Koštunica čestita 8. mart

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Vanredna KZN Koštunice!

Posle jučerašnje izjave premijera Srbije, Vojislava Koštunice da više nema poverenja u iskrenost DS i G17 plus, kada je reč o odbrani Kosova i Metohije, premijer Koštunica je danas za 16 sati, najavio vanrednu konferenciju za novinare.
Tema o kojoj će premijer govoriti nije najavljena.


Putuj Evropo......
 
Колико видим, овде си ти бесан нешто. Коштуница се не љути по форуму. Ти бесниш :). Е сад, што је рекао Веља Илић, наћи ћемо ми већ неку жртву.

Шалу на страну, али ако заиста не ваља ова влада, као што не ваља, онда је треба мењати. Те ваше глупости око изолације, санкција, ратова ... То ме не занима. Ето, БТ (може да значи и блутут) председник, па опет оде КиМ. Мислим, да се не лажемо.
 
Колико видим, овде си ти бесан нешто. Коштуница се не љути по форуму. Ти бесниш :). Е сад, што је рекао Веља Илић, наћи ћемо ми већ неку жртву.

Шалу на страну, али ако заиста не ваља ова влада, као што не ваља, онда је треба мењати. Те ваше глупости око изолације, санкција, ратова ... То ме не занима. Ето, БТ (може да значи и блутут) председник, па опет оде КиМ. Мислим, да се не лажемо.

Svako ko to može ima pravo da sruši i obrazuje novu vladu.
Samo vlada u kojoj bi čovek koji je srušio Miloševića bio Nikolićev "mali od palube" teško je zamisliva. Bar meni.
 
Аха. Кажеш "човек који је рушио Милошевића". Тада сте сви били за Коштуницу. Сада вам не ваља. Мислим....

А то што теби не ваља, мислим да није баш толико битно Копштуници. Као што му није битно то што да се ја питам, давно бих почистио тај ДСС са сцене јер почиње својим идиотским играма и понашањем да иритира народ.
 
S obzirom na sadržaj teme koji sam postavio pre konferencije za štampu red bi bio i da obrazložim:
- informaciju koju sam plasirao (manjinska vlada, srs-u mesto predsednika skupštine) dobijena je od prilično informisanog zemunskog radikala (narodnog poslanika).
svojevremeno mi je, u maju, rekao da će toma biti predsednik skupštine, kladio sam se i izgubio. Nakon toga odmah sam se opkladio da neće dočekati 7 dana:lol:

Zaključak:
izgleda da ih je vojislav ložio još koliko sinoć:lol:
 
S obzirom na sadržaj teme koji sam postavio pre konferencije za štampu red bi bio i da obrazložim:
- informaciju koju sam plasirao (manjinska vlada, srs-u mesto predsednika skupštine) dobijena je od prilično informisanog zemunskog radikala (narodnog poslanika).
svojevremeno mi je, u maju, rekao da će toma biti predsednik skupštine, kladio sam se i izgubio. Nakon toga odmah sam se opkladio da neće dočekati 7 dana:lol:

Zaključak:
izgleda da ih je vojislav ložio još koliko sinoć:lol:

Zaključak je: što je babi milo, to joj se i snilo :mrgreen:

Ajd' sad se i ti lepo, kao i ja, izvini Koštunici .
Izradio nas, po lordovom principu: pamet + čvrsta ruka = dva nula za njega :D:D
 

Back
Top