Ko nam otima Kosovo i Metohiju ?
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Ko nam otima Kosovo i Metohiju ?

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano Ko nam otima Kosovo i Metohiju ?

"У данашњим Вечерњим новостима (7. март 2008, стр. 4), у тексту под насловом „НАТО кумовао Косову“, наводи се изјава италијанског министра спољних послова Масима д’ Алеме са јучерашњег састанка министара спољних послова држава чланица НАТО-а:
    „Нико не би узео у разматрање проглашење независности Косова да је то био једностран акт. Независност није рођена из унилатералне иницијативе народа на Косову, већ је настала унутар НАТО. Да је била реч о унилатералном акту, нико не био узео у разматрање проглашење независности“.

Дакле, као што смо и мислили, и као што је пре више месеци јавно указао Александар Симић, независност Косова и Метохије нема никакве везе са жељама шиптарске националне мањине, већ је у питању стварање НАТО-државе на Балкану.

Када се присетимо да је пре осам дана у Бечу формирана Међународна управљачка група за Косово, састављена од представника 15 земаља (САД, Велике Британије, Француске, Немачке, Италије, Аустрије, Чешке, Шведске, Турске, Финске, Белгије, Данске, Мађарске, Словеније и Швајцарске), са задатком насилног остваривања Ахтисаријевог плана без сагласности Савета безбедности УН, онда имамо потпуно јасну евиденцију „Ко нам тачно отима Косово и Метохију“.

Да ли је у свему овоме Европска Унија „невина“?
    Дирљиви су покушаји евроунијата у Србији да јавности објасне како Европска Унија заправо не учествује у процесу признавања лажне државе на Косову и Метохији, јер такву одлуку ова наддржава не може ни да донесе. Чак ни када бисмо били политички идиоти не бисмо могли да прогутамо ову лаж: Европска Унија, уз одобрење свих чланица и уздржаност једино Кипра, послала је, мимо сагласности Савета безбедности УН, своју мисију на Косову и Метохију, с једним јединим циљем: да у пракси примени Ахтисаријев план за омогућавање и признавање независности Косова и Метохије. Да ли после овога постоји било ко коме није јасна политика Европске Уније према Србији и како треба назвати ову врсту политике?

После ова три догађаја НАТО, ЕУ и насилничка „међународна управљачка група за Косово“ не могу бити другачије третирани у Србији него као отворени непријатељи и окупатори. Поставља се питање да ли ово треба да се односи и на оне европске државе које нису признале независност Косова и Метохије, али су одобриле слање мисије Европске Уније и тиме индиректно признале лажну државу? На ову чињеницу до сада у српској јавности нико није указао.

Зато поново позивамо надлежне државне институције да појачају дипломатски одговор према свим државама које чине ове три „непријатељске групе“, а српски народ да осмисли достојанствен и одлучан одговор према овако отвореном непријатељу и окупатору.

У Београду,
    7. марта 2008.

Информативна служба Српског сабора Двери

Aktivan član Yopa (avatar)
    Učlanjen
    29.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ko nam otima Kosovo i Metohiju ?

Cuj ko? Ko stigne.

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Информативна служба Српског сабора Двери - jedno pitanje, vi radite u toj službi?
    A reklama za dž. na krsti. Pametno

Domaćin Ilinoida (avatar)
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    85

Citat Original postavio bezkorisnickogimena Pogledaj poruku
    Информативна служба Српског сабора Двери - jedno pitanje, vi radite u toj službi?
    A reklama za dž. na krsti. Pametno
    Ne, grešiš. Ja ne radim u toj službi. A čitam ono što mi se sviđa, je moje slobodno opredeljenje. Ja sam slobodan mislilac. Ako pogledaš moje ostale teme, videćeš da je šareno i da nisam samo njihove tekstove postavljala, već i svoje (u blogu) i imam i druge koje sam postovala Ruske filmove i ostalo...sad će još ispasti da sam Ruski špijun :-):wink:

Iskusan
    Učlanjen
    06.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Ilinoida Pogledaj poruku
    Ne, grešiš. Ja ne radim u toj službi. A čitam ono što mi se sviđa, je moje slobodno opredeljenje. Ja sam slobodan mislilac. Ako pogledaš moje ostale teme, videćeš da je šareno i da nisam samo njihove tekstove postavljala, već i svoje (u blogu) i imam i druge koje sam postovala Ruske filmove i ostalo...sad će još ispasti da sam Ruski špijun :-):wink:
    Ma jok, bolje je biti ruski špijun nego strani plaćenik. Mnogo je bolje

Iskusan Ivan015 (avatar)
    Učlanjen
    01.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    95

Информативна служба Српског сабора Двери - Ovo bi bilo kao da je delta holding izjavio nesto... Te iste dveri su sprecile odrzavanje promocije pescanika...sta misliti o takvoj organizaciji koja ugrozava pravo na samoopredeljenje?

Aktivan član Tonci Provala (avatar)
    Učlanjen
    10.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

EU, USA
    nejasno?

Slične teme

1. Predlog za Kosovo i Metohiju
    Autor inagadadavida u forumu Politika
    Odgovora: 303
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 14:46
  2. POTPISI PETICIJU ZA KOSOVO I METOHIJU!!!
    Autor GruberBG u forumu Politika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 24.10.2007., 23:06
  3. Odo i ja na Kosovo i Metohiju
    Autor Torrente BG u forumu Politika
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 01.06.2007., 14:49
  4. ??? INTERNET PETICIJA ZA KOSOVO I METOHIJU ???
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 08.03.2007., 13:51
  5. Za one koji se kunu u Kosovo (i Metohiju)
    Autor Mikowiny u forumu Politika
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.05.2006., 16:36

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •