Skate shop-ovi

RSSole

Početnik
Poruka
4
Cao svima,

Kogod ima informaciju o bilo kom (dobro snabdevenom) skate shop-u neka to postavi ovde, naravno mislim na one koji postoje u Srbiji (nezavisno od grada, BG, NS, SU, NI stagod).

Unapred hvala.
 
Pa evo za BG imas par shopova..
-Madness, koji ima par radnji, na Studentskom trgu, u Bulevaru Kralja Aleksandra i u Nusicevoj valjda.. Nekad je bio dobar, sad mi se vise ne svidja, mada sada i realno prave ruznije patike i ostale ''sk8'' stvari..
-Candoo, na Zelenom vencu, valjda je to u ulici Narodnog Fronta, dosta velika, dobro opremljena..
-Kobazz u T.C. u Sremskoj.. mala radnjica, a i nisam 100godina bio tamo..
-Spajz u Kralja Petra.. Meni omiljena, imaju uvek sve i svasta.. Tamo sam i najvise puta kupovao.. Nekad su radili zajedno sa vlasnicima iz Kobazza, ali su se posvadjali valjda, pa napravili svoj shop..
Ima i par drugih prodavnica de mozes isto naci nesto od takvih stvari, recimo Urban Shop, ima ga u Bulevaru i par drugih radnji..

Inace, generalno dosta su skupe.. Patike tu i tamo.. A sto se tice dukseva, lona, farmerki i sl. dosta skupo i nerealne cene.. al sta ces..

tolko od mene ;)
 
pozdrav svima :D
imam jedno pitanje za nekoga ko se razume u opremu za skejt...
dobila sam za rodjendan dasku iz madnessa (kostala je oko 5000) i sad kad pogledam koliko mi para treba za tockice, itd dodjem do sume od jos bar 6000 :shock: a vidim da se kompletan skejt moze naci za 6 500! u cemu je fora? hvala unapred.
 
fora je u kvalitetu... skejt se sklapa iz delova, mene zabole koliko si platila dasku ako cemo realno, al' moras da kupis smirglu za nju, srafice, osovine, lagere i tockice ( bez podloski vozi ) i taj skejt koji sklopis ( daska 5000din. osovine 500din ( par ) tockici ( 2500din) (lageri 2500din.) srafici i to je sitnica ) izadje oko 150eur. i traje 10 puta duze od complete skejtova od 6 500 din. koji su daleko manje kvalitetniji. Ta daska ce ti puci ( nekad, a ako odustanes trajace ti dugo ) a osovine ce ti trajati... posle samo menjas delove... pozdrav...
raspitajte se u skejt shopu, ne na forumu!!!
 
Pa evo za BG imas par shopova..
-Madness, koji ima par radnji, na Studentskom trgu, u Bulevaru Kralja Aleksandra i u Nusicevoj valjda.. Nekad je bio dobar, sad mi se vise ne svidja, mada sada i realno prave ruznije patike i ostale ''sk8'' stvari..
-Candoo, na Zelenom vencu, valjda je to u ulici Narodnog Fronta, dosta velika, dobro opremljena..
-Kobazz u T.C. u Sremskoj.. mala radnjica, a i nisam 100godina bio tamo..
-Spajz u Kralja Petra.. Meni omiljena, imaju uvek sve i svasta.. Tamo sam i najvise puta kupovao.. Nekad su radili zajedno sa vlasnicima iz Kobazza, ali su se posvadjali valjda, pa napravili svoj shop..
Ima i par drugih prodavnica de mozes isto naci nesto od takvih stvari, recimo Urban Shop, ima ga u Bulevaru i par drugih radnji..

Inace, generalno dosta su skupe.. Patike tu i tamo.. A sto se tice dukseva, lona, farmerki i sl. dosta skupo i nerealne cene.. al sta ces..

tolko od mene ;)

Urbanshop nije skejt shop! :rolleyes:

Chan-Doo (Prizrenska 13) i Skate Špajz su skejt šopovi. Naravno drže "alternativnu" garderobu.

Evo ti link ka Chan-Doo-u http://www.chan-doo.com. Možeš pratiti dešavanja sa domaće i strane skate/snow/wake scene u vidu vesti.

I što je najbitnije imaju online shop i možeš kupiti artikle iako nisi iz Beograda. Moji ortaci i ja stalno naručujemo. Besplatno šalju! To nema ni jedan šop trenutno.
 

Back
Top