beovizija

Pa ja ne znam kada je Beovizija imala kvalitetan program OSIM PRVE!!
Prva Beovizija je bila super (Tose, Zeljko, Ana Nikolic, itd), ali od tada je sve gore i gore. Da li je to zbog necega sto se desava u tim muzickim i upravnickim krugovima, ili ljudi ne znaju da pevaju pa ne dolaze, ili ih to ne zanima u sta cisto sumnjam. Ja mislim da je ovo prvo. Da se nesto desava prilikom onog "odabira" pesama ze Beoviziju, gde mozda iskljuce potencijalne kandidate, a ostave neke druge (ne mislim na Zeljka i Jelenu, jer je on stekao ugled sa Lanetom i u to nema sumnje, pa jos je i sjajan muzicar - kompletno).
Ali ipak postoji puno pevaca i pevacica koje rado slusamo i koje bismo voleli da vidimo na Beoviziji (Ala Grand), a ustvari ti ljudi uopste ne znaju da pevaju.
Moj predlog je da se Beovizija prosiri, tj da ne budu dve veceri sa vec odabranim pesmama vec niz malih, jeftinih emisija (jer je organizatorima sigurno novac problem) ili u okviru neke druge emisije. Tada bi ucestvovale sve prijavljene pesme i gledaoci bi bili svesni svih pesama koje su prijavljene i pri tom bi bili ukljuceni od pocetka u izbor pesme, a ne da biraju izmedju onog sto im je servirano.
 
koji shit... ma beovizija je sranje, ove godine nikad gore! bolje da su one klinke poslali ili makar one bjuti kvins... a i nacin glasanja im je debilan... a i koga braga na kraju krajeva :roll:
 
Razocarana sam...
A Jelena iz Zane vratila nagradu ziriju.....ocito da nije sve cisto...
Realno pesma im je tesko sranje, ponela se kao prava uobrazena zvezda.

Znaci, ajmo sada svi nunane nunanuna nuna neeee eee. Salu na stranu, Jelena je pravi izbor, jer ima najlepsi glas, odmerena, fina, inteligentna, kulturna devojka. Bolje nije moglo. Cveta je simpa ali takve pesme ne prolaze po Eurosongovima. Izgleda da nema nista bez srpske frule. (i jake dijaspore :mrgreen: )
 
Evo, "stručnjaci koji imaju sluha" već najavljuju bojkot. Pa ne morate da gledate baš nas briga. Gledajući bližu istoriju, lep glas dobro prolazi na ESC, tako da sam optimista kad je Jelena u pitanju, prognoza: jedno od prva tri mesta, realno.
 
koji shit... ma beovizija je sranje, ove godine nikad gore! bolje da su one klinke poslali ili makar one bjuti kvins... a i nacin glasanja im je debilan... a i koga braga na kraju krajeva :roll:

JJ, cuti, brate, Finci imaju najjacu pesmu, i oni ce da pobede, tako da nEje bitno sto je Jelena pobedila :lol::lol:
Mada, beauty queens ili betty boop su u svakom slucaju bolje...Mislim, bolje od Jelene.
 

Back
Top