horoskopski znak i sklonost pesimizmu/optimizmu

zdravo svima,
da li za neki horoskopski znak možemo reći da povlači i veću sklonost ka pesimizmu?
i obratno, da su ljudi nekog drugog znaka izraziti optimisti...
ili ovakvih pravilnosti nema?
šta kaže astrologija, molim argumentovan odgovor, hvala

Pa ima pravilnosti medju horoskopskim znakovima, npr Strelac je valjda najveci optimista, ko je najveci pesimista ne znam, ali to vazi za horoskopske znakove same po sebi, ne vazi za ljude :)
Covek nije samo jedan horoskopski znak, covek je svih 12 znakova, 12 kuca, 10 planeta, plus bezbroj drugih stvari: aspekata itd :)
Kakav je ko , optimista, pesimista ili nesto trece zavisi od toga kako su svi ti elementi "rasporedjeni" u individualnim natalnim kartama, a kod svakog coveka je ona razlicita, i iz svega toga zajedno odnosno kombinacije svega toga se odredjuje licnost, to se ne moze zakljuciti samo iz toga u kom je znaku necije Sunce.
 
Ja znam za jedan aspekt koji sigurno donosi neverovatnu kolicinu optimizma i entuzijazma ,a to je
Mars0Jupiter.Imam je u svom natalu i jako je osecam....
Takodje aspekt Meseca i Jupitera daje optimizam...A aspekat Meseca i Saturna moze umanjiti zivotni elan.
Od suncevih znakova Jarcevi vaze za najvece pesimiste(mada je ovo generalno stanoviste)..i kako rece astro_pile ne moze se zakljuciti samo iz polozaja Sunca.
 
zdravo svima,
da li za neki horoskopski znak možemo reći da povlači i veću sklonost ka pesimizmu?
i obratno, da su ljudi nekog drugog znaka izraziti optimisti...
ili ovakvih pravilnosti nema?
šta kaže astrologija, molim argumentovan odgovor, hvala

Драгојло, откуд ово питање? Јеси ли имао неки конкретан повод?
Шта си ти у хороскопу?
 
pa ne bih rekla da se bojim kada je zdravlje u pitanju...pre ce biti da zapostavljam svoje zdravlje......mada kada je dijagnoza tj. rezultat nekog brisa katastrofalan......panika na kvadrat.....ali me brzo prodje...na kraju samo slegnem ramenima i kao ma bicu okej....
ali higijena je na nivou....obavezno ribanje ruku pred neke da kazem radnje... :lol:
 
skorpije nisu pesimisti sve dok zaista ne dodje do neke tragedije....tada pochinju da bodu same sebe u ocajnichkom pokusaju da se spasu.....
a u normalnim okolnostima skorpije su realne....sto se u danasnje vreme moze protumaciti kao pesimizam posto svet ide do vraga svaki dan sve vise...

Škorpije zbog jake intuitivnosti i velike emotivnosti često padaju u autodestruktivna raspoloženja.Često svoju jaku stvaralačku energiju ne umiju da kanališu i pretoče u ovaj jako površni svijet.I tada se javlja osjećaj neupotrebljivosti i očaja.
 

Back
Top