DVANAESTA PLANETA

Ja sam ovde lepo pokazao ko koliko ima pojma o istoriji, i dokazao vezu americkih predsednika sa okultistickom bankarskom familijom koja mi je trazena. Tako da ne fantaziraju ljudi bas toliko...:rtfm:

Postavio si slike plemena i njihove skuplture kao dokaz da neki reptiloidi postoje, ja sam ti samo dao uput da postoji pleme kojem je to neki vid kulturnog nasledja. Isto imas pleme koje "produzuje" sebi vrat, jel su oni mozda shapeshift-ovane zirafe? Pa imas pleme koje se krece na "sve cetiri" sta su onda ti ljudi?
 
parkeriss nije dokazao nista, kao po obicaju.
ja trazim par jednostavnih odgovora :
1. koje su to reptilske familije? da li su to samo bus, rotsild, rokfeler ili ih ima vise?
2. odakle poticu te reptilske familije pojedinacno?
3. u kakvim su medjusobnim odnosima reptilske familije?
4. da li njihovi direktni/indirektni potomci mogu da se preobraze u gustere u totalu ili samo delimicno, ako je samo delimicno, zanima me kako to izgleda?
 
parkeriss nije dokazao nista, kao po obicaju.
ja trazim par jednostavnih odgovora :
1. koje su to reptilske familije? da li su to samo bus, rotsild, rokfeler ili ih ima vise?
2. odakle poticu te reptilske familije pojedinacno?
3. u kakvim su medjusobnim odnosima reptilske familije?
4. da li njihovi direktni/indirektni potomci mogu da se preobraze u gustere u totalu ili samo delimicno, ako je samo delimicno, zanima me kako to izgleda?

Bravo! To svako od nas postavlja svakodnevno, ali niko da odgovori...

Pihhh, sto barem jednom google ne zabaguje, da mozemo lepo da se raspravljamo... :per:
 
Na to pitanje su vam oni koji su teoriju malo bolje prouchili i imaju direktnija saznanja vec hiljadu puta odgovorili.
Ova tvoja rendzerka od Jula mi nije odgovorila zashto je krstila svoje dete ako tvrdi da ne veruje u vanzemaljskog tvorca?
Evo ja , ko laik da odgovorim do kojih sam ja informacija doshao.

1.Tajna, kriju svoje poreklo i isturaju piune da umesto njih izlaze u javnost.
2.Iz dalekog svemira kao i iz drugih dimenzija.shto mu dodje isto.
3.Jedni protiv drugih ratuju ali i saradjuju udruzujuci se u klanove.
4.Mogu i da bi se preobrazili potrebni su krvni rituali.
Ako budesh ispunila zhelju i videla kako to izgleda, verovatno necesh nikom moci da prichash o tome jer svi koji su prisutni takvim dogadjajima a nisu "oni", budu zhrtvovani-pojedeni.

Ovako je odgovoreno jedno pedesetak puta.
Da chujem sad kako obrazlazhete, vi koji tvrdite da "zloga" nema, svoje religijsko angazovanje?
 
Na to pitanje su vam oni koji su teoriju malo bolje prouchili i imaju direktnija saznanja vec hiljadu puta odgovorili.
Ova tvoja rendzerka od Jula mi nije odgovorila zashto je krstila svoje dete ako tvrdi da ne veruje u vanzemaljskog tvorca?
Evo ja , ko laik da odgovorim do kojih sam ja informacija doshao.

1.Tajna, kriju svoje poreklo i isturaju piune da umesto njih izlaze u javnost.
2.Iz dalekog svemira kao i iz drugih dimenzija.shto mu dodje isto.
3.Jedni protiv drugih ratuju ali i saradjuju udruzujuci se u klanove.
4.Mogu i da bi se preobrazili potrebni su krvni rituali.
Ako budesh ispunila zhelju i videla kako to izgleda, verovatno necesh nikom moci da prichash o tome jer svi koji su prisutni takvim dogadjajima a nisu "oni", budu zhrtvovani-pojedeni.

Ovako je odgovoreno jedno pedesetak puta.
Da chujem sad kako obrazlazhete, vi koji tvrdite da "zloga" nema, svoje religijsko angazovanje?

