Preporuci film

Preporucujem


usualsuspectssedvdcoverzx5.jpg
 
Cidade de Deus (City of God) - brazilski film o favelama u Rio de Zaneiru... Neverovatan film, a pritom i po istinitom dogadjaju.... Uz Benjinijeve Monstrum i Zivot je lep, moj omiljeni film....

Man on fire - Po meni najbolji film u poslednjih 10 godina.... Denzel yebe kevu kako glumi (cak prica i spanski u filmu), mnogo briljantnih scena, odlicna rezija....

Tropa de Elite (Elite troops) - Takodje brazilski o favelama, ali ovde se radi o policiji a ne o kriminalcima kao u Cidade de Deus... Pre svega odlicna rezija i fenomenalna prica...

Amores peros je takodje dobar film
 
3-iron(kod nas preveden kao provalnik)korejski film koji me je oborio s nogu.
Kuca letecih bodeza-kineski kandidat za oskara nepravedno izgubio od Mar a dentro(More u nama Havijara Badema)
Old Boy -legenda od filma takodje korejski.
Ostrvo je super film(ruski),a Nocna straza je najbolji film koji sam gledala na tu temu.Pored njega Matrix je jednostavno smesan! :) :) :)
 
Cidade de Deus (City of God) - brazilski film o favelama u Rio de Zaneiru... Neverovatan film, a pritom i po istinitom dogadjaju.... Uz Benjinijeve Monstrum i Zivot je lep, moj omiljeni film....

Man on fire - Po meni najbolji film u poslednjih 10 godina.... Denzel yebe kevu kako glumi (cak prica i spanski u filmu), mnogo briljantnih scena, odlicna rezija....

Tropa de Elite (Elite troops) - Takodje brazilski o favelama, ali ovde se radi o policiji a ne o kriminalcima kao u Cidade de Deus... Pre svega odlicna rezija i fenomenalna prica...

Amores peros je takodje dobar film

Jest' tako je..."Man on fire" je totalno extra film....
Kao i Denzel...:lol:
Je li neko gledao Pogrešno Skretanje?
To je kao neki horor,ali je dosta dobar film.:-|
 

Back
Top