Pozorista i kartice za njih

Svi,bi mi voleli da mozemo rezervisati karte za predstave i do dva meseca unapred,da imamo popuste ne karte,da mozemo povesti koga hocemo sa sobom,a da i on ima popust,da budemo privilegvani,ako ne mozemo na predpremijere i premijere koje su uglavnom rezervisane za VIP goste,da mozemo bar neke koncerte gledati po ceni pristupacnoj za nas dzep, i to cele godine,postoje i mogu se uzeti kartice za pozorista i koncerte koje sve ovo donose za sve zainteresovane kontakt champbroadcastbot@lycos.mail,svakome odgovaram samo ostavite kontakt za odgovor.
 
Mene je prosle godine prevario diler,prodao mi karticu koja je istekla,ali sam uzeo preko ovog oglasa,i prezadovoljan sam,sve je OK,registrovao sam je i vec smo isli nas nekoliko na predstavu,tako da sam povratio ulozeni novac i cele godine sve sto budem isao,a mogu svaki dan,fakticki za upola manju cenu,kad sracunam koliko mi je love ostalo od popusta mogu sebi nesto dobro da kupim.
 
upravo to.
http://www.bg-pozoriste.co.yu/
Cene su od 20 do 70% nize za sve predstave osim za Zvezdara teatar (on jedini nije na njihovoj listi).
Svakog meseca za odredjene predstave u ateljeu daju i do 70% popusta (sto znaci da je karta umesto 800 negde oko 300 din) a celokupna registracija je za dz.
JA sam clan vec nekih 6 godina i nikad problem nisam imao, ni sa kartama ni sa rezervisanjem. Elegantno preko interneta rezervisem i vec popodne mogu da ih podignem.. Sad se karte podizu u onom novom trznom centru gde je megatrend (jedan kraj ide u makedonsku a drugi kod podzemnog prolaza blizu doma omladine)

Preporuka svima da se preko interneta registruju.
3 minuta besplatnog posla i popusti na sve predstave :)
 
ima ali su manji.
Sad treba da odem da pogledam Plinsku Svetlost (ona je imala premijeru pre par meseci) i popust postoji (ali mislim da je oko 100 din, ali ni to nije lose) :lol:

Inace jesam, ali nesto ne posecujem ovaj forum :lol:
 
Za Jadnike ima (doduse samo 50 dinara, ali ipak ga ima :lol: )
Cigani lete u nebo i Cikago su predstave pozorista na Terazijama a to pozoriste nije na listi kluba.
Za ljubavnika iskren da budem nisam cuo. Ne znam za tu prestavu. Kakva je, da li valja?
 
"Љубавник великог стила" је водвиљ Реја Кунија у режији Владе Лазића (режирао и Цигане), игра се у
Звездара театру. Глуме Милан Калинић, Катарина Жутић, Јанош Тот, Милорад Мандић Манда...
 
mmm interesantno.

Inace spomenuo sam da i Zvezdara nije na listi ;)

Hvala za preporuku.


Cene su od 20 do 70% nize za sve predstave osim za Zvezdara teatar (on jedini nije na njihovoj listi).

Јесете споменуо си, али је после испало да ни ПНТ није на листи, а управо та два позоришта имају хит представе...;)
 
pa dobro, eto pogresio sam :P
Sustina mog posta je bila da je clanarina potpuno besplatna a da se dobijaju dosta dobri popusti koji su u rangu i onih koji se dobijaju za kratice koje se placaju, a koliko znam i na karticama za premijere nema uvek popusta ;)
Klub cije je clanstvo besplatno a donosi korist onome ko voli da posecuje predstave, a narocito da pogleda istu predstavu sa drugom postavom i slicno.
 
Tab, hvala za link. Sinoć sam se prijavila i baš sam to tražila. Imam karticu za ATELJE ali mi se nijedna predstava ne gleda. Da li je neko gledao tamo, skoro, nešto što nije u vezi sa sadašnjom političkom situacijom ili pitanjima medija, trovanja mladih ljudi reklamama i prevazilaženjem seksualnih frustracija izazvanih konvencijama?
 
Tab, hvala za link. Sinoć sam se prijavila i baš sam to tražila. Imam karticu za ATELJE ali mi se nijedna predstava ne gleda. Da li je neko gledao tamo, skoro, nešto što nije u vezi sa sadašnjom političkom situacijom ili pitanjima medija, trovanja mladih ljudi reklamama i prevazilaženjem seksualnih frustracija izazvanih konvencijama?
Ako mislis iskljucivo na atelje nesto se ne secam da ima takve kakvu trazis :lol:.
U JDP-u sam sinoc gledao simpaticnu laku komedijicu "kokoska"
Doduse recnik je malo "tvrdji" ali je laka, nema veze sa svim ovim sta si zelela da zaobidjes i prijatno ce ti proci sedamdesetak minuta koliko traje.
Voja Brajevic, Anita MAncic i fenomenalna Seka Sabljic (sta vise reci :lol: ).
 
Ma nemam ja ništa protiv tzv. teških predstava, ali sam se zasitila starih, prežvakanih priča. Uostalom, ne moram kada odmaram da živim realnost. A postoje odlične komedije koje teraju na razmišljanje i pune su poruka. Takve stvari najviše volim. Primer takve komedije je, doduše film, Life of Brian. :)
 
Ima popust i za PNT i za cikago,cak mesec dana unapred mozes rezervisati kartu ako ti odgovara,i jos kojesta,uzgred uvek se dobijaju po dve kartice za dva pozorista,i ovo nema veze sa klubom ljubitelja i popustom koji oni daju,a ostavio sam vam mail pa za sve sto vas zanima pitajte,znate da za premijere nema popusta pa cak ni karti u regularnoj prodaji za isto,itd.itd.
 

Back
Top