ЕУ

ЕУ прихвата Србију као чланицу ...

  • ... са Косовом и Метохијом !?

    glasova: 12 25,5%
  • ... без Косова и Метохије !?

    glasova: 35 74,5%

  • Ukupno glasova
    47
  • Anketa je zatvorena .

uhip

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.081
Да ли званичници ЕУ већ сад знају да Србија неће да уђе у ЕУ без Косова и Метохије?, какви су потези ЕУ у будућности, да ли нам спремају нове сукобе и нестабилност у земљи коју су поједине земље подржавајући независност већ сад довели у тешку ситуацију, да ли је циљ појединих чланица ЕУ да одржавају нестабилност у региону без обзира за то што су се све странке изјасниле да желе чланство у Европској унији ?
 
Briga EU da li će Srbija da uđe ili neće, njima je svejedno. Na nama je da razmislimo šta nam je bolje. Ja mislim da je bolje u Uniji nego izvan nje.
 
Naravno da znaju, kosovo ce mo uspeti da vratimo za jedno 500god. a u EU ce mo bez kosova koje nismo u obavezi da priznamo kao nezavisno. A i iz EU su mnogo vece sanse da uspemo da vratimo kosovo.
 
Briga EU da li će Srbija da uđe ili neće, njima je svejedno. Na nama je da razmislimo šta nam je bolje. Ja mislim da je bolje u Uniji nego izvan nje.

Све парламентарне странке су за улазак у Европску унију
СРС, ДС, ДСС, СПС, НС, Г17+, ...
 
Naravno da znaju, kosovo ce mo uspeti da vratimo za jedno 500god. a u EU ce mo bez kosova koje nismo u obavezi da priznamo kao nezavisno. A i iz EU su mnogo vece sanse da uspemo da vratimo kosovo.

... значи да као чланица ЕУ гледамо у пасуљ.
 
Све парламентарне странке су за улазак у Европску унију
СРС, ДС, ДСС, СПС, НС, Г17+, ...


SRS< DSS< NS<SPS za EU ovako se nisam odavno nasmejao. Pa da su oni hteli u EU davno bi nas tamo uveli a ne udaljili jedno, 20 god.

hahahahahahha
 
Ma jok nego ce kao kosovo uci u eu...ne lupaj...
Kosovo ako nastave da ga smatraju nezavisnim...nikad nece uci,dok kao Srbija naravno hoce...za jedno 20.god,ali bolje ikad nego nikad...
 
SRS< DSS< NS<SPS za EU ovako se nisam odavno nasmejao. Pa da su oni hteli u EU davno bi nas tamo uveli a ne udaljili jedno, 20 god.

hahahahahahha

Став Владе а колико сам чуо и СРС је да су за улазак у ЕУ, дакле неспоран је улазак и жеља да уђемо у ЕУ то је некако и природно али се поставља једно друго питање...
 
Анкета је беспредметна јер Србији нико изричито није нудио улазак у ЕУ, већ "европску перспективу". На том леду званом "европска перпсектива" су Турци ево успешно већ 40 година.
 
Став Владе а колико сам чуо и СРС је да су за улазак у ЕУ, дакле неспоран је улазак и жеља да уђемо у ЕУ то је некако и природно али се поставља једно друго питање...

Vuk dlaku menja ali cud NIKADA

Mene takvim izjavama nece nasankati!
 
Анкета је беспредметна јер Србији нико изричито није нудио улазак у ЕУ, већ "европску перспективу". На том леду званом "европска перпсектива" су Турци ево успешно већ 40 година.

Срам да их буде како нису досад ушли :lol:
 
Анкета је беспредметна јер Србији нико изричито није нудио улазак у ЕУ, већ "европску перспективу". На том леду званом "европска перпсектива" су Турци ево успешно већ 40 година.

I šta im fali za tih 40 godina? Bolji su od nas u svemu.
 
Da su SRS I SPS hteli u EU uveli bi oni nas davnih dana, dok su bioli na vlasti., a da je DSShteo mnogo bi vise napredovali a ne bi izgubili 5 god koliko su oni na vlasti.
 
I šta im fali za tih 40 godina? Bolji su od nas u svemu.

Зато што раде, а не надају се да ће уласком у "Шангри-Ла" ЕУ да им крене мед и млеко. Они виде ЕУ као средство, а не коначни рајски циљ. Земљу дембелију.
 

Back
Top