DA LI ZNATE NESTO O PRIVATNOM ZAVODU SVETI VID?

K

killbil

Gost
TRENUTNO SAM BEZ POSLA,PO STRUCI SAM FIZIOTARAPEUT I SLUCAJNO NALETIM NA OGLAS ZA ZDRAVSTVENE RADNIKE FIZIOSMERA I OPSTEG U NEKOM PRIVATNOM ZAVODU SVETI VID U BEOGRADU,ODBILI SU ME HLADNO ZBOG ENGLESKOG JEZIKA I AKO SMATRAM DA MI JE ENGLESKI SOLIDAN ZA POSLOVE U SRBIJI,PORED TOGA USLOV JE VISE OBRAZOVANJE,RADNI STAZ,RAD NA RACUNARU ITD. STO SAM SVE ISPUNILA SEM ENGLESKOG.DA LI NEKO IMA ISKUSTVA SA SVETIM VIDOM ILI DA LI ZNA O CEMU SE KONKRETNO RADI?ISKRENO MENI JE SVE SUMNJIVO.UNAPRED HVALA.
 
To je ustanova koja ima puno posla,svetske lekare i pacijente sa raznih strana...naravno usluga je svetska ali i cene.
Verovatno su te odbili zbog engleskog,nemoj da sumnjas iz razloga sto kuce takvog kalibra bavile se lecenjem ili distribucijom lekova ... zaista zahtevaju perfektno znanje stranog jezika.
 
DR. HVALA PUNO NA INFORMACIJI,STVARNO NEMAM POJMA O CEMU SE RADI I KOG JE TIPA ZDRAVSTVENA USTANOVA,NIJE POMOGLO PERFEKTNO ZNANJE NEMACKOG,JER SAM RODJENA I ZAVRSILA OSNOVNU SKOLU U BERNU...A I ITALIJANSKI MI JE BIO DRUGI JEZIK KOJI GOVORIM SOLIDNO,STO NJIMA NISTA NIJE ZNACILO,PA I ZBOG SVEGA TOGA BAS MI JE BILO CUDNO,JER SAM RAZMISLJALA AKO IMAJU STRANCE POZELJAN JE I NEM. I ITAL. JEZIK.STA DA KAZEM BEZ KOMENTARA.MOZES LI DA MI KAZES JOS NESTO O NJIMA?AKO MOZE JOS JEDNO PITANJE,MOJOJ MAJCI PRIVATNI INTERNISTA URADI EHO STITNE ZLEZDE DG.STRUMA,POLINODULARNI TUMOR NESTO SLICNO ,NEMAM KOD SEBE REZULTATE,PA MOZDA SE I MALO PROLUPAVAM SA LAT.NAZIVIMA,ZATIM ODE KOD DRUGOG I NEMA NISTA OD NAVEDENOG I URADI ANALIZE TSH 7.6,A T3 I T4 SAMO PISE U GRANICAMA NORMALE.PORED TOGA IMALA JE SAOBRACAJKU 98. I OD TADA JE NA GOMILI LEKOVA TIPA ANTIREUMATIKA,ANALGETIKA,SEDATIVA ITD,PA JOS KLIMAKS I HIPERTENZIJA.DA LI JE MOZDA STITNA ZLEZDA POREMECENA POVREDOM ILI UZIMANJEM LEKOVA?JOS NEZNAMO NA CEMU SMO,PRVI INTERNISTA JE POSLAO NA OPERACIJU,A DRUGI SMATRA DA NEMA NISTA,A SPOLJASNJIM PREGLEDOM NEMA NIKAKVOG UVECENJA,NISTA SE NE PRIMECUJE KAO DA JE STRUMA,MOZDA I JA GRESIM...HVALA UNAPRED.
 
Molim te pisi malim slovima jer se velika smtraju urlanjem ili ti vikanjem :lol: .
Sveti vid je privatna oftalmoloska klinika,znam da imaju puno pacijenata i da su dobri u tome sto rade.Nista vise.
Sto se tice tvoje mame,stitasta zlezda nema veze sa saobracajnom nesrecom.
Sto se tice dijagnoze...pa tsh je dobro povisen i to jeste indikacija za dalje ispitivanje,sa ovim vrednostima tsh vrlo verovatno je da postoji nesto na zlezdi...nalaz u granicama normale ne postoji,laboratorija mora da izda nalaz sa ciframa.
Znaci ponovo uraditi hormone,ultrazvuk...ali ja bih se slozila sa prvim internistom da se nesto ipak desava sa stitastom zlezdom.
 

Back
Top