Potpisom do cveta.

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.604
Eto,osvanuo 8 mart.
Jeste da je vreme nesto muljavo ali ipak vikend akcija u centru Zrenjanina ne bi smela da omane,bas zbog dragih nam gostiju.
Elem,krenule zene i ljudi naravno kad imas sta da se vidi:
MI VAMA CVET, VI NAMA POTPIS-VASA DEMOKRATSKA STRANKA.
SOK:shock:,sta je sad ,upitah se i krenuh do najblizeg ,,cvecara,,da se raspitam u cemu je fazon.A,on ce onako ljubazno i fino:Sretan 8 mart draga damo ,vi nama potpis da ste nas clan DS mi vama cvet za 8 mart. Ostala sam zatecena i samo sam mu odgovorila:
Cinizmu nikad kraja.

P.S Inace su gostovali Sergej Cvetkovic i Legende,pa su i oni delili dve vrsta cveta sa bine.
Jedan DS cvet i jedan ljubavlju sa sve dame.
Kazu da je Komunisticki ovo praznik,iz doba komunizma.:rolleyes:
 
Eto,osvanuo 8 mart.
Jeste da je vreme nesto muljavo ali ipak vikend akcija u centru Zrenjanina ne bi smela da omane,bas zbog dragih nam gostiju.
Elem,krenule zene i ljudi naravno kad imas sta da se vidi:
MI VAMA CVET, VI NAMA POTPIS-VASA DEMOKRATSKA STRANKA.
SOK:shock:,sta je sad ,upitah se i krenuh do najblizeg ,,cvecara,,da se raspitam u cemu je fazon.A,on ce onako ljubazno i fino:Sretan 8 mart draga damo ,vi nama potpis da ste nas clan DS mi vama cvet za 8 mart. Ostala sam zatecena i samo sam mu odgovorila:
Cinizmu nikad kraja.

P.S Inace su gostovali Sergej Cvetkovic i Legende,pa su i oni delili dve vrsta cveta sa bine.
Jedan DS cvet i jedan ljubavlju sa sve dame.
Kazu da je Komunisticki ovo praznik,iz doba komunizma.:rolleyes:


A šta su žene ako nisu ljudi? :shock::shock::shock:
 
Evo sada se vratila sa konceret ,,Elektricni orgazam,,bilo je super.
Ali sutra loodilo.
Dodjes
:) Blago tebi, dobri su bili i ostali su dobri, "kako bubanj kaze...noge moraju da ga slusaju...". Za sad "ne dodjem", jer kako kaze neka druga pesma "u losoj formi sam...", ali bice jos koncerata, vrlo je moguce da na neki i "dodjem", samo ne bi da idem "bez cveta", jedino ako "dodjes". Za sad me za "dodjes" vodi kao "prosireni spisak selektora, igraci na koje se trenutno ne racuna, ali bi im se moglo ukazati poverenje". Lepo se provedi, a ja cu da slusam s Bagljasa, bolje se cuje odavde, verovala ili ne.:)
 
Uvece je Tanja Jovicevic 22h

Ja sam na Lesnini.....bliza sam;);)
Ubijas me "niskim udarcima", ovo za Tanju ti je bilo "opako", od danas sam na "hlebu i vodi", k'o otac Makarije posle nestasluka, samo ne znam kako da resim i ove Dzordz Kluni pramenove, bas ih se namnozilo, da ne budem jedini "cica" na koncertima. :)
Idem da iscupam CD sa Oktobrom, mozda cu nocas lakse prebroditi "nedostatak forme" uz par njihovih pesmica. :)
 

Back
Top