Program za snimanje zvuka sa kompa

pa kad pustas u winampu ti tu pesmu vec imas snimljenu u racunaru u MP3 formatu :shock: (ili je izgrebuj ako je slusas sa CD-a)
Sto se tice radio stanica to je audio stream i to je vec malo teze snimiti. Najjednostavnije resenje su programi koji pustaju radio priogram a u sebi imaju record opciju. Pogledacu ovih dana kako se zove jedan taj program (imam ga negde u backup-u)
 
E vidis i ja sam hteo tako nesto ali mi nije bilo puno bitno sam brzo odustao.Naime trebao mi je neki program koji bi snimao pesme sa radia koje slusam u winampu.Ali da prepoznaje imena pesama kao i kad je pocetak a kad kraj.
Imam na nekim cd-ovima nekih programa i krenem tako jedan po jedan ali nece.Hvata samo pojedine stanice,tj. nikako one koje salju i ime pesme.Znam da ima resenje i za to,ali iskreno mrzelo me da trazim.
Aj ako neko zna ime programa,bio bih mu zahvalan ;) Dakle da bude kompatibilan sa winamp-om.
@statisti
ako ti je to potrebno za nesto sitno,malo,gde ti kvalitet zvuka nije bas jako bitan onda mozes da selektujes stereo mix.Snimas sve sto cujes na zvucnicima ali moze doci do gubitka na kvalitetu.Kod mene recimo nema sanse da primetis da je losiji kvalitet ali moze da se desi i suprotno. ;)
Ako ti je potrebno nesto ozbiljnije onda vidi nesto drugo ;)
 

Back
Top