KK Vujic Metalac

A joj. Kako dodjose do drugog produzetka. A sudija, mamu mu njegovu, krade ko lopov. Svinja debela. ukrao je 2 poena i nije dao jednu tehnicku. Seljacina jedna... Ili onaj topovski. Otpala mi glava...
Znaci nocas je bilo ludilo samo tako...
 
Znaci, utakmica je bila jedna od najuzbudljivijih koje sam ja gledao... Dva produzetka, slobodno bacanje za njih za treci,ludilo... A sudije da ne pominjem, posto vec tri godine, koliko pratim Metalac, nikad nisu sudili u nasu korist... Atmosfera je kao i za mec sa Tamisem bila fantastica... Ali...
Sve je to u redu, i sto su dosli navijaci Ridersi, Divlja telad i ostali, ali gde su bili kad je Metalac igrao srpsku ligu? Sto tada nisu dolazili, nego dolaze sada kada je prakticno obezbedjen plasman u Prvu ligu? To nisu pravi navijaci. Pa one dede sto sede onde u 'lozama' su veci navijaci od njih.. Ako vec hoce da navijaju za Metalac, neka dolaze na svaku utakmicu, a ne samo kad igramo protiv nekih vecih timova...
 
Slazem se za navijace, ali sad ce biti extra. Samo, sta cemo sa halom, vec je suvise mala da primi sve, a kamoli kad bud prva liga? Da ne pricam o tome sto je oronula i sto su uslovi blagi uzas. Kad ce nam napraviti novu, dugoobecivanu halu? Mislim da je Metalac, a i grad zasluzio tako nesto. Pokrenucu novu temu, pa vi pogledajte.
 
Do sada sam bio na svakoj utakmici koju su igrali u Valjevu. Slazem se da je najbolja atmosfera bila protiv OKK Beograda i protiv Tamisa. A Metalcu svaka cast. Uspeli su da se izbore do kraja bez Marojevica, bez ******* i bez jos jednog (mislim da je Nedja ima 5 lichnih, ali nisam siguran). Svaka im cast...
 
Za one koje zanima, Metalac izgubio od Crnokose u Kosjericu 2 razlike... Fantasticna utakmica, gubili smo i 17 razlike,ali smo stigli na minut do kraja do izjednacenja, medjutim nasim greskama izgubismo... Ipak,ostajemo prvi na tabeli...
 
Ma nema veze, imamo jos uvek pobedu vise od njih, a i bolji smo u medjusobnim susretima i od Crnokose i od Tamisa, a Crnokosa gostuje Tamisu u poslednjem kolu, tako da ce tu da ga izduvaju... Inace, izgubili smo zbog sudija, neverovato da onako sme neko da sudi u drugoj ligi, a da ga niko ne kazni. Mada, nije za kaznjavanje, nego direktno za zatvor. Sta da ti kazem, kad je MVP lige i najbolji igrac Metalca Joca Teodosic dobio 4 licne greske za 11 minuta... Znaci na pocetku druge cetvrtine je imao 4 licne(da ne pominjem da od te 4, mozda je jedna stvarno bio faul), pa ti sad reci da nije namesteno i da sudije nisu kupljene...Zbog toga nam kosarka i propada...
Ali nema veze, doci ce taj sudija jednom i u Valjevo...
 

Back
Top