Od 2000te do danas demokrate izgubile 25.000 kvadratnih kilometara teritorije

tadic i kostunica su izdali srbe .

prvo su prihvatili da rasture federaciju Jugoslaviju i da je pretvore u labavu konfederaciju Srbije i Crne Gore.

Zatim su prihvatili solanine naloge o uslovima za referendum u Crnoj Gori.

Zatim su izgubili na referendumu jer su u referendumskom procesu bili aktivni ucesnici i pozivali narod u CG da glasa za ocuvanje zajednicke drzave.

zatim su izgubili 2008 godine svojom nesposobnom i impotentnom politikom i Kosovo.

Tadic i Kostunica su rodjeni gubitnici.

Mi smo porazeni 6-0 .

Ja koliko znam kad neka ekiap dozivi katastrofalni poraz kompletan strucni tim podnosi ostavke i odlazi.

A ovi nesposobnjakovici i idioti i dalje hoce da vladaju?

Sramota...


Mandati demokratske koalicije posle petooktobarskih promena su protraceni samo na ispravljanju serije gresaka koje su napravili SPS i Radikali svojom politikom koju su vodili devedesetih godina,
upropastivsi zemlju i konacno potpisavsi kapitilaciju u Kumanovu 1999god.
Oni su izgubili ove teritorije i narod.
 
Mandati demokratske koalicije posle petooktobarskih promena su protraceni samo na ispravljanju serije gresaka koje su napravili SPS i Radikali svojom politikom koju su vodili devedesetih godina,
upropastivsi zemlju i konacno potpisavsi kapitilaciju u Kumanovu 1999god.
Oni su izgubili ove teritorije i narod.

mandati demokrata su protraceni zato sto su oni jedna grupa nesposobnih i glupih ljudi sposobnih samo da pljackaju rodjenu drzavu i narod a nesposobni da bilo sta sustinski promene i urade nesto pozitivno za srbiju.

od dolaska demokrata na vlast u Srbiji , mi znamo samo za poraze....

ajde sto nas pobedjuju amerikanci i drugi zapadni nacisti iz velikih zapadnih drzava.

al da nas pobedjuju crnogorske ustase, siptari i bosnjaci - tj gori od nas - to samo pokazuje koliko imamo nesposobne ljude na celu sopstvene drzave.
 
Ti Crnogorci iz Srbije nikad nisu glasali na izborima u CG i tako je od 1990. tako da te price kako su Tadic i Solana krivi za to sto nisu glasali je obicna glupost za dementne radikalske glasace ,to su smislili Sloba i Momo kad su pravili Zabljacki ustav pa je tako ostalo i na referendumu sto je u sustini bila i ispravna odluka jer koji ce qurac da oni koji ne zive u CG odredjuju kakvo ce biti njohovo drzavno uredjenje ,a jos smo se i mi otarasili bede
 
Ti Crnogorci iz Srbije nikad nisu glasali na izborima u CG i tako je od 1990. tako da te price kako su Tadic i Solana krivi za to sto nisu glasali je obicna glupost za dementne radikalske glasace ,to su smislili Sloba i Momo kad su pravili Zabljacki ustav pa je tako ostalo i na referendumu sto je u sustini bila i ispravna odluka jer koji ce qurac da oni koji ne zive u CG odredjuju kakvo ce biti njohovo drzavno uredjenje ,a jos smo se i mi otarasili bede

nisu ni ovi iz nemacke, albanije, hrvatske i drugih drzava nikad glasali - pa su dolazili avionima i autobusima da glasaju 2006 na referendumu.

poenta je da je referendum bio nedemokratski jer su neki drzavljani koji zive u inostranstvu mogli glasati dok ovi koji zive u srbiji - nisu.

takve uslove nedemokratske i nefer su prihvatili rodjeni gubitnici vojislav kostunica i boris tadic.

vojislav kostunica i boris tadic. lolek i bolek. dva rodjena gubitnika

bolek_i_lolek.jpg
 
nisu ni ovi iz nemacke, albanije, hrvatske i drugih drzava nikad glasali - pa su dolazili avionima i autobusima da glasaju 2006 na referendumu.

poenta je da je referendum bio nedemokratski jer su neki drzavljani koji zive u inostranstvu mogli glasati dok ovi koji zive u srbiji - nisu.

takve uslove nedemokratske i nefer su prihvatili rodjeni gubitnici vojislav kostunica i boris tadic.

vojislav kostunica i boris tadic. lolek i bolek. dva rodjena gubitnika

bolek_i_lolek.jpg
Uvreme odrzavanja referenduma crnogorci iz Srbije nisu bili inostranstvo a oni iz Albanije ili Nemacke jesu mada je njihov broj bio i zanemarljiv ,isto kao i kod nas sto kao glasa dijaspora a izadje ih 10 000 najvise u celom svetu , mada bi ja ukinuo biracko pravo svakome ko nema prebivaliste u Srbiji
 
ja ne znam koliko godina ti imas svetolice al cenim ne vise od 25. ja imam vise od tebe.

secam se da su pred izbore 5. oktobra djindjic i kostunica govorili da cemo izgubiti kosovo i crnu goru ako ne ode milosevic sa vlasti.

milosevic je otisao a crnu goru i kosovo smo izgubili ne zahvaljujuci njemu vec zahvaljujuci kostunici tadicu i djindjicu.

Danas srpski narod i dalje veruje Kostunici Tadicu i njihovim pricama. I tako u krug do beogradskog pasaluka.

Pre neki dan je srpskoj pravoslavnoj crkvi u crnoj gori oduzeta imovina. tadic i kostunica cute.

necete rat e pa onda ajmo na gutanje i klecanje kao u vreme turaka.
 
Uvreme odrzavanja referenduma crnogorci iz Srbije nisu bili inostranstvo a oni iz Albanije ili Nemacke jesu mada je njihov broj bio i zanemarljiv ,isto kao i kod nas sto kao glasa dijaspora a izadje ih 10 000 najvise u celom svetu , mada bi ja ukinuo biracko pravo svakome ko nema prebivaliste u Srbiji

i sam znas da je ovo sto ti pricas najobicnija nebuloza.

sve evropske i svetske konvencije o ljudskim pravima garantuju pre svega ravnopravnost gradjana.

cim jedni gradjani / drzavljani imaju pravo glasa a drugi nemaju tu nema ni R od ravnopravnosti. Onda je jasno da je u pitanju diskriminacija.

milo bi izgubio referendum cak i da su mogli glasati samo oni koji imaju prebivaliste u crnoj gori.

prevagu su mu doneli glasovi albanske dijaspore i ostalih crnogoraca koji zive u svetu. zahvaljujuci njima on je pobedio a mi smo porazeni.

a porazeni smo zato sto su takva nefer pravila na referendumu prihvatili tadic i kostunica i obavezali se pred svojim GAZDOM SOLANOM da ce postovati njegove rezultate.

srbija je zemlja gubitnika...

nema vecih gubitnika i luzera od srba i srbije u celom 20tom veku a o 21 vec da ne pricamo
 
rezultat tadiceve i kostunicine gubitnicke politike.

SRPSKU DECU CRNOGORCI TERAJU DA KLANJAJU U DZAMIJI!

POSTUPAK UČITELjICA PRILIKOM POSJETE UČENIKA HUSEIN PAŠINOJ DžAMIJI IZAZVAO BIJES RODITELjA



Srpska djeca tjerana da klanjaju


Roditelji su dolazili da se žale i ja sam za srijedu zakazao roditeljski sastanak kako bi se ovaj slučaj u potpunosti razjasnio - kazao je direktor škole Miodrag Vakirević

Posjeta učenika pljevaljske osnovne škole "Boško Buha" Husein pašinoj džamiji i ponašanje učiteljica, koje su predvodile učenike, u velikoj mjeri je izazvalo ogorčenje učenika i roditelja jer su djeca mimo njihove volje, po kazivanju roditelja, tjerana da klanjaju. Naime, 29. februara, u petak, tri odjeljenja četvrtog razreda sa tri učiteljice posjetili su džamiju kako bi se upoznali sa vjerskim objektima islamske zajednice, ali su tokom posjete učenici po nalogu učiteljica morali da klanjaju. Prema izjavama roditelja, učenici su prihvatili da klanjaju, iako su pravoslavne vjeroispovijesti, ali su kući došli plačući jer su ih po završenoj posjeti džamiji ismijavala muslimanska djeca.
- Moje dijete je došlo plačući kući jer je, kako mi je rekla, morala da klanja. Ispričala mi je da je učiteljica Đina Bajčeta organizovala klanjanje svih učenika, bez obzira na to da li se radi o srpskoj ili muslimanskoj djeci. Navodno je rekla da to nije ništa strašno i da to trebaju svi da znaju. Prosto ne mogu da vjerujem da se to moglo desiti u ovom vremenu. U ponedjeljak je jedna grupa roditelja u znak protesta posjetila upravu škole i direktor je predložio da se danas organizuje posjeta manastiru Sv. Trojice, a potom da se održi roditeljski sastanak kako bi se problem riješio. Međutim, danas su djeca došla iz škole, u manastiru nijesu bila a roditeljski je zakazan za srijedu - kaže Tane Gazdić, jedan od roditelja revoltiranih postupkom učiteljice Bajčeta.
Sličnog je stava i Milan Jović, koji kaže da je učinjen strašan potez i da su učiteljice na jedan neprimjeren način ponizile svoje učenike.
- Nemam ništa protiv toga što učenici posjećuju vjerske objekte i onih zajednica kojima ne pripadaju, ali je strašno da se prilikom posjete džamiji srpska djeca tjeraju da klanjaju. Moje dijete kaže da je učiteljica Bajčeta kazala hajde da sad učimo malo da klanjamo, dok je druga učiteljica čak i klanjala. Mislim da je to jedan nepromišljen i drzak potez. Očekujem da će uprava škole povući pravi potez i da se ovo nikada neće ponoviti - kazao je Jović.
Očekuje se da će situacija oko ovog slučaja biti mnogo jasnija nakon roditeljskog sastanka, koji je zakazan na inicijativu Miodraga Vakirevića, direktora škole.
- Roditelji su dolazili da se žale i ja sam za srijedu zakazao roditeljski sastanak kako bi se ovaj slučaj u potpunosti razjasnio - kazao je Vakirević, uz objašnjenje da je on već razgovarao sa nastavnicima.
Vrijedi podsjetiti da ovaj slučaj može dobiti i politički karakter, jer je učiteljica Đina Bajčeta odbornik DPS-a u lokalnom parlamentu.
Svakako danas, nakon roditeljskog sastanka, mnogo će se više znati o dešavanjima u Husein pašinoj džamiji prošlog petka.
 
Za ovih 8 godina demokrate su izgubile Crnu Goru, izgubile su Kosovo, nezaposlenost nikad vece, cene na nivou najskupljih EU zemalja, prosecna plata 250 eura , kada se podeli na broj stanovnika plata je ispod 150e, dok obican narod grca u siromastvu dotle funkcioneri demokrata zive u svojim milionskim vilama na dedinju i senjaku ,razbacuju se sa milionima, dok obican narod nema ni za vikend do soko banje dotle demokrate letuju u svetskim letovalistima .

za zaposlenje u bilo kojoj drzavnoj instituciji ili javnom preduzecu demokrate ti traze mito/reket ili da postanes clan stranke - sve u svemu situacija u srbiji je uzasno losa.

A za vreme Slobe je bilo bolje????
 
I sta je problem, Jerry?Kad udjem u dzamiju, klanajm se, kad udjem u budisticki hram zapalim stapic i pljescem rukama...tolerancija, bato, tolerancija.

to je idiotizam terati hriscane da klanjaju u dzamiji kao sto bi bio idiotizam terati muslimane da ljube krst i ikone, da se krste i jedu svinjetinu. ti si puko skroz.
 

Back
Top