Photoshop ludorije

Ma da, stvarno je u pitanju kompleksnost situacije. Ccc... Svi ste vi ovde 'profesionalci' i zbog toga ne želite da svoje 'tajne' mukom stečene, podelite ovde sa ostalom 'boranijom' koja se ne snalazi baš najbolje sa Photoshopom ili nekim sličnim programom, tako što ćete napisati i postaviti par pišljivih tutorijalčića. Mislim stvarno, bilo bi tužno da nije smešno šta sve možeš ovde pročitati!


Ako si CITAO napisano i upijao sta pise,mogao si videti ocigledno,Postoje ljudi koji jesu profesionalci,postoje i oni koji to nisu.
U tudje se ime nekulturno izjasnjavati,pa cu se ja izjasniti u svoje.
Igram se u fotoshopu,tu i tamo iz cefa i hobija.A profesionalac sam u drugoj bransi,sto i napisah,kao sto i samu sebe proglasih amaterom,ako si procitao i shvatio.A to sta ce ko postavljati,moderator je nadlezan za te aktivnosti,ako ne gresim.
Pusica:heart:
 
... A to sta ce ko postavljati,moderator je nadlezan za te aktivnosti,ako ne gresim...
Odlično znam i da čitam i da pišem za razliku od mnogih koji dolaze na ovaj forum, a znaju da prosipaju raznorazne bisere mudrosti, misleći da je svet stvoren samo zbog njih! ;)

A za ovo gore citirano, mogu samo da kažem... GREŠIŠ itekako! Nisu samo moderatori ti koji su dužni da postavljaju raznorazne tutorijale po forumima, već bi trebali i svi oni koji se u nešto razumeju i koji smatraju da bi time mogli da pomognu i drugima da nešto više nauče (kad već dolaze na forum i aktivno učestvuju u njegovom radu), a ne da ko najveće stipse svo svoje znanje čuvaju isključivo samo za sebe! To je po meni čista egocentričnost, a bogami i bezobrazluk! :thumbdown:
 
i jedan novi za decembar...


12222222222222222222ot4.png
 
Odlično znam i da čitam i da pišem za razliku od mnogih koji dolaze na ovaj forum, a znaju da prosipaju raznorazne bisere mudrosti, misleći da je svet stvoren samo zbog njih! ;)

A za ovo gore citirano, mogu samo da kažem... GREŠIŠ itekako! Nisu samo moderatori ti koji su dužni da postavljaju raznorazne tutorijale po forumima, već bi trebali i svi oni koji se u nešto razumeju i koji smatraju da bi time mogli da pomognu i drugima da nešto više nauče (kad već dolaze na forum i aktivno učestvuju u njegovom radu), a ne da ko najveće stipse svo svoje znanje čuvaju isključivo samo za sebe! To je po meni čista egocentričnost, a bogami i bezobrazluk! :thumbdown:


Nemoj da se primas ortak,ja sam lepo raspolozena,delujes mi ko vracara,Hoces da mi gatas:lol::lol::lol:Vidim da znas na nevidjeno i neizreceno,pa reko..........U dlan i te fore.....Salim se naravno.....

A ovo drugo,ne znam zasto pakujes na moju adresu,obzirom da ima strucnijih i kompetentnijih da svoje znanje podele...............
Npr.ti si umesto ovoga sada sto divanis sa mnom,mogo nekome nesto zavrsiti i objasniti:lol:

A evo da ne ispadnem stipsa ,evo jednog od mojih omiljenih adresa
http://www.art.com
Tu ima Zanatlija,od Pikasa Do Slicica iz nacinalne Geografije,etc.
 
@DekiM & Ivana Misic, izvinjavam se ako sam mojim komentarom nesto lose ucinio, jer koliko vidim pre njega se niko nije ovoliko raspravljao.
Sve u svemu citajuci vase postove, mogu samo reci da je DekiM upravu (ne zato sto je moderator, to uopste i negledam), nego zato sto je realan i ja mislim identicno kao on. Covek se trudi da maksimalno pomogne i korektan je svaki put.
Kakvi profesionalci, hahaha, nekazem ja da ovde niko nema pojma, nego da znate sta sve ljudi rade ovo je smejurija, ali za nekoga ko nezna ni ovo to je visa matematika.
Ako neko hoce nebi bilo uopste zgorega da baci neki mali tutorual ili nesto slicno kao sto je uradio DekiM ,,Kako napraviti novogodišnju čestitku''. Idem odma da probam. :D:D
 
Nemoj da se primas ortak,ja sam lepo raspolozena,delujes mi ko vracara,Hoces da mi gatas:lol::lol::lol:Vidim da znas na nevidjeno i neizreceno,pa reko..........U dlan i te fore.....Salim se naravno.....
Pa pazi vracara je zenskog roda:lol:.A ako kazes tako nesto za Dekija onda ti zapravo ides na foru nevidjeno i neizreceno,tako da razmisli za koga se moze vezati ta rec.
Npr.ti si umesto ovoga sada sto divanis sa mnom,mogo nekome nesto zavrsiti i objasniti:lol:
Ovo je ti cista glupost. Pogledaj njegove postove prvo ;)

btw zavrseno s ovim na mojim forumima! Ako se nekom nesvidja da na temi o PS ludorijama budu samo PS ludorije (bez ludorija forumasa) onda je promasio forum. ;)
 
Ljudi mene interesuje sledeca stvar. Pogledajte sliku ispod, (bila je u rezoluciji 1600X1200), ali sam je smanjio zbog kako kaze DekiM bolje preglednosti i brzeg otvaranja.
Sve ovo sto vi radite (nemojte da se uvredite) je malte ne nista. Za mene je kvantna fizika, jer ja nemogu da se snadjem sa ,,Cestitkom za NY'' koju je postavio DekiM (mislim na tutorial). Dodjem do pola i zakujem.
Koliko treba otprilike vremena da se uradi nesto kao sto je ova slidza dole ?

 
Ljudi mene interesuje sledeca stvar. Pogledajte sliku ispod, (bila je u rezoluciji 1600X1200), ali sam je smanjio zbog kako kaze DekiM bolje preglednosti i brzeg otvaranja.
Sve ovo sto vi radite (nemojte da se uvredite) je malte ne nista. Za mene je kvantna fizika, jer ja nemogu da se snadjem sa ,,Cestitkom za NY'' koju je postavio DekiM (mislim na tutorial). Dodjem do pola i zakujem.
Koliko treba otprilike vremena da se uradi nesto kao sto je ova slidza dole ?


Sale ,nemoj se slucajno naljutiti,ne mislim naravno nista lose za ovo sto cu ti reci,......ali,ako ti je kvantna fizika,a pri tom se ni ne bavis time,zar ti je bas toliko vazno koliko vremena i rada iziskuje doticna slika?
Nekako logigcki je zakljuciti da tacan odgovor poseduje osoba koja ju je radila,jer odavde niko nije.Eto,to ti je moj naravno,dobronameran savet,da pitas samog autora.

Nadam se da ces do odgovora doci,i puno uspeha
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tako nesto,ako miksujes vise slika,zahteva plafon pola sata.Verovatno ni toliko,al' ajd da zaokruzim.
Znaci kljucno je koliko je materijala postojalo na pocetku.
Mada ovo mi lici na frame iz filma zato sto ima pad gore i dole....No dobro,ako bi se radila takva slika,rekoh vec zavisi koliko materijala u startu imas,ali preko pola sata tesko...naravno za onog ko tacno zna sta radi. ;)
 
Sada me interesuje druga stvar ako neko zna ?
Ovaj decko sto je postavio mnogo dobrih tutorijala ,,hazablad'', je objasnio kako se radi kao ona zemlja. E ja sam uradio nesto slicno da probam umem li i kako ide, sada me interesuje postoji li mogucnost da preko ove planete ubacim nekakav tekst tamnije narandzaste boje ??? Ako moze kako to da izvedem, zna li ko ?





Ali bila bi fora da nebude obican tekst nego da ima nekakav efekat naprimer onaj WIND. Moze li to ?
 
Sada me interesuje druga stvar ako neko zna ?
Ovaj decko sto je postavio mnogo dobrih tutorijala ,,hazablad'', je objasnio kako se radi kao ona zemlja. E ja sam uradio nesto slicno da probam umem li i kako ide, sada me interesuje postoji li mogucnost da preko ove planete ubacim nekakav tekst tamnije narandzaste boje ??? Ako moze kako to da izvedem, zna li ko ?
Ali bila bi fora da nebude obican tekst nego da ima nekakav efekat naprimer onaj WIND. Moze li to ?


Bas super.:PHoces nam pokazati kako ti je uspelo to sto si radio prema tutorijalu?:)
Ako ti treba pomoc za ovakve radove,prelistaj po forumu na temu tutorijali,Anciger ima jako dobre multimedijalne,u tom stilu.Ja ih imam pa zato.Sa njim ces se moci dogovoriti.
A Ako je neko raspolozen da ti sada objasni,eto imas savete kompetentnih.
 
Neznam sta da ti pokazem, samo pratis ono tamo sto je decko napisao, i posle odredjenog vremena ako ti nije sve jasno skapiraces kao ja iz par pokusaja uspeo kako sam hteo, napravio sam i koji zanimljiv potpis, ali me interesuje ovo gore sto sam pitao da na ovu sliku napravim potpis preko zemlje ili sta je vec. Reci ce neko, valjda zna, sacekacu.
 
Oko postavljanja gotovih radova na forum ima jedna nezgodna stvar: osim neke slike koja služi kao pozadina dizajn čini i tekst, a to su već nečiji lični podaci.
Pošto se u mojoj kući uglavnom rade idejna rešenja za vizitke, flajere, plakate, korice knjiga i nalepnice za raznu robu - ne usuđujem se da ih stavim na internet.
 
@Sasa
Isparavi me ako gresim,ali ti si se sa ono fotkom,da tako kazem,igrao,onako iz zeze isprobavao.

@Kaja
Prirodno je da neces tudje podatke sa flajera i vizitki pustiti u opticaj bez njegove saglasnosti.
Ja se oko svoga sto sam postavila ne plasim,umem izaci na kraj sa situacijom.Osim toga,postoji i krsenje zakona o intelektrualnoj svojini.Kao sto sa ja npr.zastititla svoj proizvod u zavodu.
 

Back
Top