DVANAESTA PLANETA

Zašto morate na svakojake načine da omalovažavate tudje mišljenje ? Ako se ne slažete, lepo navedite u šta ne verujete, prozvani će da odgovori ako zna, ili samo produžite. Ovo su Vam čiste gluposti ? Zašto onda posećujete ovo ?
 
Opet si dokazala da uopste ne razumes teorije koje si pokusala napasti.

Sve ovo sto si citirala 95% se slaze.

1. Nije postao Anunaki vec Drako. Uopste nisi procitala tekst do kraja, opet si povrsna. U tekstu je jasna razlika izmedju Drako i Anunaki. Anunaki su samo stvorili crnu rasu i otisli. To je Sicin uveo zabunu jer radi za njih.

2. Nibiru je trebao da dodje 2003. ali su ga unistili. Ali ti sa Nibirua nisu ovi od kojih su Iluminati.

3. Pa Klinton nije shapeshifter, to kazu svi koji spominju shapeshiftere. Autor tog teskta nije taj WEISHAUPT nego je to sve kopirao sa Anticevog sajta. Autor tog teksta je lik koji jer radio u Montauk bazi sa Reptilima ciji je deda prvi predsednik Sovjetskog Saveza.

i tako............:manikir:

http://forum.krstarica.com/threads/303289

U Vecernjim Novostima ima slika Britanske kraljice Elizabete na kojoj se vidi ogromna mrlja,nesto poput modrice. To je slikano kada je bila u poseti jednoj africkoj republici. Nasi novinari su cak uvelicali taj deo.Nalazi se iza njenog levog uveta po vratu
i prilicno je veliki deo koze u drugoj boji.Svi se cude sta je to.Da ona nije
u dobrom zdravstenom stanju.Medjutim,to se negira.Pa sta bi onda ovo moglo biti Ona,pa Bush mladji,pa Bush stariji,pa Klinton snimljen
sa promenom koze kad je bio u besnom stanju
,pa cak i neki drugi.Kako to da svi imaju neki "discoloration" koze.Da li imaju oni neku koznu bolest
koju ostali nemaju - zvana biti reptil.

e sad, vas omiljeni izvor informisanja :you tube

 
Izvinjavam se...ali sam hteo da prekinem svadju oko toga ko ima bolji uvid u koju temu.

Nadam se da cete pokusati da nama obicnim smrtnicima objasnite :

1. Ko ima bilo kakav pisani trag(spomenik,pecinski crtez )ili bilo sta drugo da potkrepi tu teoriju?(reptili, ako su toliko dugo ovde, zasto do sada nisu istrebili ljudski rod i porobili nas kada smo jos kotrljali kamenje po prepotopskoj zemlji?)
2. Ako ce Niburu (za koju kazu da je smedji patuljak) da udari(ili prodje vrlo blizu zemlje) 2012-te, Zasto je ne vidimo?Velika je, emituje mnoooogo toplote, ima pratioce...gde je?
3. Kakava je krajnja svrha - cilj reptila i ostalih neprijatelja ljudskog roda?
4. Ako i postoje, kakve dokaze nudite da su oni neprijateljski nastrojeni?Mozda imaju saznanja o pozitivnim stvarima, korisnim po ljudski rod.

I na krajuk, verujte mi, niko od vas nije bio toliko zaludjen tom temom koliko ja.Dok nisam procitao,naucio,uverio se da su to izmisljotine koje nicime nisu potkrepljene(osim bogatom mastom)


p.s. ajd' sad kazite da sam i ja reptil...
 
Pa? Klinton nije totalni shapeshifter kao Bush, Elizabeta i ostali, samo je delimicni. Verovatno je jedan od onih koji imaju mnogo reptilskog dnk, ali ne toliko kao ovi da moze skroz da se shiftuje.

Samo sam cuo da Hilari ima vecu poziciju kod crne aristokratije nego on. Po tome sam to mislio.

a to sa Youtube necu da komentarisem, jer ima mnogo ljudi kao ti pa namerno stave nesto kako bi se narugali samoj teoriji.
 
A evo necega sa sajta koji se bavi "debunkingom": Ko se razume u kretanja planeta, shvatice koliko je nesuvislo pominjati ideju o planeti sa orbitom od par hiljada godina...:


Firstly, though it is said that Nibiru is larger than Jupiter, let us be nice and just say that Nibiru is identical in mass to Jupiter- 1.8986*10^27 kilograms. If it were larger, things would be even worse for the Nibiru proponents.

Second, the mass of the sun is 1.9891*10^30 kilograms.

Now, let us think about how much force this would entail being applied between the sun and Nibiru at the perigee of Nibiru's orbit, which is about 1 AU (150 million km) in distance.

The formula used derive how much force two objects are applying on each other by gravity is F=G({m1*m2}/r^2), where G is the gravitational constant (6.67*10^-11) m^3 * kg^-1 * s^-2).

Below I will omit the units for the sake of clarity. The m^3 and the km cancel to produce kg/s with a difference to the exponents of -3 (in case you read the math below and were looking for the three missing digits).

So, let us plug in the numbers:
F=G({m1m2}/r^2)
F=[6.67*10^-11 * ({1.8986*10^27} * {1.9891*10^30})]/(150,000,
000^2)
F=(2.51896*10^45)/(2.25*10^16)
F=1.1952*10^44 N/s

That's 119520000000000000000000000000000000000000000 Newtons of force every second between Nibiru and the sun at its orbit.

But then you might ask, when objects slingshot around the sun, they move quite quickly, which is how they escape. After all, that is how comets escape, right?

Exactly right. Of course, comets do not have the added burden of being thousands of times the mass of our own planet, but that is exactly how they escape- they reach "escape velocity," or, the speed required to escape a gravity well.

So how fast would an object the size of Nibiru, moving in an elliptical orbit, be required to be traveling in order to escape the sun?

The formula for escape velocity is Vsec=[2*G*M/r]^1/2, or, the square root of [2*G*M/r] where G is the gravitational constant, M is the mass being dealt with, and r is the radius of a circle whose diameter is the distance between the objects.

Our G is 6.67*10^-11.
Our M is extracted from the N-M/kg from the first formula, so, 1.1952*10^44.
Our r is 1/2AU, so about 7.5*10^10 km.

Vsec=[2(6.67*10^-11)*(1.1952*10^44)/(7.5*10^10)]^(1/2)
Vsec=({1.5994*10^34}/{7.5*10^10})^(1/2)
Vsec=(2.2126*10^23)^(1/2)
Vsec=1.487*10^7 km/sec.

This means that Nibiru's escape velocity must be 14,870,000 kilometers per second.

To put this utter absurdity into perspective, this is NEARLY SEVEN TIMES THE SPEED OF LIGHT! If Nibiru were ever travelling even a tiny fraction of that speed, tidal forces would tear it apart. Its wake would vaporize the inner planets. This is ridiculous. Abandon this foolish belief- it is debunked NOW.
 
Nije tacno. Jako je malo predsednika reptila, to su 95% ljudi, samo su kontrolisani od tajnih drustava na cijem su celu te reptilske porodice.

:cool:
Sto ne verujes da je Bush reptil?? Sta ako svi ljudi imaju reptilsku genetiku, a neki malo vise nego drugi. Toliko vise da mogu da se preobraze u Reptila i nazad u coveka. Navodno se jednostavno skoncentrisu na kodove koje zele da zatvore ili otvore. To moze da objasni par stvari od nezavisnih izvora koji nisu znali za Reptile:

Ima mnogo indicija koje ukazuju na to da su se vladajuce porodice oduvek bavile ritualnom zrtvovanju ljudi, kanibalizmom i krvnom magijom. Mnogo je logicnije da to rade zbog svoje reptilske genetike, da bi ostali u ljudskoj formi, nego da to rade tek tako.

