Evoksi...

Sasha85

Domaćin
Poruka
4.895
Seca li se neko te crtane serije? To su bili neki medvedi koji su ziveli na drvecu.... Bio je tu neki carobnjak koji ih je branio od nekog... Slabo se secam,ipak se odavno prikazivala...

I bila bih veoma srecna kad bi mi neko rekao kako se EVOKSI pisu na engleskom... :(
 
Davala se krajem 80tih. Ja mislim da su na englesko
Ewoks. To su mali inteligentni kvazi medvedici
preuzeti iz 3 dela Star Wars seriala. Znate onu
scenu kada imperija napada raznim modernim oruzjima,
a evoksi i ostali glavni junaci pobedjuju koristeci
samo mozak i primitivnu tehnologiju...

Pa od tih evoksa je nastala crtana serija. U samom
crtacu pojavljuju se i C3PO i R2D2...
 
mare_car:
ja imam disk sa tim crtacima (mislim 5 epizoda) mene to asocira na detinjstvo....pa vi vidite. sjajna serija, mada sada kad je pogledam mi deluje stvarno retardirano :)
E blago tebi,ja bih sve dao da ih opet pogledam,i mene oni podsecaju na moje detinjstvo,eh da ne zaboravim nindza kornjace. :D
 
aaa ma ewoksi rulz ja sam bila zaljubljena u glavnog i imala sam album : )
kad su se ninja kornjace pojavile polako sam prestala da gledam crtane nedeljom mislim...mislim da je to prvi crtani koji mi nije bio bash zanimljiv. :I
sta je bilo pre toga...hm
strumpfovi bomboncici, snorkijevci...sport bili
tarzan
hi men
jos nesto lepo ? mada sad je to smor
 
Evoksi, Sumenko, Nindza kornjace... ma zakon! Imam na VHS-u jednu epizodu Evoksa, tog Sumenka i par kaseta Nindza kornjaca. Jes da nisam to pogledao par godina ali... E da, imam i neku (kao strip) pricicu Evoksi! Ma zakon su!
 
iluzionista:
Davala se krajem 80tih. Ja mislim da su na englesko
Ewoks. To su mali inteligentni kvazi medvedici
preuzeti iz 3 dela Star Wars seriala. Znate onu
scenu kada imperija napada raznim modernim oruzjima,
a evoksi i ostali glavni junaci pobedjuju koristeci
samo mozak i primitivnu tehnologiju...

Pa od tih evoksa je nastala crtana serija. U samom
crtacu pojavljuju se i C3PO i R2D2...
Xexe kad je Sasha pomenula Evokse odmah sam pomislio sa "Return Of The Jeday"...Ali nisam znao da je postojala i crtana serija o njijma :o :shock:
 

Back
Top