1. ako je sve to tajna, kako se onda par imena pojavljuju u javnosti?
2. iz dalekog svemira/drugih dimenzija? konkretno. iz koje dimenzije, sa koje planete?
3. ratuju ili se udruzuju? ne razumem kako mogu i jedno i drugo...
4. mislim da je royal pricao da je video licno taj shapeshift... pa je preziveo i uveseljava nas svojim bajkama kad god se ovde pojavi....

izneo si - nista.:manikir:
 
Ooooo, znachi nisam na ignore:per:

1. Provaljeni su
2. Konkretno su ti odgovorili 100 puta a ja sam vec rekao da nisam "oni"i da autentichna saznanja nemam.
3.A jel razumesh da se ljudi udruzhuju i napadaju druge ljude?
Tako i oni....isto:mrgreen:
4.postavi pitanje royalu na PP
 
Poslednja izmena od moderatora:
Evo jednog citata koji ce (nadam se ) predstaviti trenutak i situaciju u koju je zapao ovaj forum:
..."Ne mozes videti ono sto ja vidim, zbog toga sto vidis ono sto vidis.Ne mozes znati ono sto ja znam, jer znas ono sto znas.Ono sto ja vidim i sto znam, ne moze se dodati onom sto ti vidis i znas, jer to nisu srodne stvari.Niti to moze zameniti ono sto ti vidis i znas , jer bi to znacilo zameniti tebe samog."

...A evo vam i prigodna molitva koju mozete ponavljati u sebi u trenutcima kada se zapitate neko od uobicajenih pitanja o zivotu,vasioni i svemu ostalom:

..."Zastiti me od znanja onoga sto ne treba da znam.
Zastiti me cak i od znanja o tome da postoje svari koje se mogu znati a koje ja ne
znam.
Zastiti me od znanja da sam odlucio da ne znam stvari koje sam odlucio da ne
znam.
Amin"...

A za svaki slucaj,evo jos jedne, koja nekako ide uz ovu gornju:

.." Gospode,Gospode,Gospode (najbolje je ubaciti i taj deo .Nikada nisi siguran)...dakle: Gospode,Gospode,Gospode.Zastiti me od posledica gornje molitve.Amin..."
 
O kakve su to gluposti vise o reptilima koji menjaju oblik i vladaju planetom iz neke tamo sobice kako ih niko ne bi primetio ili otkrio...

1.Ako je tajna kako inace mogu biti provaljeni? Sta neki dokoni lik je lupio tek tako i ostao ziv?
2.Ako su zaista tako mocni pa su u stanju i mogucnosti da prelaze hiljade, milione i milijarde svetlosnih godina, otvaraju prolaze kroz druge galaksije.... zasto onda vladaju iz senske. Sa tako razvijenom tehnologijom mogu sve da nas porobe i da svih 6.5milijardi ljudi radi za njih a ne da poturuju svoje piune da to rade za njih....
3 Aha znaci, Zemlja im dodje kao neka strateska tacka odakle napadaju svoje nepijatelje, takodje reptilske nacije....
4. I sad malo okultnosti. Znaci da bi promenio oblik mora da prinese krvnu zrtvu? Jos malo gluposti zar ne? Po toj logici kameleon koji menja boju mora da zakolje/pojede/zrtvuje nesto? Ma kako da ne...
 
Poslednja izmena:
Sagnite glave i mirno krenite prema velikoj zgradi.
Nema opasnosti.
Bez panike.

To su uputstva kakva su zarobljeni logorashi dobijali od strazara u Jasenovcu.

Cini mi se da je bolje ziveti u neznanju nego prihvastati znanja prezentovana na ovakav nacin, bez valjanih dokaza, bez utvrdjene procedure koja se moze ponoviti u bilo kom momentu, sa dokazima sa Youtube-a...
 
Svako po svome.
Meni se chini da je bash na ovakvim forumima mesto za iznoshenje ovakvih verovanja.

Svakako da poshtujem i zhelju da se pred uzasavajucim zakljuchcima zazhmuri ili okrene glava.

Decko govori o okretanju glave pred zakljucima koji su izvedeni na osnovu dokaza sa YouTube-a, sajtova tipa "46542163. dimenzija" i pdf knjiga raznih kvazi autora...
 
O kakve su to gluposti vise o reptilima koji menjaju oblik i vladaju planetom iz neke tamo sobice kako ih niko ne bi primetio ili otkrio...

1.Ako je tajna kako inace mogu biti provaljeni?

Da to je logika nad logikama. Ako je nesto tajna onda to nikako ne moze biti provaljeno. Ili je tajna ili je svima znana istina ...ne moze biti nista izmedju.
Ma nemoj.
Izmedju tajne i istine postoje naznake koje ne razotkrivaju tajnu defintivno, ali definitivno dovode do sumnje u osobu koja tajnu krije..


2.Ako su zaista tako mocni pa su u stanju i mogucnosti da prelaze hiljade, milione i milijarde svetlosnih godina, otvaraju prolaze kroz druge galaksije.... zasto onda vladaju iz senske. Sa tako razvijenom tehnologijom mogu sve da nas porobe i da svih 6.5milijardi ljudi radi za njih a ne da poturuju svoje piune da to rade za njih...

Prvo vanezamaljsko poreklo je samo jedna od teorija koja je sasvim moguca. Nema nista toliko apsurdno u predpostavci da postoje vanzemaljska bica i da su ona medju nama.
Ali sto se tice reptiloida meni se najvise dopada teorija da su oni intelignetna vrsta dinosaurusa.
A sto se tice opet tvoje "logike" koja valjda sve te teorije defintivno "osporava" cak i kao mogucnost .... Ko kaze da nismo porobljeni ? I svinje u oboru misle da su slobodne i da su im farmeri dobrocinitelji koji im daju hranu i vodu. Lakse je upravljati onima koji misle da su slobodni.
Kada bi se pred ljudima otvoreno pokazala takva bica to bi bilo isto kako kada bi svinje dobile razum i kada bi im bilo kazano da ce biti zaklane i pojedene. Da li mislis da bi svinjogojstvo u tom slucaju uz svu nasu nadmocnost nad svinjama, izgledalo kao do sada . Sta mislis kolika bi bila cena mesa pod tim uslovima gajenja gde bi trebalo pokoravati pobunjene svinje bičevima i lancima?


3 Aha znaci, Zemlja im dodje kao neka strateska tacka odakle napadaju svoje nepijatelje, takodje reptilske nacije....

Aha...ili sta im dodje zemlja ne znamo.

4. I sad malo okultnosti. Znaci da bi promenio oblik mora da prinese krvnu zrtvu? Jos malo gluposti zar ne? Po toj logici kameleon koji menja boju mora da zakolje/pojede/zrtvuje nesto? Ma kako da ne...

Pa da kako da ne. Nego naucni metod. Uzrok i posledica. Iz ovoga sledi ovo .. predpostavljamo da ce slediti i ubuduce tako kako smo videli . Sve je jasno. To je prirodni zakon. Sve je objasnjeno i nikakvih tajni tu vise nema. To je logika.

Nije nego........Ma nemoj ti !
 
A sto se tice opet tvoje "logike" koja valjda sve te teorije defintivno "osporava" cak i kao mogucnost .... Ko kaze da nismo porobljeni ? I svinje u oboru misle da su slobodne i da su im farmeri dobrocinitelji koji im daju hranu i vodu. Lakse je upravljati onima koji misle da su slobodni.
Kada bi se pred ljudima otvoreno pokazala takva bica to bi bilo isto kako kada bi svinje dobile razum i kada bi im bilo kazano da ce biti zaklane i pojedene. Da li mislis da bi svinjogojstvo u tom slucaju uz svu nasu nadmocnost nad svinjama, izgledalo kao do sada . Sta mislis kolika bi bila cena mesa pod tim uslovima gajenja gde bi trebalo pokoravati pobunjene svinje bičevima i lancima?

A zbog cega nas oni to drze, zbog cega?! Za sta im mi koristimo tokom zivota?! Ja nemam nikakvo logicno objasnjenje, a vi? Samo nemojte ono sa crpljenjem energije, i hranjenjem haosom i losim emocijama.
Zasto jednostavno ne mozete da prihvatite da su to ljudi?! Masoni, ljudi! Iluminati, ljudi! Ne kazem da svi misle da su reposi. Mozda bi izvukli nesto kada bi o njima razgovarali kao o obicnim ljudima, sto i jesu.
 
A zbog cega nas oni to drze, zbog cega?! Za sta im mi koristimo tokom zivota?! Ja nemam nikakvo logicno objasnjenje, a vi? Samo nemojte ono sa crpljenjem energije, i hranjenjem haosom i losim emocijama.
Zasto jednostavno ne mozete da prihvatite da su to ljudi?! Masoni, ljudi! Iluminati, ljudi! Ne kazem da svi misle da su reposi. Mozda bi izvukli nesto kada bi o njima razgovarali kao o obicnim ljudima, sto i jesu.

Zato sto postoje naznake da nisu ljudi. Dejvid Ajk je izneo ,mnoge od tih naznaka. One nista ne dokazuju defintivno ali kao sto vec rekoh unose sumnju.

Ali cak i na stranu sve to. Tesko je nazvati "covekom" nekog ko je u stanju da pobije milione ljudi poput Hitlera, Staljina... Ruzvelta.. Cercila.

Takvo bice definitno nije covek. Problem je samo sta bismo nasli na laboratorijskom stolu kada bismo ga secirali.

Ali zivo bice nije secirano bice. Ptica na grani nije isto sto i ptica secirana in vivo na laboratoriskom stolu. zviot nije isto sto i inertnost mrtve materije.
A svet defintivno nije realan...vec idealan... kako je idealisiticka filozofija od Barklija do danas pokazala i sto svako ko ume da razmislja moze lako uvideti.
U toj situaciji gde je DUH primaran a gde je opazajni svet slika sekundaran ...sve ovo dobija drugaciji smisao i postaje ne samo mogucnsot nego i vise nego verovatno.
 
Znamo svi ko je Dejvid Ajk, koliko je strucan i paranoican.

Svesni smo svi koliko bolesnika ima na svetu. Pogledaj samo crnu hroniku...

Problem je u tome, ako trazimo nesto u tim "tajnim" organizacijama, moramo ih sagledati sa ljudskog aspekta. U takvom kontekstu vredi raspravljati o tome.

A o bicima za koje ni ne znamo kakva su, sta rade, sta hoce, da li uopste postoje, mislim da je uzaludno trositi vreme a i naprezati mozak...

P.S. Mozda ti ljudi unose crv sumnje u nas. Citao sam teoriju da namerno izbacuju takve gluposti na net kako bi se ljudima skretala paznja sa vaznih stvari i ulivala paranoja. :think:
 
Da to je logika nad logikama. Ako je nesto tajna onda to nikako ne moze biti provaljeno. Ili je tajna ili je svima znana istina ...ne moze biti nista izmedju.
Ma nemoj.
Izmedju tajne i istine postoje naznake koje ne razotkrivaju tajnu defintivno, ali definitivno dovode do sumnje u osobu koja tajnu krije..
Prvo vanezamaljsko poreklo je samo jedna od teorija koja je sasvim moguca. Nema nista toliko apsurdno u predpostavci da postoje vanzemaljska bica i da su ona medju nama.
Ali sto se tice reptiloida meni se najvise dopada teorija da su oni intelignetna vrsta dinosaurusa.
A sto se tice opet tvoje "logike" koja valjda sve te teorije defintivno "osporava" cak i kao mogucnost .... Ko kaze da nismo porobljeni ? I svinje u oboru misle da su slobodne i da su im farmeri dobrocinitelji koji im daju hranu i vodu. Lakse je upravljati onima koji misle da su slobodni.
Kada bi se pred ljudima otvoreno pokazala takva bica to bi bilo isto kako kada bi svinje dobile razum i kada bi im bilo kazano da ce biti zaklane i pojedene. Da li mislis da bi svinjogojstvo u tom slucaju uz svu nasu nadmocnost nad svinjama, izgledalo kao do sada . Sta mislis kolika bi bila cena mesa pod tim uslovima gajenja gde bi trebalo pokoravati pobunjene svinje bičevima i lancima?
Aha...ili sta im dodje zemlja ne znamo.
Pa da kako da ne. Nego naucni metod. Uzrok i posledica. Iz ovoga sledi ovo .. predpostavljamo da ce slediti i ubuduce tako kako smo videli . Sve je jasno. To je prirodni zakon. Sve je objasnjeno i nikakvih tajni tu vise nema. To je logika.

Nije nego........Ma nemoj ti !

Sve sto si napisao je mlacenje prazne slame. Ja sam postavio konkretna "pitanja" a dobio zamucene odgovore. Pomisnjes mi svinje, ok, mozak im ja veoma slican nasem, al za razliku od njih mi ljudi posedujemo odredjen stepen svesti i sposobnosti da stvaramo.
Objasni i jednu stvar. Da nas posecuji i nama vladaju neka reptilodina bica, zar ne mislis da bi bilo nekih materijalnih dokaza njihivig prisustva osim teorija zavere? Sam nemoj da mi spominjes razne simbole, jer simbol je simbol i svako u njemu moze da vidi ono sto zeli, sto ne znaci da je to apsolutna istina, zar ne?
Jer evo neko je postavio lobanje plemena Olmek i predstavio kao dokaz postojanja nekih reptila.....
Sta su nalupao za ono boldovano? Ja sam pitao zar je zaista moguce da neka intergalakticka rasa reptila mora da pribegava nekim okultnim metodama ( kao sto je pustanje krvi ) kako bi bila samo tako u stanju da menja svoj izgled/oblik?
 
Da to je logika nad logikama. Ako je nesto tajna onda to nikako ne moze biti provaljeno. Ili je tajna ili je svima znana istina ...ne moze biti nista izmedju.
Ma nemoj.
Izmedju tajne i istine postoje naznake koje ne razotkrivaju tajnu defintivno, ali definitivno dovode do sumnje u osobu koja tajnu krije..
Prvo vanezamaljsko poreklo je samo jedna od teorija koja je sasvim moguca. Nema nista toliko apsurdno u predpostavci da postoje vanzemaljska bica i da su ona medju nama.
Ali sto se tice reptiloida meni se najvise dopada teorija da su oni intelignetna vrsta dinosaurusa.
A sto se tice opet tvoje "logike" koja valjda sve te teorije defintivno "osporava" cak i kao mogucnost .... Ko kaze da nismo porobljeni ? I svinje u oboru misle da su slobodne i da su im farmeri dobrocinitelji koji im daju hranu i vodu. Lakse je upravljati onima koji misle da su slobodni.
Kada bi se pred ljudima otvoreno pokazala takva bica to bi bilo isto kako kada bi svinje dobile razum i kada bi im bilo kazano da ce biti zaklane i pojedene. Da li mislis da bi svinjogojstvo u tom slucaju uz svu nasu nadmocnost nad svinjama, izgledalo kao do sada . Sta mislis kolika bi bila cena mesa pod tim uslovima gajenja gde bi trebalo pokoravati pobunjene svinje bičevima i lancima?
Aha...ili sta im dodje zemlja ne znamo.
Pa da kako da ne. Nego naucni metod. Uzrok i posledica. Iz ovoga sledi ovo .. predpostavljamo da ce slediti i ubuduce tako kako smo videli . Sve je jasno. To je prirodni zakon. Sve je objasnjeno i nikakvih tajni tu vise nema. To je logika.

Nije nego........Ma nemoj ti !

:zcepanje:
najjaci odgovor do sada "meni se najvise dopada teorija ..." :zcepanje:
 
Pa Markos82 je tvrdi ono sto se ne tvrdi. Ne da bi menjali nego da ne bi menjali. Vidis ni ti ni Milica ni Markos82 ne znate ni osnovne stvari koje napadate.

Kao prvo vi ni sami ne znate o cemu pricate, a dokaz su vase teorije koje se kolju non stop.

Da zavrsimo sa ovim. Da li mislite da tako sofisticirana bica upraznjavaju tako primitivan ritual?! WTF?!
 

Back
Top