Ko je po vama najbolji opreativni

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
linux, linux i samo linux ubuntu 7.10

evo ga dokaz
 

Prilozi

  • Screenshot-1.jpg
    Screenshot-1.jpg
    40,2 KB · Pregleda: 30
Hm, zato ja hoću...
Vidiš kako znaju...ccccc... Posebno ovaj što je postavio temu... Voleo bih da mi objasni malo tj. opiše taj linux operativni sistem...

Divim se tvojoj hrabrosti... A s druge strane zalim vreme koje ces da izgubis s takvim "poznavaocima"... ;)

Vidis taj linux ti je nekako sokocalo kome ne treba da prilazis ako ne znas sta je terminal... E terminal ti je ono gde mozes sve da uradis al je to namerno napravljeno tako zaebato da niko ne moze u njemu da se snadje... Tutorijali za komande ne postoje howto ne postoji.. I zato ja kazem windows rulz :D
ovaj tekst iznad nije istinit... kome je namenjen sam ce se prepoznati... Sva prava zadrzana Gejms En CArtunz ;)
 
Da se nadovezem na Zmaja: Verovatno niste znali ali Linux nema graficko okruzenje, ili ima nesto malo sto ne lici ni na sta. U shellu se pisu sifre (da, da, sifre). Na istom ne mogu da se gledaju filmovi i nikad nece moci, a takodje ne moze da se slusa mp3.

Interesantno i neobjasnjivo je to sto igrice pravljene za Linux uvek seckaju dok njhovi ekvivalenti na Windowsu rade normalno.

Slag na tortu je pitanje mog kolege: Cek', zar postoji C kompajler za Linux?

Ovo odozgo je delic predrasuda koje sam cuo zadnjih godina. Ako se bolje koncentrisem seticu se jos gomile ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top