laydisss pomozite mi

M

mila 1

Gost
imam jedan veliki problem i neznam sta da radim , mozda vi znate neki savet !!???????
ja sam sredinom 30god. a on je pocetkom 20 god.
znam da to nije moguce i da nesme da bude ali srce govori nesto drugo .
borim se sama sa sobom i neznam sta da radim !

da li je neko od vas tako nesto doziveo ?
interesuju me vasi komentari i izkustva !

unapred hvala :)
[/i]
 
mila 1:
imam jedan veliki problem i neznam sta da radim , mozda vi znate neki savet !!???????
ja sam sredinom 30god. a on je pocetkom 20 god.
znam da to nije moguce i da nesme da bude ali srce govori nesto drugo .
borim se sama sa sobom i neznam sta da radim !

da li je neko od vas tako nesto doziveo ?
interesuju me vasi komentari i izkustva !

unapred hvala :)
[/i]

Mozda bi prvo mogla da naucis pravopis, onda da prestanes da se boris sama sa sobom, vec da pocnes da se boris sa njim-naravno, u krevetcu!
 
devojka u krizi:
mila 1:
imam jedan veliki problem i neznam sta da radim , mozda vi znate neki savet !!???????
ja sam sredinom 30god. a on je pocetkom 20 god.
znam da to nije moguce i da nesme da bude ali srce govori nesto drugo .
borim se sama sa sobom i neznam sta da radim !

da li je neko od vas tako nesto doziveo ?
interesuju me vasi komentari i izkustva !

unapred hvala :)
[/i]

Mozda bi prvo mogla da naucis pravopis, onda da prestanes da se boris sama sa sobom, vec da pocnes da se boris sa njim-naravno, u krevetcu!
Nemo si kreticna tolko, neznam sta da ti kazem, oj duznem da se ubijem. I ni je sve u krevetu :wink:
 
mila 1:
imam jedan veliki problem i neznam sta da radim , mozda vi znate neki savet !!???????
ja sam sredinom 30god. a on je pocetkom 20 god.
znam da to nije moguce i da nesme da bude ali srce govori nesto drugo .
borim se sama sa sobom i neznam sta da radim !

da li je neko od vas tako nesto doziveo ?
interesuju me vasi komentari i izkustva !

unapred hvala :)
[/i]
kakve veze imaju godine sa tvojim osečanjima???

kao prvo dečko nije maloletan... znači zna i svestan je svojih poteza... ako si uspela da se izboriš sa falš 'moralom' o razliki u godinama... just go for it
 
mam druga koji ima 17 a ona 29.Bili su zajedno oko tri meseca,sto znači da je moguće.Mada,mislim da je njemu u vezi bio najvažniji seks,ali to je već nešto drugo.Pošto taj dečko ima dvadeset i neku,mislim da je prevazišao tu fazu i da u tim godinama može da nađe iskusnu devojku a da nije toliko starija od njega.Ništa te ne košta da probaš pa šta bude bude.Ne treba imati predrasude.
 
samo pripazi da nije u pitanju edipov komplex ja znam par takvih prica i vrlo su lose....
ja bih rekla da ti zelis o nekome da se brines a on nekoga ko ce se brinuti o njemu, kao mama i sin recimo...
 
mila 1:
imam jedan veliki problem i neznam sta da radim , mozda vi znate neki savet !!???????
ja sam sredinom 30god. a on je pocetkom 20 god.
znam da to nije moguce i da nesme da bude ali srce govori nesto drugo .
borim se sama sa sobom i neznam sta da radim !

da li je neko od vas tako nesto doziveo ?
interesuju me vasi komentari i izkustva !

unapred hvala :)
[/i]

Imala sam slicnu situaciju jednom davno, sa tim sto je razlika medju nama bila nesto manja. Ne kajem se, niti cu ikada, ali mislim da je takva varijanta ipak nesto prolazno...u vecini slucajeva. Hemija bukne u pocetku i rasplamsa se, ali ubrzo usled uticaja okoline, prijatelja ili neprijatelja dobija druge dimenzije. U jednom trenutku dolazi do treznjenja i sagledavanja moguce buducnosti. Ti bi se tu bolje snasla jer si, verujem, vise prosla u zivotu. On bi se pogubio jer tek treba da prodje mnogo toga sto ga ocekuje... a na tom putu ima dosta mladjih devojaka koje mu po prirodi stvari vise odgovaraju. Ne mora da znaci, ali mislim da takva veza, moze biti veoma bolna za tebe ukoliko imas neke ozbiljnije planove.
 
mila 1:
imam jedan veliki problem i neznam sta da radim , mozda vi znate neki savet !!???????
ja sam sredinom 30god. a on je pocetkom 20 god.
znam da to nije moguce i da nesme da bude ali srce govori nesto drugo .
borim se sama sa sobom i neznam sta da radim !

da li je neko od vas tako nesto doziveo ?
interesuju me vasi komentari i izkustva !

unapred hvala :)
[/i]

Imala sam slicnu situaciju jednom davno, sa tim sto je razlika medju nama bila nesto manja. Ne kajem se, niti cu ikada, ali mislim da je takva varijanta ipak nesto prolazno...u vecini slucajeva. Hemija bukne u pocetku i rasplamsa se, ali ubrzo usled uticaja okoline, prijatelja ili neprijatelja dobija druge dimenzije. U jednom trenutku dolazi do treznjenja i sagledavanja moguce buducnosti. Ti bi se tu bolje snasla jer si, verujem, vise prosla u zivotu. On bi se pogubio jer tek treba da prodje mnogo toga sto ga ocekuje... a na tom putu ima dosta mladjih devojaka koje mu po prirodi stvari vise odgovaraju. Ne mora da znaci, ali mislim da takva veza, moze biti veoma bolna za tebe ukoliko imas neke ozbiljnije planove.
 
da , svi ste u pravu i o svemu sam razmisljala !
jedna moja koleginica je imala aferu sa nekoliko godina mladjim covekom i celi biro se podelio na dve strane , jedni su bili protiv toga a drugi su bili za tu vezu.
u to vreme sam mislila meni tako nesto se nece nikad desiti jer dosta sa glavom radim i razumno moram da razmisljam .
jer nesmem da kiksnem to mi nedozvoljava posao i onda tako nesto , on je dosao jer mu trebala reklama usao je u moj biro i tu su se nase oci srele .

nemogu da vam opisem kakav je taj osecaj bio!
on je taman i jako visok i neizgleda nikako da je toliko mlad , cak sam pomislila da je kraj 20-tih.a da je toliko mlad nikad ne bi rekla .
dnevno radim sa ljudima koji su razlicitih godina i da tako pogresim nisam mislila da je moguce .

mladic je strasan i jako talentovan ima pojma za biznis , sto se tice politike i dosta je procitan , mislim da nema knjige koje on nije procitao .
nikako mu neodgovaraju te godine koje ima .
ja bi mu cak dala i vise oko 30.

cak prica i srbski jezik , mislim da je perfektno , ja malo gresim jer nezivim u srbiji vec preko 20god. ali njegov srbski je mislim bolji a nije srin.

neznam ni sama zasto vam sve ovo pisem ali sa nikim nemogu o tome da pricam jer bi svi bili sokirani da se meni tako nesto desi .
neznam da li me razumete ali moram da vam kazem sa vasim komentarima ste mi dosta pomogli !!!

ja se nadam da cu jos dobiti par komentara jer sex nije u pitanju a nije ni upitanju neka veza jer jednostavno sam prvi put bez snage i glave a plasim se glavu da izgubim !!!

hvala vam na svemu!
veliki pozdrav svima!
 
:D Kao što i sama kažeš srce govori drugo,prekini da razmišljaš o drugima život je samo jedan i samo tvoj živi ga za sebe a ne za druge ako ti je lepo uživaj.Ako njemu to ne smeta zašto se ti sekiraš da li to nekom drugom smeta u krajnjem slučaju oboje ste punoletni.SREĆNO :lol: [/b]
 
mila 1:
imam jedan veliki problem i neznam sta da radim , mozda vi znate neki savet !!???????
ja sam sredinom 30god. a on je pocetkom 20 god.
znam da to nije moguce i da nesme da bude ali srce govori nesto drugo .
borim se sama sa sobom i neznam sta da radim !

da li je neko od vas tako nesto doziveo ?
interesuju me vasi komentari i izkustva !

unapred hvala :)
[/i]
STA DA TI KAZEM :?
MMMMMM,PILETINA JE SUPER....MADA...
....JA SE SUZDRZAVAM....JER SAM NA POSTU... :D
S R E C N O....
:lol: :lol:
p.s.JEDNOM SE ZIVI :!: :!:
 

Back
Top