Vrlo bitna stvar u vezi Busha:

Prema Aristokratskom i Kraljevskom Rodoslovu, Burke's Peerage, baziranom u Londonu, na svim američkim izborima, uključujući i George-a Washington-a, u 1789, pobedio je kandidat koji je imao najviše evropskih kraljevskih gena. Trideset tri od 42 predsednika su u direktnom genetskom tj. krvnom srodstvu sa dvojicom ljudi: Charlemagne-om, najpoznatijim francuskim monarhom, i Alfred-om Velikim, engleskim kraljem.

Na kraju se, tako, pokazalo da Bush familija i Roosevelt familija pripadaju istom porodičnom stablu i da su u genetskoj vezi sa Aleksandrom Velikim, koji je negde oko 300-te godine p.n.e. porobio ceo region koji obuhvata današnji Egipat, Izrael, pa preko ondašnjeg Vavilona sve do Indije. Bush familija i Roosevelt familija su s njim u krvnom srodstvu. Oni su takođe u genetskoj relaciji sa Piso familijom, rimskom aristokratskom familijom, koja je orginalno napisala jevanđelja (biblijske priče). Oni su takođe u genetskoj relaciji i sa Konstantinom Velikim, rimskim imperatorom koji je te priče pretvorio u hrišćansku religiju, što znači da su ljudi koji su te priče napisali i čovek koji je osnovao tu religiju, u stvari, pripadali istoj familiji.

Oni su u srodstvu i sa Dagobert-om, jednoj od ključnih familija Merovingian-ske loze. Za tu familiju se kaže da je ona bila zadnja od Merovinga koja je opstala, što nije tačno. Bush familija je takodje u genetskoj vezi sa George-om III, koji je bio na vlast još kad je Benjamin Franklin davao lažnu impresiju slobode američkom narodu, dok su u stvari samo zamenili javnu kontrolu Britanije, tajnom, koja i dan danas traje.

I tako kad gledamo, a ovo je bilo samo nekoliko predaka Bush-ove loze, vidimo u stvari da je ta ista familija bila stalno na vlasti, još odkako se pojavila sa Srednjeg Istoka.

btw takodje ono sto se uklapa u ovo procitaj post broj #3 na sledecoj temi:
http://forum.krstarica.com/threads/285533
 
Pa? Klinton nije totalni shapeshifter kao Bush, Elizabeta i ostali, samo je delimicni. Verovatno je jedan od onih koji imaju mnogo reptilskog dnk, ali ne toliko kao ovi da moze skroz da se shiftuje.

Samo sam cuo da Hilari ima vecu poziciju kod crne aristokratije nego on. Po tome sam to mislio.

a to sa Youtube necu da komentarisem, jer ima mnogo ljudi kao ti pa namerno stave nesto kako bi se narugali samoj teoriji.

prvo si rekao da nije shapeshifter, sad kazes da je delimicni? :zcepanje:
hilari spomenuo nisi u svom prvom postu.
youtube snimke si oduvek voleo da postavljas...sta je sad?
 
prvo si rekao da nije shapeshifter, sad kazes da je delimicni? :zcepanje:
hilari spomenuo nisi u svom prvom postu.
youtube snimke si oduvek voleo da postavljas...sta je sad?
izuzetno zlonamerno nastupas. Ne znam zasto to cinis. Ja znam sta je delimicni shapeshiter, to nije tako retka pojava. Sta jel sad treba da trazim citat od vise ljudi koji su rekli da je Hilari na visoj poziciji nego Klinton.

Milice Lazljivice jel se secas kad si ti lupila da srce nije organ? :hahaha::hahaha: :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
izuzetno zlonamerno nastupas. Ne znam zasto to cinis. Ja znam sta je delimicni shapeshiter, to nije tako retka pojava. Sta jel sad treba da trazim citat od vise ljudi koji su rekli da je Hilari na visoj poziciji nego Klinton.

ne, ja nisam zlonamerna. nema potrebe da citiras bilo koga, ja citiram tebe i tvoje price o reptilima i ostalim gusterima. prvo si rekao da nije, sada kazes da jeste. prvo svetom vladaju reptili sada ispade da vladaju samo u usa... dakle?
 
to nije odgovor na moje pitanje. odgovori, da li smatras da su nasli "vladari" u usa, mislim ipak si toliko puta kacio slike pentagona, bele kuce, ma svega, da bi sada rekao "to je samo u usa"... a kada si spominjao da su oni svi u principu povezani, pa kada si cak i osamu bin ladena dovodio u vezu sa reptilima? to si ocito zaboravio....
nasi da, a njihovi u Londonu, Frankfurtu itd.

nisam ja dovodio Bin Ladena u vezu to je poznata stvar i to mogu da ti potvrde mnogi istoricari, novinari itd itd. Zasto onda kazes CAK? Uopste nisi informisana.

I smesna su ti pitanja, pa vezu Londona, Frankfurta i USA mogu da ti potvrde mnogi istoricari koji ni ne znaju za reptile.
 
Izvinjavam se...ali sam hteo da prekinem svadju oko toga ko ima bolji uvid u koju temu.

Nadam se da cete pokusati da nama obicnim smrtnicima objasnite :

1. Ko ima bilo kakav pisani trag(spomenik,pecinski crtez )ili bilo sta drugo da potkrepi tu teoriju?(reptili, ako su toliko dugo ovde, zasto do sada nisu istrebili ljudski rod i porobili nas kada smo jos kotrljali kamenje po prepotopskoj zemlji?)
2. Ako ce Niburu (za koju kazu da je smedji patuljak) da udari(ili prodje vrlo blizu zemlje) 2012-te, Zasto je ne vidimo?Velika je, emituje mnoooogo toplote, ima pratioce...gde je?
3. Kakava je krajnja svrha - cilj reptila i ostalih neprijatelja ljudskog roda?
4. Ako i postoje, kakve dokaze nudite da su oni neprijateljski nastrojeni?Mozda imaju saznanja o pozitivnim stvarima, korisnim po ljudski rod.

I na krajuk, verujte mi, niko od vas nije bio toliko zaludjen tom temom koliko ja.Dok nisam procitao,naucio,uverio se da su to izmisljotine koje nicime nisu potkrepljene(osim bogatom mastom)


p.s. ajd' sad kazite da sam i ja reptil...

1. trazis spomenike, ,pecinske crteze itd. evo ti:

statue iz starog sumera jasno pokazuju reptilski uticaj:

annunaki.jpg

coneheadsb.jpg


pecinski crtez, evo i to:

njihova podvrsta Sivi, iz pecina u Australiji, crtez star nekoliko hiljada godina, ima mnogo slicnih i u africi i americi, mrzi me sad da ti sve trazim.
many_aliens.jpg


pisane tragove je dosta iznosio forumas Krang, mrzi me sad da trazim ali ako bas bude bilo potrebno...

Pitas sto nas ne istrebe, nije im cilj da sye6u ljudski rod vec da ga konstantno eksploatishu u nekim talasima, zhetvama horora koji se mogu pratiti kroz istoriju.
Mi im dodjemo kao farma, plantaza muznih grla, koja ce da pate kad je to potrebno i luche potrebnu kolicinu strave koja je potrebna "boss u" ili "boss ovima".

2.jel ti ja malo pre reko da Nibiru nece doci. Uopste ne pratis postove.

3. pitaj svoju komsinicu, ti rece da se shiftuje u zmiju. Imas komsinicu insajdera :lol:

4. koji to mi, samo tragamo i diskutujemo isto kao i ti.
 
nasi da, a njihovi u Londonu, Frankfurtu itd.

nisam ja dovodio Bin Ladena u vezu to je poznata stvar i to mogu da ti potvrde mnogi istoricari, novinari itd itd. Zasto onda kazes CAK? Uopste nisi informisana.

I smesna su ti pitanja, pa vezu Londona, Frankfurta i USA mogu da ti potvrde mnogi istoricari koji ni ne znaju za reptile.

ko su nasi a ko su njihovi? objasni mi ti. i objasni mi tu vezu londona, frankfurta i usa, ovo su novi momenti :cool:
 
1. trazis spomenike, ...,

Da si samo video skulpturu koju je moja cerkica napravila juce...reklo bi se : dete videlo nesto,proizvod nocnih mora,previse televizije...ali ne, ona je samo napravila statuu svog tate...to sto tata ima tri ruke, buljave oci....nije bitno, to se zove umetnicki polet...

Kakav tti jwe to dokaz o postojanju reptila? Meni lici da je gospodja(?) zaradila velike boginje...
Lobanja je (dokazano) fake, odnosno, dokazano je da su postojala plemena koja su novorodjenim bebama stavljala gvozdene obruce na jos mekane kosti lobanje kako bi se izdvojaila od ostale dece i bila posebna(iz raznih ciljeva-beogradski, a i drugi .prosjaci, cesto sakate svoju decu, kako bi im obezbedili posao za ceo zivot)..
Sve vise se divim umovima koji na osnovu par (nicim povezanih)statua i pecinskih crteza(a , da: Deniken je prvi koji je ukazao na "cudne"pecinske crteze koji ne prikazuju uobicajene predstave ,normalne ljude)zakljucuju da ce nas sve snaci strasna sudbina robovanja pod vanzemaljcima...

To sto si ti citao, je literatura za malu decu ...slicne stvari sam i ja citao nekada davno dok sam jos isao u osnovnu skolu...nije ti neki dokaz, mislim, ne pise ispod statue: ovo napravismo mi koji smo nekada ziveli, da upozorimo decu nase dece itd...
***, pogledaj samo vincanske skulpture?(o ne! napasce nas gole zene sa velikim dupetima i opustenim sisama!!!) ili Lepenski vir? (sta? u Lepenskom Viru imas cvrste dokaze da smo pod uticajem ljudi - riba koji nemaju ruke i noge vec samo glavu sa ribljim ocima?????)


Postoje Arheologija, Fizika, Hemija, Astrologija...nauke koje su razvijane hiljadama godina, dokazivane teorije, izvodjeni opiti...nije to tek tako: ej ljudi! Ja zamislio 43-cu planetu! ajde da vidimo kakve bi opasnosti mogla da nosi?

Dokazi su ti smesni, ili imas prerazvijenu mastu!Mislim, koji je to naucnik (molim za ime i prezime, pa makar i pokojnik) rekao da poseduje ikakve dokaze: nijedan, ili bar nijedan koji je priznat kao naucnik -( uglavnom se radi o ljudima koji nisu dosegli vrhove akademskog znanja,Nobel im je izmakao,zena ga vara sa komsijom, itd) pa hajmo da senzacijom ukazemo svetu da postojimo, te da sebi obezbedimo besmrtnost...


Moim te, cak je i Tesla(:worth:) kog jako postujem, pribegavao senzacijama i izmisljao stvari nepojmljive tadasnjem ljudskom umu, kako bi obezbedio sredstva za puki opstanak...

Ali evo izazova: Ti napisi JEDNO ime iz naucnih krugova, koje stoji ispod tih tvrdnji, a ja cu ti napisati misljenje bar deset svetski priznatih strucnjaka, na datu temu.
Ti napisi KAKO su ljudid osli do navedenih zakljucaka, a ja cu ti dati zbirku misterija koje jos nisu resene, pa cu istom metodom da izvedem zakljucask kakav hoces...mrzi me da pisem...
 

Back
Top