Na pola koraka od SMRTI...
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Na pola koraka od SMRTI...

Početnik
    Učlanjen
    15.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Na pola koraka od SMRTI...

Ja preziveh tesku saobracajku pre par dana, bez povreda i posledica, hvala Bogu. Ceo zivot mi se vratio i proleteo pred ocima u jednoj jedinoj sekundi... ko flesh ... Zivot... Sad jesi, tu si, dises, smejes se, places, psujes, nervozan si, nezadovoljan, sve ti nesto smeta, nikad ti nije dosta, a vec za 4 secunde moze da te nema...A tek tad shvatis kako je sve savrseno nevazno...

Da li ste ikada bili u slicnoj situaciji i sta vam je proslo kroz glavu?

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    72

Podrazumevano

ja sam uspela da vidim samo strah u očima lika kojem smo išli u susret s njegove strane(gde su vrata)... neverovatan osećaj... do nesreće nije došlo ali njegove oči su mi bile sasvim dovoljne... i tada sam zaključila da taj flash o kome pričaju, ceo život pred očima bar meni nije stigao da se desi..

Aktivan član
    Učlanjen
    29.02.2004.
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

Sad nemogu da se setim da li mi je nesto proletelo pred ocima ali samo znam da sam bio mozda 10 cm od smrti kad sam umalo bio pregazen od nekog auta.Sreca te se zaustavi pre nego sto me neudari. 8)

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ma bolje i da vam u datom trenutku proleti ceo zivot kroz glavu, nego karburator kao princezi Dajani

Salu na stranu, meni nije proleteo zivot pred ocima nikad, jer samo jednom sam bio u situaciji drasticno opasnoj po moj zivot (saobracajka, po sablonu), ali sam toliko bio pijan da mi je sve bilo 'ravno do Kosova'...

No sto kazu, sreca prati hrabre, lude, i pijane ljude

Hocu da umrem mirno i u snu, kao moj deda, a ne vristeci i u panici kao putnici u njegovom autobusu!

Poznat Jandrla (avatar)
    Učlanjen
    17.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Podrazumevano Sta raditi na pola koraka...

Svrha ovog uputstva: Izbeci smrt tj. Produziti ziFot

Ciljna grupa: Svako ko se nadje u vidokrugu Smrti

Hardverski zahteva:Bilo koje oruzje jace od kose

Uputstvo:Kada dodjete na pola koraka od Smrti, uperite oruzje u 'Kosaca' i viknite: Baci kosu i okreni se polako!

Zamerke: Nije testirano. Molim uspeshne da Pisu na adresu: gosp.Bogu na bog@gateway.bogunaistinu.org

PS.Neznam zasto sam ovo napisao 'al ne skodi..A kad ne skodi... :wink:

Buduća legenda
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    369

Podrazumevano

.... ma, mora da koristi...

aj' sad neka „Ukratko” da nas oSSfijesti :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: Na pola koraka od SMRTI...

Citat Original postavio malla
    Ja preziveh tesku saobracajku pre par dana, bez povreda i posledica, hvala Bogu. Ceo zivot mi se vratio i proleteo pred ocima u jednoj jedinoj sekundi... ko flesh ... Zivot... Sad jesi, tu si, dises, smejes se, places, psujes, nervozan si, nezadovoljan, sve ti nesto smeta, nikad ti nije dosta, a vec za 4 secunde moze da te nema...A tek tad shvatis kako je sve savrseno nevazno...

Da li ste ikada bili u slicnoj situaciji i sta vam je proslo kroz glavu?

nisam bio tako blizu smrti da bi mi život proletio kao film pred očima ,ali bio sam ranjen i tom prilikom su mi prošle mnoge misli kroz glavu u nekoliko sekundi.interesantno je šta ti sve prođe kroz glavu u takvom trenutku ,a i kasnije dok ležiš u bolničkom krevetu!

