Preporuci film

SAd si opisao skoro 98% njegovih filmova :lol:

Inace preporucujem :"Scent of a woman: (Al Pacino). Drama, ali ne onako totalna limunada nego najbolja drama koju sam ikada gledala. PAcino je slepi pukovnik koji je pomalo nihilista. Ne slaze se bar dobro sa svojom porodicom, dosta pije itd..Medjutim kad jedan mladic dodje da ga pricuva, stvari se menjaju... :)
 
SAd si opisao skoro 98% njegovih filmova :lol:

Inace preporucujem :"Scent of a woman: (Al Pacino). Drama, ali ne onako totalna limunada nego najbolja drama koju sam ikada gledala. PAcino je slepi pukovnik koji je pomalo nihilista. Ne slaze se bar dobro sa svojom porodicom, dosta pije itd..Medjutim kad jedan mladic dodje da ga pricuva, stvari se menjaju... :)
pa i meni se cini kao jedna od boljih drama... Tu su i na pr paklena pomorandza , the deer hunter , let preko kukavicjeg.. ... nijesam se nesto narocito odusevio s fight clubom i bjekstvom iz sosenka :D :P ;)
 
1.Kelijevi Heroji
2.Apokalipsa Danas
3.Bitka u Ardenima
4.Vod
5.Pisma sa Ivo Dzime,iskomercijalizovano do samog kraja al Klint je i po stare dane z.jeban lik,odlicna gluma
6.Nedostizni Most
7.Deveta Ceta
8.Gvozdeni Krst
9.Staljingrad
10.Velika Prva Divizija

evo vam malo ratnih naslova
ja sam u fazi gledanja Mad Maxa
tako da i to preporucujem
Mel Gibson je tu ludji nego u bilo kojem drugom filmu
 
E ja gledala davnih dana jedan film a ne znam kako se zove...
Radi se o tome da su jednog tinejdzera poslali roditelji kod tetke ili babe(nisam sigurna) preko letnjeg raspusta,ali se njemu to nije svidelo.
Kada je otišao kod tih rodjaka,upoznao je brata kojeg do tada nije video,a tip je bio strašno uvrnut....
Izgledao je kao narkos....
Bla,bla...
i na kraju se on združi sa tim bratom,i postanu dobri drugovi,još nadje i devojku u tom mestu.....
I sve se lepo završi.:lol:
E da,roditelji su mu tokom polovine raspusta poslali rolere na koje je on bio potpuno zaboravio,tako da je on na kraju valjda ostao sa tim bratom i rođacima da živi...Tako nešto...
Inače pravo ime glavnog lika je Chane McDermot.
JEL ZNA NEKO????Pomagajte....
Film je bio jako davno i verovatno je iz '80-tih godina.....
:?::?::?::?::?:
 
Gladijator sa Raselom Krouom-jednostavno fantasican kao i Poverljivo iz L.A.
Vrana - glumi Brandon Lee-ostale verzije su bezveze
Planeta majmuna-zastraujuce sta moze da se dogodi coveku-to je nesto stariji film
Pad crnog jastreba- Brus Wilis i SinCity
Kod mene ce zauvek na top listi biti i Gospodar Prstena i X-man...
Kum I, gledao sam ga prvi put tek pre godinu dana i mogu samo da kazem danosi nesto posebno u sebi.
 
Jules et Jim - Francios Truffaut, 1962

02.jpg
 
hvala sto ste svojim porukama ucinili ovu temu zanimljivom
samo jedna molba: kad preporucite film i objasnite ga u kratkim crtama,zasto vam sa svideo,bla,bla
pored naziva,napisite originalan naziv filma ako znate i obrnuto
pozdrav
nastavite :D
 

Back
Top