nema prebijene pare.... isparili novci.
Dok je bilo Alija
member.php
(po 10 dinara, da ne zbunim mlade forumache po-chetnike) za Ruse (SSSR ili USSR) smo bili Monako. I mogli smo da putujemo u Monako samo ako smo htjeli. Danas mozemo u Rusiju da putujemo ali nam fali novca.
Nego neki prizeljkuju da Srbija postane dio Rusije pa da postanu i veci Rusi od Putina ili MeĐedova.
 
Eh, Alija, Alija...
dok si ti bio na 10 dinara bilo nam lijepo. Sa 10 Alija mogao si da zivis citav dan kao danas neki "biznismeni". A Sirotanovica je bilo mnogo...u svacijem dzepu. Danas da prevrneh i okrenesh nema prebijene pare.... isparili novci.
Dok je bilo Alija
member.php
(po 10 dinara, da ne zbunim mlade forumache po-chetnike) za Ruse (SSSR ili USSR) smo bili Monako. I mogli smo da putujemo u Monako samo ako smo htjeli. Danas mozemo u Rusiju da putujemo ali nam fali novca.
Nego neki prizeljkuju da Srbija postane dio Rusije pa da postanu i veci Rusi od Putina ili MeĐedova.

Ćeri moja Aliji dal' da te dam?
 
P.S. Inače, ne bih komentarisala kako je ko stekao lovu taman bio i ruja sa fotke.
Ono što jeste za čuđenje je opsednutost radikala nekim imaginarnim savezom sa Rusima, koji Srbiji u nekom konkretnom obliku btw. nikada nije ni ponuđen. Optužuju EU za svaku katastrofu, a zaboravljaju da su ruje dale blagoslov za NATO bombardovanje. Posle ih, valjda, zapekla savest što je zbog toga teta Mira morala da ode pa joj dali azil, baš kao i njenom sposobnom detetu...
Ma, dosadno. Dosadno.

Kada bi neki Ruja pomenuo dotične političke snage javno, pa odmah bi se održao orgazmični miting sa sve molebanom za belu tehniku i prolećnu garderobu...
 

Back
Top