Veoma poznat milicaanchy (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    200

Podrazumevano

Ja jesam.E ovako,pre 6 godina podjem ja napolje.Ja i moj drug trcali,a bila je zima i ogroman led.Ja sam se okliznula,pala i udarila glavom o zid.Onesvestila sam se,a dok sam bila u nesvesti cinilo mi se kao da sam kuci i sa porodicom gledam tv,svi mi zajedno tu,pa cak i oni koji vise nisu zivi.....Probudila sam se posle 20-ak minuta sa uzasnim bolom u ledjima.Isto je tako bilo kad sam se igrala dobacivanja,imala sam ok o4 godine.Ulica je bila strma,a meni je ispala lopta i otkotrljala se,a ja sam potrcala dole.Stvar je u tome sto mi je u susret isao ogroman kamion ,a ja sam se sapela i pala i udarila glavom.Kamion je nekako ukocio pre neko sto sam dosla pod tockove......nije mi prosao zivot pred ocima,ali zato sam osetila neopisiv strah.........

Podrazumevano

ima oko 8 godina od moje saobracajke,prevrnuli smo se u kolima,ali na srecu vecih povreda od potresa mozga nije bilo,jer moja mama,koja je vozila nije vozila vise od 60 na sat,ali secam se da sam se uzasno uplasila i od straha upiskila ops: ops:

Domaćin
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano

ebote propustih nesto
    kako se film vraca u nazad

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio baaka
    ebote propustih nesto
    kako se film vraca u nazad
    pritisni "Rew" < :wink:

Primećen član Vanilla (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

E pa ja sam imala saobracajnu srecu! nisam nikad bila ni bliiiiiiiiizu nesreci!

Domaćin
    Učlanjen
    14.01.2004.
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano

Citat Original postavio Vanilla
    E pa ja sam imala saobracajnu srecu! nisam nikad bila ni bliiiiiiiiizu nesreci!
    pa ti siiiiiiiiii sreca ebote
    s tobom treba krstiti malu decu

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Prvi put kad sam procitao ovaj post, mislio sam da nemam nista interesantno da dodam. Medjutim, sada sam setio necega.

Jednog dana, vracajuci se iz pijancenja (sto inace ne radim, al' se desi neki put ops: ) putem Knez Mihajlove, trga, pa prolazeci pored stanice 47 i STOP... E, bas tu. Bio sam sa ortakom koji je bio pijaniji od mene. On je krenuo preko pesackog. I ja da ga pratim, kad "Vrooom" proleti autobus bas na mesto na kome sam pre 2 sekunde stajao. Da nisam instiktivno skocio nekoliko koraka unazad, sada ne bi pisao ovo.

Da li mi je prosao zivot pred ocima, ne. Ali sam bukvalno bio tako srecan sto sam ostao ziv, i vidno sokiran. Stvarno mi se nikad nije tako nesto desilo...

Zamisli da te udari autobus u punom trku, mislim, katastrofa... :shock:

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio iluzionista
    Prvi put kad sam procitao ovaj post, mislio sam da nemam nista interesantno da dodam. Medjutim, sada sam setio necega.

Jednog dana, vracajuci se iz pijancenja (sto inace ne radim, al' se desi neki put ops: ) putem Knez Mihajlove, trga, pa prolazeci pored stanice 47 i STOP... E, bas tu. Bio sam sa ortakom koji je bio pijaniji od mene. On je krenuo preko pesackog. I ja da ga pratim, kad "Vrooom" proleti autobus bas na mesto na kome sam pre 2 sekunde stajao. Da nisam instiktivno skocio nekoliko koraka unazad, sada ne bi pisao ovo.

Da li mi je prosao zivot pred ocima, ne. Ali sam bukvalno bio tako srecan sto sam ostao ziv, i vidno sokiran. Stvarno mi se nikad nije tako nesto desilo...

Mogu da pretpostavim da si se odmah posle toga otreznio

iluzionista
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Кулиража
    Citat Original postavio iluzionista

Mogu da pretpostavim da si se odmah posle toga otreznio
    Naravno... Jedina pozitivna stvar u celom dogadjaju. :wink:

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

E imao sam i ja par takvih situacija.
    Uvek treba gledati sa vedrije strane :wink:

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Ja sam imala malo drugacije iskustvo. Gledala sam najboljeg prijatelja kako motorom udara u kamion. Isto mi je proletelo pred ocima sve sto smo prosli zajedno. Na zalost on je ostao na mestu mrtav...

Slične teme

1. Polovnjaci - pola-do pola
    Autor Pipi Langstrumpf u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 20.04.2008., 10:57
  2. NA IZBORE DO SMRTI.......
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.01.2008., 22:04
  3. udvaranje do smrti
    Autor MYOB u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 145