FIZICKI IZGLED

Pa u svakoj sali uvek ima i deo zbilje :D
Mada sta to tebi da pricam ti me znas valjda.Nego dzaba ja kacio ovo.
Ниси.
Постави ти карту на тему''Наталне карте у сликама'' и постави конкретно питање?
Значи, кад ћу да се оженим?
Како ћу да стојим у животу с парама?... и сачекаш који дан и добијеш одговор.:D
 
Halo,

Za izgled:

Podznak,
planeta u 1.kuci (Venera daje simpaticnost, Jupiter daje aristokratski izgled itd),
Mesec u znaku i kuci,
Sunce u znaku i kuci
i odmah je lakse pogoditi (ne 100%) tko kako izgleda.

venus8
 
kakav bi izgled dao Saturn u 1. kuci, Mesec u 4. u Biku i Sunce u 9. u Vagi?

O saturnu se vec pricalo...kazu da blizu ASC poruznjuje coveka, da u 1 daje losu kosu...mada opet i Monika Beluci ima saturn u 1 pa vi vidite:)

Procitala sam da planete sto su blize asc dodatno naglasavaju delove lica za koje se vezuju..npr pluton na asc daje naglaseni nos itd..

Okaci kartu....da vidimo sve a ne ovako pojedinacno
 
Za ovu 1. natalnu kartu carlie 008, mislim da je totalno neobicne pojave Vl. ASC. u Trigonu sa uranom . Da je cak sta vise veoma viticaste, duguljaste gradje, zilav, visok moguce ali vretenast najverovatnije. Asc Jarac , vl. asc u blizancima mrsavost u konjukciji sa marsom zilavost. E, sad je pitanje jel musko il zensko ali lice - lik ( mesec) bi trebalo biti lepo okruglije, da mozda izgleda mesnatije u licu - deblje nego sto jeste tel, mislim sire lice, mozda glava veca pa dominira nad telom. Mogla bi osoba biti prijatnog izglada , lepuskastih crta lica a da li se cesto mrsti ili ima taj izraz lica? Nalupeta se ja. Ne znam i jako je bitno u startu da li je osoba musko ili zensko pa onaj mars u konj. sa SA vl. ASC. daje borben stav kod zena muskobanjatost kod muskarca muzevnost. Ali lice( Mesec) prijatno, ljupko iako se mozda mrsti, osoba iznutra ( opet Mesec) nije bas ono kako izgleda dosta osetljiv karakter.
 
charlie 008 je zensko...
meni je upadljiv kvadrat neptuna, inace dispozitora, sa stelijumom u ribama, venere, jupitera i meseca, od kojih su prve dve planete u 1 kuci, pa lilit na AC...zenstvenost u svakom pogledu, a ac u saturnu, koji ogrubljuje...ali i oznacava "dobro" starenje...negde sam procitala da je konjukcija venere i jupitera u ribama neobican pogled, "svetlost iz ociju"...
 

Back
Top