Koliko ce jos ljudi poginuti zbog alavih politicara?
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Koliko ce jos ljudi poginuti zbog alavih politicara?

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Koliko ce jos ljudi poginuti zbog alavih politicara?

Cilj moje teme nije da pisem o tome sta je ko ucinio, vec o onome sto nisu ucinili.Iako se sve stranke "raduju" raspisivanju izbora, ovakav potez ja katastrofalan za nas obicne gradjane.
    Pre svega, politicari nam godinama obecavaju usvajanje novog zakona o saobracaju.Zakon je gotov, ali ni vlada ni skupstina ga nisu usvojili.Izbori ce u maju, posle toga pregovori o formiranju vlade minimum 3 meseca, znaci vladu necemo imati bar sest meseci, a skupstina nece poceti da usvaja zakone pre duboke jeseni.Gospodo Kostunice, Tadicu, Dinkicu ... koliko ce ljudi poginuti na srpskim drumovima zato sto izmedju vas postoje "nepremostive" razlike, pa morate na izbore i ne stigoste da usvojite zakon o saobracaju.Ovo je samo jedan primer neodgovornosti politicara.
    Primer drugi.Pre samo godinu dana politicari su nas ubedjivali da su formirali skupstinsku vecinu jer je neozbiljno da nemamo skupstinu i vladu u vreme kada tece najzesca borba za Kosovo.ALO BRE! Nije proslo ni mesec dana od nezavisnosti Kosova a Srbija nema vladu, nema parlament, nema politiku, nema nista.Ima samo blesav narod, koji nikako da uzme motke u ruke i da sve politicare slozi na jednu gomilu.
    Radikali nisu jaki zato sto nude nesto dobro, vec zato sto ostali rade lose.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Koliko ce jos ljudi poginuti zbog alavih politicara?

Nije proslo ni mesec dana od nezavisnosti Kosova a Srbija nema vladu, nema parlament, nema politiku, nema nista.Ima samo blesav narod, koji nikako da uzme motke u ruke i da sve politicare slozi na jednu gomilu.
    ovo bih shvatio da je kosovo "mozak" srbije, ali posto nije, na zalost, onda .....

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Briga alave političare za sopstveni narod.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

Sve gori do goreg.

Predlazem da se u Srbiji uradi test inteligencije i test opste kulture uz psiholosku potvrdu nekog psihijatra po mogucstvu iz neke Mongolije(posto je neutralna po pitanju Kosova) i da se na taj nacin odredi najpametniji Srbin koji bi bio proglasen za dozivotnog diktatora...

Sta kazete?

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Srbija bi trebala da zatraži upis u Ginisovu knjigu rekorda... Mislim da države na zemaljskoj kugli nema đe se više izbora održava no kod vas. Parlamentarni, predsjednički, lokalni... Lokalni, predsjednički, parlamentarni... Predjsednički, lokalni, parlamentalni... Pa onda opet parlamentarni, predjsednički, parlamentarni, lokalni... Dokle...

Iskusan
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio mne-boy Pogledaj poruku
    Dokle...
    DO propasti NATO pešadije

Iskusan
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Reputaciona moć
    0

mne-boy, dok ne shvate da narod nikoga od njih ne zarezuje.

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Srbija bi trebala da zatraži upis u Ginisovu knjigu rekorda... Mislim da države na zemaljskoj kugli nema đe se više izbora održava no kod vas. Parlamentarni, predsjednički, lokalni... Lokalni, predsjednički, parlamentarni... Predjsednički, lokalni, parlamentalni... Pa onda opet parlamentarni, predjsednički, parlamentarni, lokalni... Dokle...
    nije ni to lose, samo kada bi se po malo i menjali, mislim budes predcednik, pa odes nakon isteka mandata ilipod prisilom u pemziju i sl. tada bi usla u ginisovu knjigu kao najmnogopredcenicka nacija na svetu, svaki drugi gradjanin predcednik necega bre

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    nije ni to lose, samo kada bi se po malo i menjali, mislim budes predcednik, pa odes nakon isteka mandata ilipod prisilom u pemziju i sl. tada bi usla u ginisovu knjigu kao najmnogopredcenicka nacija na svetu, svaki drugi gradjanin predcednik necega bre
    Što da se čini. Nemamo političku opoziciju, imamo samo državnu. Dok god je tako Milo i Fićo mogu da kuliraju, prže jaja na Kraljičinoj plaži, vrše rokade i sl. A ovi ostali pre$ednici i direktori 'vataju maglu, srpski biro rada traži nova stručna lica iz Crne Gore.

Iskusan Ha-Nocri (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    111

Izbori su najdemokratskiji nacin da se iskaze volja gradjana i gradjanki. Pa zar je Italija malo vlada promenila. Na svakih 6 meseci bese. Zamisli da nacionalisti i sovinisti pobede i da moramo da ih trpimo 4 godine. Ne bi valjalo.

Zainteresovan član Megy_ (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2006.
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio Red_Scorpio Pogledaj poruku
    Cilj moje teme nije da pisem o tome sta je ko ucinio, vec o onome sto nisu ucinili.Iako se sve stranke "raduju" raspisivanju izbora, ovakav potez ja katastrofalan za nas obicne gradjane.
    Pre svega, politicari nam godinama obecavaju usvajanje novog zakona o saobracaju.Zakon je gotov, ali ni vlada ni skupstina ga nisu usvojili.Izbori ce u maju, posle toga pregovori o formiranju vlade minimum 3 meseca, znaci vladu necemo imati bar sest meseci, a skupstina nece poceti da usvaja zakone pre duboke jeseni.Gospodo Kostunice, Tadicu, Dinkicu ... koliko ce ljudi poginuti na srpskim drumovima zato sto izmedju vas postoje "nepremostive" razlike, pa morate na izbore i ne stigoste da usvojite zakon o saobracaju.Ovo je samo jedan primer neodgovornosti politicara.
    Primer drugi.Pre samo godinu dana politicari su nas ubedjivali da su formirali skupstinsku vecinu jer je neozbiljno da nemamo skupstinu i vladu u vreme kada tece najzesca borba za Kosovo.ALO BRE! Nije proslo ni mesec dana od nezavisnosti Kosova a Srbija nema vladu, nema parlament, nema politiku, nema nista.Ima samo blesav narod, koji nikako da uzme motke u ruke i da sve politicare slozi na jednu gomilu.
    Dozvoli da se složim
    Radikali (najgori) kupe kajmak jer su i ostali živi krš. Jedne te iste face godinama samo rotiraju mesta u ministarsvu, ma kakvi rezultati izbori bili. Koštunica ne može da iznese 10% a premijer je. Ovim tempom mi iz tranzicije nikada nećemo izaći
    Ma odgovara njima mutna voda i bezakonje, tu se najbolje snalaze. Kad bi krenula generalna čistka i lov na krupne ribe, pali bi mnogi, a kad dođe neko ko hoće da sredi celu situaciju pada on.

Aktivan član Ved_Ran (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Nemas ti pojma.. pogledaj samo preko vode u komsijsku Italiju (gde ti Mila ceka podeblja optuznica, pa ce da svira klavir u italiji kad tad). Talijani menjaju vlade kao carape. Mogli bi i mi malo da ugledamonanjih.. cim neki ministar napravi neku glupost i aferu odmah pada vlada i idu izbori. Ne zanima talijane nikakvo objasnjenje.. obmah maaars stoko.

Primećen član
    Učlanjen
    05.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Ja prvi............., poginucu u cast VELIKE SRBIJE. MONARHIJE, ..........., svoj zivot ima da dam, za KRALJA i OTAZBINU......

Zavezacu bombe , oko sebe pomolicu se sv, Nikolaju i oticicu u u raj ..............., , tako mi BOG pomogao.........

Mi smo takvi, svaki bi zivot dao za majku SRBIJU..........

Aktivan član Tonci Provala (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

tmana onoliko koliko je potrebno narodu da skapira da nisu pliticari oni koji su face

Aktivan član Ved_Ran (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Conte Pogledaj poruku
    Ja prvi............., poginucu u cast VELIKE SRBIJE. MONARHIJE, ..........., svoj zivot ima da dam, za KRALJA i OTAZBINU......

Zavezacu bombe , oko sebe pomolicu se sv, Nikolaju i oticicu u u raj ..............., , tako mi BOG pomogao.........

Mi smo takvi, svaki bi zivot dao za majku SRBIJU..........
    Ehem.. pogresio si sinko. Ovo je soba republike Srbije a mi smo civilizovan i kulturan narod, prijavnica za Al Kaidu je u drugoj zgradi

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Ved_Ran Pogledaj poruku
    Nemas ti pojma.. pogledaj samo preko vode u komsijsku Italiju (gde ti Mila ceka podeblja optuznica, pa ce da svira klavir u italiji kad tad). Talijani menjaju vlade kao carape. Mogli bi i mi malo da ugledamonanjih.. cim neki ministar napravi neku glupost i aferu odmah pada vlada i idu izbori. Ne zanima talijane nikakvo objasnjenje.. obmah maaars stoko.

Ti izgleda ili živiš u Sindžiriji ili si neobaviješten ka ti i premijer. Pa Djuku su oslobodili optužbe, nemaju dokaze za ono što je činio 90-tih. Uostalom mnogo me baš briga hoće li smrđet po zatvora ili neće.
    Ne miješaj babe i žabe. Italija, za razliku od Srbistana, ima para, u EU je i ti izbori nijesu ništa drugo nego još jedan u nizu Italijanski brend, moda ili šta već.

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio Ved_Ran Pogledaj poruku
    Ehem.. pogresio si sinko. Ovo je soba republike Srbije a mi smo civilizovan i kulturan narod, prijavnica za Al Kaidu je u drugoj zgradi
    E ova ti je dobra...

Conte, Adem_ks ti vjerovatno može pomoć...

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Red_Scorpio Pogledaj poruku
    Mnogo, mnogo loše rade, a mnogo, mnogo dobro kradu.:x

Slične teme

1. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 25.04.2008., 15:41
  2. Koliko Vlada će da padne zbog KiM-a?
    Autor fosilvaso u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 22.02.2008., 06:53
  3. ((!!ZASTO*SE*LJUDI*SPREMAJU*U BEG&ZBOG KOMETE!!))pitaj m
    Autor MARKO GLA u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.08.2005., 02:13
  4. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.07.2005., 01:18
  5. Zbog cega neki ljudi vise ne posecuju forum?
    Autor Mala vesela u forumu Arhiva
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 24.04.2005., 01:17

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •