Gubimo bar 6 meseci !!!!
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Gubimo bar 6 meseci !!!!

Zainteresovan član e sad (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Gubimo bar 6 meseci !!!!

Raspisuju parlamentarne izbore za maj, a mislim da svako ko bar malo prati politiku u Srbiji zna da se nista bitno nece promeniti u odnosu stranaka u parlamentu. Sve ce doci na isto, opet ce DSS biti taj koji ce morati da se odluci izmedju dve varijante - DS s jedne i SRS sa druuge strane. I opet dugi i mucni pregovori oko koalicija.
    Da li je moguce da ne vide da se krecemo u sve dublju rupu?
    Novi izbori ne resavaju bas nista samo smo osakaceni bez vlade za narednih 6 meseci?

Kuda sve ovo vodi?

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Gubimo bar 6 meseci !!!!

to treba pitati nase "zapadne prijatelje" oni su nas na ovoga konja popeli.

zato treba glasati 11 maja ili za SRS ili za DS pa da jedna od dve stranke vlada a ne ovaj konglomerat stranaka tj koalicija gde su svi kao rogovi u vreci.

Vladavine jedne stranke ako nista drugo donosi stabilnost.

Primećen član
    Učlanjen
    24.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio e sad Pogledaj poruku
    Raspisuju parlamentarne izbore za maj, a mislim da svako ko bar malo prati politiku u Srbiji zna da se nista bitno nece promeniti u odnosu stranaka u parlamentu. Sve ce doci na isto, opet ce DSS biti taj koji ce morati da se odluci izmedju dve varijante - DS s jedne i SRS sa druuge strane. I opet dugi i mucni pregovori oko koalicija.
    Novi izbori ne resavaju bas nista samo smo osakaceni bez vlade za narednih 6 meseci?

Kuda sve ovo vodi?
    Ti negde krenuo pa ti se zuri ? ili te neko ceka negde ? ...ohhhh "zapadni partneri" sto bi rekao predsednik

Učlanjen
    03.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio SH0GUN Pogledaj poruku
    Ti negde krenuo pa ti se zuri ? ili te neko ceka negde ? ...ohhhh "zapadni partneri" sto bi rekao predsednik
    Ja bih da krenem konacno. Zavrsavam fakultet uskoro, zelim da radim i da ostanem ovde ali iskreno ne vezuje me bas ne znam kakav patriotizam da cu ostati po svaku cenu, s obzirom da nama nikad da krene i da samo idemo u sve gore stanje!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

i ja sam se tome nadao, kovao planove i imao ogromnu zelju da se to desi.... 5.oktobar je bio jedna velika prevara i sto pre to shvatish lakshe ce ti biti da donesesh racionalnu odluku. Tuzno ali istinito....

Primećen član
    Učlanjen
    24.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja bih da krenem konacno. Zavrsavam fakultet uskoro, zelim da radim i da ostanem ovde ali iskreno ne vezuje me bas ne znam kakav patriotizam da cu ostati po svaku cenu, s obzirom da nama nikad da krene i da samo idemo u sve gore stanje!
    Ma oni samo tebe i takve strucnjake iz Srbije cekaju malo im ovih 100mil "istocno-evropskih fukara" sto su primili u zadnjih 10g, samo im ti falis

Veoma poznat R.Žiskar (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Vidim, smetaju ti slicne stvari kao i vecini gradjana Srbije.
    Ali ono sto je porazno je to sto biras da podvijes rep i da bezis tamo gde je "bolje". A ko bi trebao da promeni ovo stanje kada ti odes? Neko iz mase? Sredice ona to sama, ha?

Učlanjen
    03.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

[QUOTE=dmauka;6169639]Vidim, smetaju ti slicne stvari kao i vecini gradjana Srbije.
    Ali ono sto je porazno je to sto biras da podvijes rep i da bezis tamo gde je "bolje". A ko bi trebao da promeni ovo stanje kada ti odes? Neko iz mase? Sredice ona to sama, ha?[/QUO

Imala sam priliku da odem u Bec pre dve godine ali sam ostala upravo zbog toga sto zelim da budem ovde sa porodicom, prijateljima. Zelim da provedem zivot ovde ali postavljam pitanje kakav zivot?
    Ostala su mi dva ispita i pocela sam da konkurisem za posao vec sad s obzirom da racunam da cu uskoro i ova dva da otkacim i vidim da su uslovi za zaposlenje bukvalno ocajni.
    Totalno smo jedna nestabilna sredina i ekonomski i politicki i tako je ne godinama vec decenijama. Neprestano se nadam da ce biti bolje ali iskreno pocinjem polako da gubim nadu.
    Ako je podvijanje repa to sto posle ko zna koliko neprespavanih noci i spremanja ispita ne zelim da radim neki posao za 10-ak hiljada dinara i sto zbog toga zelim nesto bolje onda se moze reci da podvijam rep.

Veoma poznat dragosh (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    162

@ e sad

...bezi dok mozes, nazalost, kad to moram da ti kazem.

Ja sam se zajebao debelo onomad, sto sam se vratio iz Londona gde sam bio pocetkom devedesetih.
    A mi malo matoriji cemo nastaviti da se ovde borimo sa ovom old-tajmerskom bagrom koja nas vuce u izolaciju i vraca u "svetlu proslost".

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja sam se zajebao debelo onomad, sto sam se vratio iz Londona gde sam bio pocetkom devedesetih.
    A mi malo matoriji cemo nastaviti da se ovde borimo sa ovom old-tajmerskom bagrom koja nas vuce u izolaciju i vraca u "svetlu proslost".
    Word.Ceracemo se jos.

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio SH0GUN Pogledaj poruku
    Ma oni samo tebe i takve strucnjake iz Srbije cekaju malo im ovih 100mil "istocno-evropskih fukara" sto su primili u zadnjih 10g, samo im ti falis
    Naravno da primaju strucne ljude. Ne znam zasto bi odbili. nisu ga oni skolovali i dobice znanje na poklon. Tamo se znanje ceni, a ovde lopovluk.

Sto se tice izbora, mogu da donesu novinu, DSS sa vadikalima. Na to ce SRS pristati, a verovatno i DSS. Ne vidim sto bi ponovo formirali istu vladu sa DS-om kada danas ne mogu zajedno. Jediniizlaz je da Tadic "ukrade" pro-evropske glasove Kostunjavog koji ocigledno nece niti je ikada hteo u Evropu.

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Imala sam priliku da odem u Bec pre dve godine ali sam ostala upravo zbog toga sto zelim da budem ovde sa porodicom, prijateljima. Zelim da provedem zivot ovde ali postavljam pitanje kakav zivot?
    Ostala su mi dva ispita i pocela sam da konkurisem za posao vec sad s obzirom da racunam da cu uskoro i ova dva da otkacim i vidim da su uslovi za zaposlenje bukvalno ocajni.
    Totalno smo jedna nestabilna sredina i ekonomski i politicki i tako je ne godinama vec decenijama. Neprestano se nadam da ce biti bolje ali iskreno pocinjem polako da gubim nadu.
    Ako je podvijanje repa to sto posle ko zna koliko neprespavanih noci i spremanja ispita ne zelim da radim neki posao za 10-ak hiljada dinara i sto zbog toga zelim nesto bolje onda se moze reci da podvijam rep.
    Da pojednostavim.
    Sta si ti uradila da bude bolje?

Domaćin lavina (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    88

[QUOTE=e sad;6169787]
    Citat Original postavio dmauka Pogledaj poruku
    Vidim, smetaju ti slicne stvari kao i vecini gradjana Srbije.
    Ali ono sto je porazno je to sto biras da podvijes rep i da bezis tamo gde je "bolje". A ko bi trebao da promeni ovo stanje kada ti odes? Neko iz mase? Sredice ona to sama, ha?[/QUO

Pocetak ti ovde nece biti lak, mozda neces biti zadovoljna platom, ali svuda je pocetak tezak...
    Medjutim, ako pokazes da si vredna i adekvatno strucno osposobljena na fakultetu, moci ces pristojno da zaradis i da od toga lepo zivis.
    Na kraju, nije sve u velikim parama....

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Kuda sve ovo vodi?
    To se zove demokratija. Posle krize u kojoj se našla Vlada novi izbori su jedino pošteno rešenje, bar po mome mišljenju.
    A pravac kretanja, ne mora uvek da bude nizbrdo.
    Ako si optimista, znaš da lupiš o dno, ostaje ti samo da se digneš. Pesimisti, biraju da se razbiju. Stvar izbora (građana).

Ističe se Mille Dragic (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

Шта је шест месеци према целом животу.

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Moja preporuka onima koji misle da treba da idu u inostranstvo je da to urade odmah,da ne gube vreme sa nama koji nemamo nameru da uradimo isto.

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

Ja idem za Uskrs do Amsterdama i Pariza tako da prihvatam preporuku casne starine od gore doduse samo na nedelju dana al i to je nesto

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    Ja idem za Uskrs do Amsterdama i Pariza tako da prihvatam preporuku casne starine od gore doduse samo na nedelju dana al i to je nesto
    Cek, cek, dobio si vizu samo na nedelju dana?!?! Majku im imperijalisticku..

Poznat
    Učlanjen
    24.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa lepo se proevedi...i nemoj tamo da juriš patriotkinje iz Srbije nego crnkinje,Kineskinje i ine strankinje.Objasni im da si ti proevropski orijentisan Srbin.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

Cek, cek, dobio si vizu samo na nedelju dana?!?! Majku im imperijalisticku..

pa toliko traje aranzman a dali su mi valjda na mesec dana jos nisam pokupio pasos

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

Citat Original postavio Karlito Brigante Pogledaj poruku
    Pa lepo se proevedi...i nemoj tamo da juriš patriotkinje iz Srbije nego crnkinje,Kineskinje i ine strankinje.Objasni im da si ti proevropski orijentisan Srbin.
    pa naravno to se podrazumeva , osim ako ne bude nekih simpaticnih saputnica iz grupe da prekratimo dugo putovanje 8)

Učlanjen
    17.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

pa toliko traje aranzman a dali su mi valjda na mesec dana jos nisam pokupio pasos
    A, pa dobro. To je druga prica, ...a zasto ne ostanes metar dana?

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1357

A, pa dobro. To je druga prica, ...a zasto ne ostanes metar dana?
    pa el ti rekoh da traje aranzam nedelju dana a treba i obaveze na faxu izvrsavati

Slične teme

1. SAD: 1,2 miliona bankrota za 12 meseci
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.04.2009., 20:04
  2. Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.12.2008., 13:36
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 09.03.2008., 21:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor