Demokrate su upropastile ovu zemlju
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Demokrate su upropastile ovu zemlju

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Demokrate su upropastile ovu zemlju

jedan dobar komentar:

Ljudi za ovih 8 godina 'Demokrate' su ojadile ovu zemlju gore nego Sloba 90tih!
    Spoljni dug je 25 milijardi eura, imamo stopu nezaposlenosti vecu nego kod Slobe, zivotni standard nije se pomerio jer iako su porasle plate troskovi zivota su ih pratili u stopu pa cak i pretekli, a uz to su i sva preduzeca koja ista vrede prodata u bescenje (cementare, secerane, celicane, naftna industrija ...).

Prica sa Kosovom je bacanje magle u oci dok 'Demokrate' pune svoje dzepove. Inace smatram da priznanje Kosova nikada ne treba da prihvatimo, jer ako im damo potpis necemo imati sansu da ga vratimo doveka. Ovako sansa postoji, iako je mizerna ona ipak postoji.

Narod nije slep i nije dzabe glasalo 40% ljudi za Radikale i 5% za SPS. Pa te ljude ove 'Demokrate' i njihovi saveznici nazivaju GUBITNICIMA tranzicije! Pa zar je radnik koji dolazi na posao u 7h ujutro i radi do 15h vredno svoj posao, i posle toga trci na drugi privatni posao i radi jos 4 sata dnevno da bi plato hranu, dazbine i harace gubitnik? Dok sa druge strane 'Demokratski' predsednici upravnih odbora donose lose odluke i firmu teraju u propast puneci svoje dzepove, bez konsekvenci da odu u zatvor zbog losih odluka i oni su POBEDNICI?! Jel to posteno? Jesmo li se svi za to borili?
    Dok sam ziv nemam nameru da glasam za 'Demokrate' jer su oni unistili zemlju. Glasao sam za njih do ove godine, ali vise nemam nameru. Najveca greska u zivotu mi je bila kada sam glsao za njh i kada sam 5.oktobra rusio Slobu. Inace prica o Slobi ne pije vodu jer je od tada proslo 8 godina,i u zemlju je uslo mnogo para, a jos vise je ukradeno. Pa Sloba je odavno mrtav, a vi samo o njemu pricate.
    Radikali ce pobediti i napravice vladu, a vi 'Demokrate' mozete samo da se nervirate. Da se razumemo ne mislim da ce oni biti bolji od 'Demokrata', cak sta vise mislim da ce biti i gori, ali narod ne moze vise da gleda ove lopove koji su sistematski sve upropastili.

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Demokrate su upropastile ovu zemlju

Večeras baš imam vremena, tako da svaku sledeću nebulozu ću da sankcionišem isključenjem.

Slične teme

1. B-2 poljubio zemlju
    Autor AAPL u forumu Avijacija
    Odgovora: 225
    Poslednja poruka: 23.07.2008., 00:33
  2. Zaustavite Zemlju
    Autor ® u forumu Arhiva
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 13.02.2007., 14:06
  3. GURANJE U ZEMLJU
    Autor Nudista u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 15